Kettle Kelly vs 4HEAT stove v.2

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Bubel pisze:no i alb sprzedaje kolega z forum a nie jakiś iksiński z którym nigdy przy flaszce nie usiądziesz :P
Wierni Allahowi, synowie Mahometa nie piją alkoholu.
Awatar użytkownika
Draco
Posty: 50
Rejestracja: 29 kwie 2013, 23:41
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 8763430
Płeć:

Post autor: Draco »

Bubel! Na wódę mnie szczujesz ;P?! Niech no mnie tylko adres do wysyłki się wklei!

Ale wracając, jestem coraz bardziej przychylnie nastawiony do tego ALBa. Zwłaszcza, że jednak jest z full szpejem. Jeszcze przetrawię to wszystko przez dzisiaj i pewnie wieczorem się zdecyduje na coś.

Najwyżej 4HEAT pójdzie na drugi ogień, gdy trochę kasy się więcej zbierze. Bo też jest to sprzęt nie głupi no i kompaktowy, do wypraw pieszych jak znalazł.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Mam do sprzedania KK treker stalowy 0,57 w b.d stanie za ok. 160 zł. - żebyś miał o czym myśleć - ja potrzebuję większą pojemność.

Ruszty kominowe sobie daruj - nic na nich nie zrobisz w tak krótkim czasie
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Kubush, właśnie na Twoim filmiku z wyprawy w niektórych momentach tak to wygląda.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Biorąc pod uwagę oba rozwiązania, oczywiste że będę lobbował swój projekt :P

tj. 4HEAT Stove v.2 :P
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Kosa, a wiesz, że bez żadnych argumentów, a najlepiej doświadczeń z użytkowania, to takie lobbowanie jest raczej spamowaniem?
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Jeśli ktoś potrzebuje gotować dużo wody to wiadome że KK i jego odpowiedniki będą do tego lepsze. ( Z uwagi na powierzchnię grzania w kominie)

A jeśli potrzeba czegoś bardziej uniwersalnego, co zostawia po sobie mało śladów i jest do tego bardzo kompaktowe to dobra będzie moja kuchenka.

Choć tutaj też trzeba umieć w tym palić. Do tego jest bardziej "ekonomiczna" niż ognisko, szczególnie w lecie gdy nie ma zbytniej potrzeby ogrzewania siebie ogniskiem, a wystarczy właśnie taki mały obudowany ogień, który większość ciepła skieruje do menażki.
Polecam tutaj głównie używać naczynia szerokie, nie dość że bardziej stabilne to większa powierzchnia grzania. Naczynia jak Zebra pot czyli wysokie są typowo do grzania na boku ogniska.
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Chyba trza zacząć to na Litwę sprowadzać :) ( jedno i drugie) Nikt tu z takich dobrodziejstw nie korzysta!
ODPOWIEDZ