Szkolenie Assecuro

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
PanJa
Posty: 38
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:25
Lokalizacja: z daleka
Tytuł użytkownika: warit w pom. kasku
Płeć:

Szkolenie Assecuro

Post autor: PanJa »

Witam mam pytanko czy ktos byl by chetny na szkolenie assecuro , na poligonie assecuro pod Warszawa ?
Termin koniec maja poczatek czerwca.
Szkolenie 1 stopania 400 zl 2 dni. , szkolenie 2 stopnia bodajze 700 zl 3 dni.
Ja pradopodobnie ( juz bez pracownika ) szedl bede rowniez na stopien 3 szkolenia i certyfikowania. ( niewiem czy znajdzie sie ktos z was z udokumentowanym czasem pracy na linie min. 1000 godzin. , sam niewiem jak to sobie udokumentowac ;) )
Z tego co sie dowiedzialem im wiecej osob by szlo w zwartej grupie tym szkolenie tansze.

Ja i tak bede szedl z pracownikiem. Jednak jesli ktos chce moze skorzystac , zawsze bedzie taniej dla was i dlamnie rowniez :)

Dokladnych terminow nieznam z tego wzgledu iz wyprawe szkoleniowa planowal bede dopiero w polowie maja.

Pozdrawiam
PanJa
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

a co daje to szkolenie?
Awatar użytkownika
PanJa
Posty: 38
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:25
Lokalizacja: z daleka
Tytuł użytkownika: warit w pom. kasku
Płeć:

Post autor: PanJa »

Przedewszystkim certyfikaty . Z tego co zauwazylem coraz wieksza ilosc instytucji wymaga certyfikatow szkolenia wysokosciowego ( aby nawet wejsc na dach ... ).

+ wedlug mnie najwazniejsze , podczas wypadku na wysokosci , podczas pracy , oraz szeroko pojetej turystyki wspinaczkowej mamy z certyfikatem znacznie , a nawet duzo wiecej niz znacznie wieksze szanse na odszkodowanie. ( znam z zycia pare przypadkow , ktos chodzil na linkach mial nw i mu nic nie wyplacili bo nie byl przygotowany merytorycznie i specjalistycznie do wykonywania turystyki wspinaczkowej , dlamnie to troche chore ale taki kraj. )

PS. Nie pracuje w assecuro , bo moze to tak wygladac ze nakrecam klientow ;)

Ide na kurs i jesli ktos sie chce pod nas podczepic i miec taniej to jest do tego okazja :)

Kod: Zaznacz cały

http://www.assecuro.com.pl/system-szkolen.php#3
Ogolnie trodno okreslic do czego moze przydac sie taki certyfikat. Mi np. przyda sie do pracy i wrazie czoego do bezproblemowego uzyskania odszkodowania z tytulu wypadku na wysokosci.
Niektorym moze sie przydac do czegos innego.

PS. Na niektorych obiektach po pokazaniu certyfikatu wysokosciowego mozna czuc sie jak "krol" ;)
No i tak jak w strzelectwie z patentem strzeleckim , tak w wysokosciowce, podejzewam ze na polach komercyjnych albo w gorach nikt nie bedzie rzadal aby wykupic pare godzin z instruktorem w ramach "przygotowania i nauki".

Ale ja nie smigam na pola komercyjne :) wole hardcore z budynkow i mostow :P

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

OT

Na takich ubezpieczycieli jest jedna odpowiedź - Alpenverein :)
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
PanJa
Posty: 38
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:25
Lokalizacja: z daleka
Tytuł użytkownika: warit w pom. kasku
Płeć:

Post autor: PanJa »

Prawdopodobnie gdybym spadl ( odpukac w co sie da , tfu , tfu tfu i jeszcze ze trzy kroki w tyl i jeszcze raz tfu ) w centum warszawy kilka pieter , ew zawisl na linie i zhanbiony musial bym zadzwonic po ratownikow :) to niemajac certyfikatu zaplacil bym za cala akcje ratunkowa ;)
ODPOWIEDZ