Konwent Wiedzy Alternatywnej - 10-11.07 GDAŃSK

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Predko
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2013, 00:05
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Tytuł użytkownika: dawniej Preano
Płeć:

Konwent Wiedzy Alternatywnej - 10-11.07 GDAŃSK

Post autor: Predko »

Cześć Wam.

10. i 11. sierpnia w Gdańsku odbywa się Konwent Wiedzy Alternatywnej. Wydarzenie niebywale oryginalne, warte uwagi. Piszę o tym na forum, ponieważ program przewiduje prelekcje, warsztaty, projekcje filmów m. in. w tematach szamanizmu, etnobotaniki, ziołolecznictwa, a nawet padło magiczne hasło SURVIVAL - zagłębieni w tematach pewnie poznają nazwiska zaproszonych gości.
Zajęcia sobotnie od 12:00 do 24:00, niedzielne od 8:00 do 15:00. Bilet całościowy, przewidujący nocleg w budynku liceum - miejsca konwentu kosztuje 50zł.
Pasowałoby zarezerwować bilet i dokonać przelewu.

Wszystko tutaj:

WWW.FRAKTALNA.PL

Wybieram się stopem i myślę, że zostanę na Pomorzu jeszcze z tydzień po Konwencie.
Kto jeszcze odzwiedzi?

PS: Przeczytałem ten post jednym ciągiem i brzmi jak reklama, ale zapewniam, że w organizację KWA nie jestem zaangażowany :D .
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

A co Ty Preano, hasła zapomniałes do starego profilu?
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Co to jest Świadomość Fraktalna 3 ?
Awatar użytkownika
Predko
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2013, 00:05
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Tytuł użytkownika: dawniej Preano
Płeć:

Post autor: Predko »

Puchalsw, zlikwidowałem konto mailowe, na które było konto RECONu. Korzystałem z wygenerowanego hasła, którego nie zapamiętałem. Starałem się zmienić mail na wszystkich kontach, niestety tu nie zmieniłem, nie pamiętam już dlaczego. Nie pisałem do nikogo w tej sprawie.

Gryfie, zmieniono poprzednią nazwę z Konwentu Świadomości Fraktalnej na przystępniejszą - K Wiedzy Alternatywnej.
Mokry
Posty: 39
Rejestracja: 18 lip 2013, 19:31
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mokry »

Przejrzałem na szybko stronę imprezy, w programie nie znalazłem nic na temat survivalu :P
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Predko, trzeba było do Tanto napisać, on może Ci zmienić hasło/maila co tylko zechcesz.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Predko, magia, okultyzm i new age jesteś zainteresowany? O surwiwalu ani słowa.

Na moje to balety się nie odbędą bo: Stan wpłat 1093zł z 6000zł
niezbędnych do realizacji wydarzenia a do imprezy pozostało 12 dni.
Awatar użytkownika
Predko
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2013, 00:05
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Tytuł użytkownika: dawniej Preano
Płeć:

Post autor: Predko »

Z tego co słyszałem w radio to jest, może nie ma na stronie. Nie o same techniki chodziło, a o psychologię.
Gryfie, jeśli Cię nie interesuje to nie siej zamętu - impreza się odbędzie niezależnie od tego dziwnego licznika. Konwent pasuje tematycznie do forum, wieć nie ma o co się burzyć, nie Ty to inni.

AP, tak wiem, ale nie chciałem mu głowy zawracać. Jeśli Zieloni sobie życzycie to napiszę do Tanto o usunięcie tamtego konta.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Predko pisze:Gryfie, jeśli Cię nie interesuje to nie siej zamętu
Interesuje mnie i to bardzo i to do tego stopnia, że polecę Ci film ze stajni NTV patronów medialnych tej imprezy : http://niezaleznatelewizja.pl/2012/06/n ... 6-06-2012/ od 30 min. Ubaw po pachy!
Nie sieję zamętu a ostrzegam i komentuję informacje zawarte na stronie do której podałeś link.

Wiesz jak by się uprzeć to wszystko opasuje tematycznie pod to forum i każdą ekstremę można podłączyć pod to forum.

Licznik wcale nie jest dziwny a jest częścią strony, mający na celu ściąganie forsy od zdesperowanych, którym zależy na uczestnictwie w imprezie.
Awatar użytkownika
Predko
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2013, 00:05
Lokalizacja: Konopiska
Gadu Gadu: 7236513
Tytuł użytkownika: dawniej Preano
Płeć:

Post autor: Predko »

Haha, ta, NTV daje nieźle czasem.

Pewnie, tyle że się nie upieram np. nad zapraszaniem na Piknik Prawicy, który będzie tydzień później, bo to zwyczajnie niestosowne.
Nawiązując do nazwy KWA, my także w dużej mierze stanowimy tę podobnego sortu alternatywę nie tylko z zakresu spędzania czasu/rozrywki, ale w wielu przypadkach w podejściu do życia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”