Śląsko-Dąbrowskie spotkania w lesie

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Andr3w
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:11
Lokalizacja: Ogólnie Śląsk
Płeć:

Post autor: Andr3w »

O widzicie a ja się bliżej zapoznawałem z hamakiem. Jakoś "pod" wszystkim już spałem oprócz właśnie tego.
Chyba się dogadamy.

Obrazek

Budżetowa konstrukcja z decathlona.
Awatar użytkownika
Kapitan Apteka
Posty: 196
Rejestracja: 09 sty 2013, 19:26
Lokalizacja: Tychy/Kielce
Tytuł użytkownika: kundelbury
Płeć:

Post autor: Kapitan Apteka »

Co to za śpiworek?
„Maszerować to prześcignąć własny cień. To móc wyprzedzić samego siebie, pozdrawiając się uprzejmie."

https://plus.google.com/photos/10564546 ... qIusitLKOQ
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Wygląda na caprinha ksk.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Kamilx
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:23
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków
Płeć:

Post autor: Kamilx »

Podpinam się do pytania o śpiwór i jaka była temperatura oraz co robiło za izolacje, bo jak widzę żadnej podpinki nie było.
Spędziłem już sporo nocy w swoim Lesoviku, jednak wszystkie w temperaturach na plusie, dlatego pytam :-)
Andr3w
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:11
Lokalizacja: Ogólnie Śląsk
Płeć:

Post autor: Andr3w »

Puchowy wojsk specjalnych.
https://www.naostrzu.pl/9028,spiwor---s ... yntetyczny
To niestety nie była nocka, brak czasu. Z samego rana zanim słonko wystartowało wyskoczyłem po prostu zobaczyć o co kaman z tym legowiskiem. Także na razie tylko akcja na szybko, izolka to karimata później samopompa oraz drugi śpiwór( Fiord Nansen Troms)-tak dla testu. Tu akurat fota tylko w puchu jak "ciągło po tyłku".
Minus był ale niewielki, wychodziłem to było około -5 wróciłem już był plus.
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Paniska - temat jest krótki.
Najbliższy piatek/sobota ma przymrozić. Być może to będzie jedyny strzał by pomorsować w godziwych warunkach, zatem rzucam propozycją.
Pogoria IV (prawdopodobnie wyspa) jeśli z powodu grubości lodu nie uda się dojść na wyspę, to brzeg od strony Antoniowa.
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Odpadam. Impreza na dwie familie. Dzień dziadków, babciów, urodziny ojca i Małego Wilczego Cienia. Z pt/sob z kuchni nie wyjdę. W sobotę się znieczulę a w niedzielę będę dogorywał... :lol:
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Ja mam uczelnię :(
Ale na morsowanie możesz iść z morsami z Pogorii - oni co tydzień się kąpią (niedziela 11:00 lub 12:00)
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Tak. Wiem że w niedzielę Pogoria Morsuje, i rozważam alarmowo ten wariant, ale to tylko pod warunkiem jeśli nie znajdzie się śmiałek na spot pt/sob bo wolę jednak zamorsić w bardziej kameralnym gronie, niż masowo ;) Ale oczywiście ze względów bezpieczeństwa samotnie nie zamierzam morsić.
Jeśli się zjawi ktoś na reconowy spot, to informuję, że morsowanie przewiduję w sobotę w godzinach raczej przed 11:00. W piątek tylko raczej przygotowanie przerębla i oczywiście posiadówka przy ogniu i może jakim kociołku.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Jak chcesz kameralnie to chętnie podjadę w niedzielę po Ciebie i skoczymy sobie razem na kąpanko.
Jest jeszcze opcja żebym w piątek wieczorem podskoczył i zapraszam na romantyczną kąpiel - ale mam popołudniowe prace do weekendu i nie wiem czy się wyrobię.
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Hmmm... propozycja jest niezła. Z tym że w niedzielę muszę być w domu w okolicach 15:00
Więc jeśli Ci pasuje, to może zrobimy tak, że jak nie dasz rady w piątek, to w niedzielę się umówimy ?
W piątek bym sobie posiedział przy ogniu, może nawet przygotował przerębel, a w niedzielę morsowanie.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jak mawia kolega, "w życiu oprócz seksu analnego trzeba spróbować wszystkiego" Dajcie znać kiedy idziecie się taplać. Ja w piątek na bank odpadam bo idę na 14 do roboty, ale w sobotę do południa i w niedziele cały dzień mam wolny, więc może uda mi się dotrzeć i pokonać kolejną barierę.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

No ja nie ukrywam że najporęczniej byłoby mi zamorsowac w sobotę. Chociażby dlatego że i nasze IMGW i yr.no wskazują mi że największy mróz ma być właśnie w sobotę rano, a największa przyjemność, to właśnie kąpiel przy chłodnym, suchym powietrzu. Prognozy wskazują również, że ma być słonecznie więc frajda podwójna.
Grześ - a może zarwiesz jedne czy dwa zajęcia i jednak w sobotę się zmorsimy ?
W piątek przygotowałbym przerębel, tak że w sobotę już nawet od jakiejś 7 czy 8 moglibyśmy działać. Wówczas kąpiel, łyczek gorącej herbatki i śmigniesz sobie na uczelnię, a ja bym się z Młodym zabrał. Rozważ taką opcję.

EDIT
Aaaa i żeby była jasność - nie zamierzam forsować li tylko swojej opcji. Zwyczajnie tylko w sobotę jest mi poręczniej.
Równie dobrze możemy się spotkać w niedzielę o 11 zdaje się, na tym grupowym morsowaniu na molo przy Pogorii III. We trójkę zawsze raźniej na takim grupowym nurzaniu :) Tam jednak trzeba wypełniać papierki i wchodzić na komendę. Ustalmy więc coś wspólnie. Zachęcam jeszcze koleżankę z pracy, bo chętna jest spróbować ale musze wiedzieć, czy skierować ją na PIV czy na P III :)
Jak zamorsujemy na własną rękę, to wiadomo będzie ogienek, kameralnie i luzik. Jak pójdziemy na publiczną plażę, to podpisujemy papiery, wchodzimy na komendę, można zapomnieć o ognisku no i masa gapiów, a nie ukrywam że chciałem zabrać swoją siateczkową koszulkę nie niekoniecznie obnosić się ze swoim ciałem Adonisa :P
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Mi też bardziej pasuje sobota.
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Młody - Sobota mnie odpowiada idealnie Ze wszystkich względów. Grześ - pomyśl coś ?
Jakby co to jesteś Ty, moja kumpela z pracy i ja.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Pany ja w sobotę odpadam - ale sercem będę z Wami. Młody pamiętaj żeby się dobrze rozgrzać - im lepiej to zrobisz tym bardziej Ci się spodoba. Fotki wklejcie !
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Grześ - jeśli sobota definitywnie odpada, to może w piątek się wyrobisz ? Ja tak czy inaczej będę pt/sob więc to tylko kwestia determinacji. Morsowanie i w pt i w sob mnie nie przeraża :) Niestety na niedzielę zapowiadają odwilż, więc może to być ostatni strzał na taką zabawę.
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

To w piątek chętnie - wpadnę - kąpanko, ognicho i spadam do domu. W takim razie weź DEETA - szczegóły przez telefon ustalimy :)
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

trochę fotek ze spotu na Wyspie.
https://picasaweb.google.com/1072227648 ... aPogoriiIV
Było zacnie. Dzięki za odwiedziny Gawronowi , Młodemu i mojej kolezance z pracy.
A za morsowanie, dzięki dla wszystkich. Dawno nie miałem takiej jazdy z morsowaniem :)
Mega ubaw :)
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Jak zobaczyłem Twój termometr to dopiero zacząłem żałować że nie wpadłem, tym bardziej jak taki lód mocny. :-( Nie wiem czy do morsowania bym się przekonał, ale na pewno spróbowałbym. Kto wie, może kiedyś jeszcze będzie okazja :roll:
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

soohy - ostatnio też żałowałeś. Nie żałuj, tylko wpadaj. Miejsce przy ogniu zawsze się znajdzie.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

No, było mega, polecam 8-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Pany! Jakieś plany na zbliżający się weekend? Może byśmy się gdzieś przeszli, z nocką lub bez? Może Bukowno?
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

hmmm... no propozycja godna rozważenia. A może np. Pustynia Błędowska i tamże nocleg ?
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Ja jestem otwarty na propozycje, myślałem że jak nikt się nie zgłosi to pójdę sobie wzdłuż Białej Przemszy, później wzdłuż Sztoły a później powłóczę się po Bukowskich lasach - ale Pustynia brzmi równie dobrze. Niestety wystartować możemy dopiero w sobotę bo w piątek robię do 21.
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”