Wmiare uniwersalne buty

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

kubush pisze:Ostatnio kupiłem u nich używane buty http://armyworld.pl/produ...rdzo-Dobry.html i są w bardzo dobrym stanie i nie rozchodzone
Dzięki. Nie mogę Ci pomógł kliknąć więc masz u mnie browara. Zamówiłem, dotarły i jestem zadowolony.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
kubush
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 21:11
Lokalizacja: Silesia
Gadu Gadu: 25553
Płeć:

Post autor: kubush »

Kopek pisze:Dzięki. Nie mogę Ci pomógł kliknąć więc masz u mnie browara. Zamówiłem, dotarły i jestem zadowolony.
Wygodne co? :-)
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

kubush pisze: Wygodne co? :-)
Bardzo. Maszeruje się lekko.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Kamilx
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:23
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków
Płeć:

Post autor: Kamilx »

Sam na wiosnę kupując buty chciałem jakieś jak mi się wydawało najzwyczajniejsze w pełni skórzane buty trekkingowe z skóry licowej, które według mnie powinny być najbardziej uniwersalne, co jak się okazało wcale nie jest takie łatwe, bo albo mają membranę, a bez membrany z reguły są najwyżej z nubuku czy innego materiału.
W końcu znalazłem takowe i stałem się posiadaczem takich oto butów polskiej firmy Hanzel w przyzwoitej cenie 360 zł http://www.hanzel.civ.pl/?p=productsMor ... ame=003-SK
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Kupiłem BW 2005 niestety źle dobrałem rozmiar 310. Adidasy dla BW mam 300 ale rozmiar BW 2005 jest 295 lub 310. Co proponujecie? Bo muszę odesłać paczkę.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ