Zlot pojazdów militarnych w Bornym Sulinowie 14-17 sierpnia

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Renuś
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2014, 08:32
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Zlot pojazdów militarnych w Bornym Sulinowie 14-17 sierpnia

Post autor: Renuś »

Hejka :)
Wybieramy się z Bąbelkiem [Bubel przyp.aut.] na zlot pojazdów militarnych. Tzn ja go wyciągam, to chyba będzie bliższe prawdy ;p Wiem, że wybiera się też Dr Willson (tak?). Czy jeszcze ktoś z was planuje się tam przejechać? Bo jeśli byłoby nas dużo, to można by było coś fajnego zorganizować, jakieś łażenie wokół poligonu, kąpiele w rzece i takie tam... no wiecie ;p
Wiem żem nowa, ale doczytuję powoli wszystko i dopiero zaczynam się łapać w całym forum,a nie przeżyłabym jakbym tematu nie założyła ;p
If you don't do wild things while you're young, you'll have nothing to smile about when you're old.
no_idea
Posty: 76
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:49
Lokalizacja: West End
Płeć:

Post autor: no_idea »

Tak, mam zamiar zakotwiczyć w okolicy. Byłem z synem w zeszłym roku na 1 dzień i jakoś czuję niedosyt więc tym razem wybieramy się na dłużej. Opcja "więcej " bardzo mi pasuje bo łatwiej zorganizować pobyt :lol:
Renuś
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2014, 08:32
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Renuś »

Co do kwestii organizacyjnych to dzieci do 10tego albo 12go roku życia maja wjazd za darmo, pozostali 40pln za cały zlot. Jak wjazd na pole namiotowe jest innym pojazdem niż militarny to za jego postój na zlocie jest 50zł.Wiem żę najlepiej zaklepać miejsca u organizatorów na polu namiotowym wcześniej, bo w zeszłym roku nie starczyło miejsca dla wszystkich chętnych ;)
If you don't do wild things while you're young, you'll have nothing to smile about when you're old.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Ja się zastanawiam czy nie pojechać i dołączyć do jakieś grupy. Tylko tam tyle przebierańców różnych niekoszernych, że mało rekonstruktorów się wybiera, bo to trochę siara. Ale zaplecze, że tak powiem sprzętowe mam :) :

Obrazek
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

BRAT_MIH, jestem Twoim idolem - a jak jesteś po stronie G to już w ogóle :)
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

nie żebym się czepiał, ale idolem czy fanem? :P
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Bubel, dla Gawrona jest to prosta sprawa. Jeśli On jest twoim fanem, Ty masz go wielbić :D
Jak król Julian ;-)
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Pomyliłem się :)
Jestem FANEM lub BRAT_MIH jest moim idolem !!!
na fotce wygląda jak rasowy esesman

.. chociaż Zirkau, też ma troszkę racji :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Hehe, zwykły schütze Wehrmachtu. W ostatnim stadium walk nawet taki grubaśny Niemiec mógł się trafić, bo brali już wszystkich :)

"Grenadierzy Ludowi czyli żołnierze ostatniej szansy. Mieli zatrzymać siły alianckie przed wkroczeniem do III Rzeszy. W ich skład wchodzili poborowi z całych Niemiec, bez względu na wiek, wykształcenie czy warstwę społeczną. Wyposażeni w najnowsze zdobycze techniki wojennej jakie oferowały niemieckie zakłady. Tak ich widziano, gdy byli tworzeni. Tak historia miała ich zapamiętać."
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Balkon
Posty: 87
Rejestracja: 09 lip 2011, 01:05
Lokalizacja: Bytów
Gadu Gadu: 12477511
Tytuł użytkownika: Błotny Łazęga
Płeć:

Post autor: Balkon »

W sumie do Bornego nie mam daleko to i ja mogę zawitać :)
no_idea
Posty: 76
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:49
Lokalizacja: West End
Płeć:

Post autor: no_idea »

No to co ? pakujemy się na główne pole namiotowe ? :) acha , nie ma czegoś takiego jak rezerwacja , trzeba być najpóźniej w środę rozbity na polu. Ludzie bazują się już od poniedziałku!
Renuś
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2014, 08:32
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Renuś »

No własnie ja chyba będę od poniedziałku, ale na pole pewnie zawitam dopiero w środę, albo jak dojedzie Bubel - sama nie mam zamiaru tam koczować ;p Chyba że zbierze się porządna ekipa, to pod namiotem mogę być od poniedziałku ;p
If you don't do wild things while you're young, you'll have nothing to smile about when you're old.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

ja mam zamiar jechać do bornego rowerem. ktoś dołączy? ode mnie (złoczew) jakieś 350km.
Irol
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2013, 17:22
Lokalizacja: Kraków
Tytuł użytkownika: Dawniej: Bear_Grylls
Płeć:

Post autor: Irol »

Ktoś ma ochotę dołączyć,trzy miejsca w patrolu są :?:
Awatar użytkownika
Mr. Wilson
Posty: 422
Rejestracja: 27 paź 2010, 22:55
Lokalizacja: xyz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mr. Wilson »

Ja odpadam.
Las moim domem i najlepszym przyjacielem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”