Kolejny nudny temat typu "witam"

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Frank
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:42
Lokalizacja: Września
Gadu Gadu: 1393236

Kolejny nudny temat typu "witam"

Post autor: Frank »

Od razu przechodzę do rzeczy. Jestem Frank, mieszkam we Wrześni. Survivalem zajmuje się... No właśnie. Nie zajmuje się.

Tematem zainteresowałem się jakiś tydzień temu. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli w sobotę będę miał pierwszą wyprawę. Nie całkiem wiem jak się do tego wszystkiego zabrać, ale jakoś to będzie. Trochę już poczytałem.

To będzie tylko jedna noc, jakieś 5 godzin, więc raczej spacerek niż wyprawa. Jutro jeszcze uzupełnie moje zapasy. Jakie podstawowe rzeczy polecacie wziąć na tego typu wyjście? Przeczytałem temat z "najtańszym survival kit'em" Ale liczyłbym na bardziej osobiste porady. Z góry dziękuję. Mam nadzieję, że będzie się nam miło współpracowało.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
spojler
Posty: 11
Rejestracja: 18 lut 2009, 19:33
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 2227779
Płeć:

Post autor: spojler »

Witam, niezłe tereny tam masz do zagubienia sie w głuszy.A ja ciagle nie mam czasu żeby pojechać do nadwarciańskiego parku krajobrazowego.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Frank, Witamy!
Awatar użytkownika
janekfb
Posty: 15
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:28
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: janekfb »

Siema
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

Witaj, gratuluję pomysłu z wypadem.
A z survival kitem? Osobiste porady wynikają z doświadczeń w konkretnych warunkach i są dobre dla konkretnych ludzi. Na początek zrób sobie standardowy zestaw i w trakcie jego użytkowania zbierzesz własne doświadczenia. A jedną noc przetrwałbyś nawet BEZ zestawu. Więc nie spinaj się na wypasiony zestaw. Doświadczenie jest ważniejsze.
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

Cześć ;)
Frank
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:42
Lokalizacja: Września
Gadu Gadu: 1393236

Post autor: Frank »

spojler: Mówisz o tym w Czeszewie? Właśnie w tamte rejony się wybieramy. Uczestniczymy w projekcie "Natura 2000", stwierdziliśmy ze znajomym, że przez jedną noc potrzebni nie będziemy.

bogdan: Dzięki. Właśnie głównie po to bierzemy sprzęt, żeby nauczyć się nim posługiwać. To będzie fajne doświadczenie.

Dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jaco
Posty: 53
Rejestracja: 01 mar 2009, 00:00
Lokalizacja: Ostrowiec Św
Płeć:

Post autor: jaco »

Cześć Frank !!!
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

Września hmmm... nie wiem dlaczego ale nie daje mi to spokoju... skąd ja to znam hmm...
Witaj, jak wyprawa?
Awatar użytkownika
Yoggi
Posty: 161
Rejestracja: 18 kwie 2008, 21:30
Lokalizacja: z Poznania
Płeć:

Post autor: Yoggi »

witaj Frank,
w sumie wrześnie mam niedaleko (jestem ze Środy Wlkp.) więc możemy się kiedyś wspólnie udać na jakiś kilkudniowy wypad
Frank
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:42
Lokalizacja: Września
Gadu Gadu: 1393236

Post autor: Frank »

Marynarz89: Może Strajk Dzieci Wrzesińskich Ci coś mówi z lekcji historii?

Yoggi: Być może kiedyś, jak zdobędę trochę "expa" i jakiś lepszy ekwipunek. Muszę pozbierać na nóż...

Wyprawa nam niestety nie wyszła. Doszedłem do wniosku, że gdyby się nam coś stało, wychowawczyni miała by ostro przesrane. A coś nam się mogło stać, tymbardziej, że wieś niezbyt bezpieczna.

Około 22 wyskoczyliśmy przez okno w łazience i przeszliśmy się po centrum, zobaczyć co tam w ogóle jest. Dwa razy byśmy zebrali w łeb od miejscowych.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

Marynarz89: Może Strajk Dzieci Wrzesińskich Ci coś mówi z lekcji historii?
Bingo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”