Śpiwór 726/MON

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

mazak
Posty: 10
Rejestracja: 20 sty 2016, 23:05
Lokalizacja: Ostrołęka
Płeć:

Śpiwór 726/MON

Post autor: mazak »

Hejka leśne ludki. Użytkował ktoś z Was ten śpiworek? Jakie odczucia?
Andr3w
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:11
Lokalizacja: Ogólnie Śląsk
Płeć:

Post autor: Andr3w »

Jeśli chodzi ci o ten
Obrazek
To jest w nim ciepło ale jest duży i ciężki. Na poligon w sam raz, pod warunkiem że go wozisz nie nosisz.
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

ooo nawet nie wiedziałem że to Yeti szyje dla MON te śpiworki.
Kamilx
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:23
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków
Płeć:

Post autor: Kamilx »

Andr3w to jest 729.
Ale też zaskoczyła mnie metka. Przecież Yeti szyje z puchu, a popularny polski tak zwany ,,śpiwór dla pododdziałów specjalnych" to kawał ciężkiego syntetyka na którym widnieją przeróżne inne metki.

A co do 726 wygooglowałem sobie, że to jakaś chyba cienka kołdra z odpinanym prześcieradłem i poduszką, która wygląda jak kaptur. Przypomina to bardziej jakiś chiński gadżet niż dobry śpiwór, ale nie znalazłem nigdzie żadnych parametrów tego cuda.


Edit: znalazłem jednak coś takiego na stronie firmy yeti http://www.yeti.com.pl/nasza-dziaalno/1 ... a-odzieowa nie dotarłem jednak do żadnych ofert sprzedaży takowych w internecie

A tu krótka wypowiedź w tej sprawie http://www.tactical.pl/forum/index.php? ... ;topicseen
Piotr2104
Posty: 41
Rejestracja: 27 sty 2015, 12:42
Lokalizacja: Sieraków
Kontakt:

Post autor: Piotr2104 »

726 to śpiwór mniej-więcej taki jak stare PRL-owskie wojskowe tylko w innym kamuflażu. O wiele gorszy od 729 czyli "śpiwora pododdziałów specjalnych" który jak ktoś chce coś taniego i militarnego a nie przejmuje się zbytnio kilogramami to jest całkiem spoko.
mazak
Posty: 10
Rejestracja: 20 sty 2016, 23:05
Lokalizacja: Ostrołęka
Płeć:

Post autor: mazak »

Czyli nie warto. Dzięki ludkowie :)
ODPOWIEDZ