Czasopisma.

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Czasopisma.

Post autor: Gryf »

Na poprzednim Reconie był wątek poświęcony komentowaniu materiałów zawartych na łamach dziś nie istniejącego już czasopisma Survival. Obecnie chyba jedyne czasopismo poświęcone survivalowi to angielski Bushcraft, czy ktoś miał już w rękach tę gazetę? Na polu wydawniczym Polacy (kiedyś) i Anglicy są ewenementem w tej dyscyplinie posiadając tytuły poruszające bushcraft i survival.
cieply
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2008, 13:01
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Tytuł użytkownika: cieply
Płeć:

Post autor: cieply »

ja przez dwa lata miałem prenumeratę BUSHCRAFT & Survival Skills. W ubiegłym tygodniu dostałem ostatni numer. Właśnie zastanawiam się czy nie odnowić (to jest dwumiesięcznik).
Trochę inna od naszego polskiego SURVIVAL'u. Lepszy papier, lepiej opracowana, więcej reklam, ale też artykuły bardziej "przystępne dla turystów". Fajne źródło nowości.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Ile płaciłeś za prenumeratę?
cieply
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2008, 13:01
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Tytuł użytkownika: cieply
Płeć:

Post autor: cieply »

nie pamiętam dokładnie, ale na kolejny rok teraz chcą 39 funtów (musisz jeszcze do tego doliczyć koszt transferu pieniędzy).
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

A co Gryfie? Pomyślałeś o zrzucie na prenumeratę? Bo ja tak...
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Zastanawiam się, jednak zanim zamówię, chętnie przeglądnę jeden numer aby upewnić się aby reklamy nie dominowały nad właściwą treścią. Np. ostatnio w Empiku pojawiło się czasopismo poświęcone Beskidom, które służy lansowaniu jakichś beskidzkich hotelowych miejscówek oraz sterta sponsorowanych tekstów i dziesiątki reklam. Dlatego z chęcią przeglądnę numer, dwa i wtedy się zdecyduję.
ODPOWIEDZ