Zakupy w Anglii

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Zakupy w Anglii

Post autor: Rzez »

Witam

Planuję zrobić zakupy w Brytyjskim sklepie internetowym www.lansdaleltd.com. Oferta sklepu jest dosyć szeroka, dostępny jest sprzęt takich firm jak: Arktis, Buffalo, Casio, Exped, Jetboil, Hanwag, Snugpak etc., a ceny dosyć przyzwoite. Częśc rzeczy jest w PL albo niedostępna albo droższa. Z tego co sam mogę polecić jest chociażby Stowaway Shirt z Arktisa.

Liczba chętnych, którzy mogą się dołączyć będzie w jakiś tam sposób ograniczona, ponieważ chcę uniknąć sytuacji, w której musze potem się rozliczać z 20 czy 30 osobami. Oprócz tego, nie widzi mi się, żeby ktoś zamówił sobie np. tylko jakieś tam duperele za 3 funty. Prosze więc o rozwagę. Jeżeli z danej miejscowości 10 osób chce zamówić to samo to okej, da się to pewnie jakoś rozliczyć (jedna osoba z owego miasta rozliczy się ze mną, a potem z resztą). Istnieje również ograniczenie wagowe, paczka raczej nie powinna przekroczyć 30 kg, aczkolwiek zawsze można wysłac dwie osobne, tylko koszty pewnie wzrosną.

Mam już kilka osób, które chciałyby przyłączyć się do zamówienia. Jeżeli jest ktoś chętny do zanabycia czegoś w tym sklepie to zapraszam na PW/GG/Jabber/Mail. Koszty wysyłki zależą od wagi całej paczki, ale nie powinny przekroczyć 30-40 zł na osobę, bardzo możliwe że będą niższe.

Żeby nie było - nie mam zamiaru zarobić na tej transakcji w żaden sposób.

pozdrawiam
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Rewelacyjna i bogata bushcrafterska oferta oraz kapitalna kopalnia pomysłów. Jestem pozytywnie zaskoczony, cenowo również! Zwróćcie uwagę, że ceny nie są zabójcze nawet dla naszych kielni. - http://www.a-finlay-primitive-crafts.com/home.html
ODPOWIEDZ