MAJOWY SPŁYW CANOE - Drawa / Korytnica

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Fotki są po to aby zachęcić innych do udziału w kolejnych tego typu imprezach. Każdy kto sobie odpuścił pluje sobie w brodę po wzbogaconej wizualnie relacji. Nie wrzuca się wszystkich fotek ale te najciekawsze. Zresztą Dźwiedziu wystartowałeś w produkcji hmm... okołosurvivalowej i łamiesz się przed wrzucaniem zdjęć z normalnych wypadów? ;-) Trzeba najpierw dokonać wstępnej selekcji. Mając konta na picassie czy google+ można założyć dwie galerie. Jedna publiczna a druga dla znających link. Linku oczywiście nie umieszcza się na forum ale można zapodać go np. na FB grupie reconnet z zastrzeżeniem - tylko dla członków.
Od siebie dodam, że ostatnimi czasy kusi mnie woda. Na śląsko-dąbrowskiej wyspie mamy cichy porcik typu Pirate Bay a przeprawiamy się na doraźnych środkach przeprawowych lub po prostu wpław...
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Gagatka13
Posty: 27
Rejestracja: 02 paź 2013, 22:51
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Gagatka13 »

Siostra zrobiła kilka fotek telefonem na cyplu, ale są marnej jakości.
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

wolfshadow, Ty mnie okołosurvivalowej produkcji nawet nie przypominaj. :-?
Ja dopiero niecały rok mam konto na fejsie i to tak zakumuflowane że tylko realni znajomi mają do mnie kontakt. Jakoś nie mam zaufania do Wielkiego Brata.
Ale tyle osób już pyta o foty że chyba jakieś konto z galerią bedę musiał założyć.
Najczęściej polecają picassa ... ? Są jakieś inne opinie ?
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”