www.arizzon.com

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
kinio
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:00
Lokalizacja: Malbork
Gadu Gadu: 2676765
Płeć:

www.arizzon.com

Post autor: kinio »

Witam,
Dokonałem już drugiego zakupu w Arizzonie i drugi raz jestem bardzo zadowolony. Sklep prezentuje profesjonalne podejście do klienta, odpowiedzieli na szereg maili w naprawdę szybkim tempie(najczęściej poniżej 30min), przesyłka kurierska gdy zakup przekroczy 300zł gratis, paczka była u mnie na drugi dzień.
Zamówiłem u nich Wolverina 70 Monolitha + 2 boczne kieszenie. Fakt dość droga inwestycja ale moim zdaniem warta swej ceny. I do tego 5 lat gwarancji. Okazało się tylko że w jednej z bocznych kieszeni lamówka nie złapała na odcinku 1cm, co nijak nie wpływa na wartość użytkową kieszeni ale sklep zainteresował się tym i poprosił nawet o zdjęcia tejże lamówki. Plecak jest bardzo dobrze wykonany i przemyślany, nie chcę przytaczać tu jego specyfikacji bo to możecie przeczytać u producenta. Powiem tylko że naprawdę warto.

Polecam ten sklep i ich kolekcję Wolverinów z czystym sumieniem. Osobiście bardzo cieszy mnie fakt że Wolvki to produkt polski na naprawdę wysokim poziomie i w odpowiedniej co do oferowanej jakości cenie.
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No jestem tez bardzo zadowolonym klijentem tejze firmy :) ja dokonalem jak narazie jednego zakupu, ale kupilem 3 plecaki :)
Awatar użytkownika
kinio
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:00
Lokalizacja: Malbork
Gadu Gadu: 2676765
Płeć:

Post autor: kinio »

Ja posiadam jeszcze Wolverina 32L, i takie zestawienie dwóch plecaków + 2 kieszenie po 10L pokrywa moje potrzeby. Oczywiście korzystam z PALS'ów i troczę "dodatki".
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Też jestem zadowolonym klientem firmy.

Wolverine 70 (mija ponad rok i wszystko w porządku, tylko jeden nap w kieszeni odpadł) i Meindle Engadiny (specjalnie ściągany rozmiar, buciki genialne:).

Kontakt szybki, a i obsługa w porządku.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Dołączam się do zadowolonych.

Poniedziałek przed południem - zamówienie,
Poniedziałek na wieczór - przelew na konto,
Wtorek - wysłanie przez sklep zamówionego towaru,
Środa - cała rodzina ma już dość słuchania o moim plecaku :-)

Polecam sklep.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Ja z kolei oprócz peanów na temat (trochę już zapomnianego przez Brać forumową) sklepu, pragnę wyrazić swoje zdanie na temat serwisu, ponieważ jestem zdania że najlepiej można poznać sklep/producenta po tym jak działa w sytuacjach konfliktowych czy niecodziennych.
Plecak Wolverine 32L Prawie siedmioletni. Odpruł mi sie w jednym miejscu główny suwak. Napisałem do Grzegorza (makato) pytanko ile by taka usługa kosztowała, celem ustalenia czy opłaca sie plecak słać do Bydgoszczy, czy taniej wyjdzie dać do krawcowej na miejscu. Otrzymałem odpowiedź, że zostanie to wykonane za darmo, jedynie muszę pokryć koszty wysyłki. Nikt nie pytał, czy są gwarancje, dowody zakupu itp. Po tygodniu od wysyłki dostałem info że paka została wysłana i oprócz tego zostały dodatkowo przeszyte na nowo niektóre taśmy molle, bo dostrzeżono, ze niektóre by się niebawem poodpruwały. Na moje pytanie ile płacę za wysyłkę, otrzymałem odpowiedź, że nic nie muszę płacić.
Jak więc widać sa w PL firmy, które traktują klienta po europejsku czy nawet światowemu. Duży plus dla Arizzona za podejście. Miło jest wiedzieć, że po gwarancji człowiek nie zostaje na przysłowiowym lodzie. Sprzęty w sklepie może nie należą do najtańszych, ale serwis jest wzorowy.
Awatar użytkownika
maly
Posty: 507
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:08
Lokalizacja: Mazowsze Wschodnie
Płeć:

Post autor: maly »

No widzę że tylko pochlebne opinie mogą pozostać na forum... Opis moich przejść z ARIZZONEM zostały profilaktycznie usunięte... Szkoda bo myślałem że jest to forum do wymiany spostrzeżeń i opinii...
Jeśli jeden człowiek coś potrafi , to i ja mogę się tego nauczyć...!
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

maly pisze:No widzę że tylko pochlebne opinie mogą pozostać na forum... Opis moich przejść z ARIZZONEM zostały profilaktycznie usunięte... Szkoda bo myślałem że jest to forum do wymiany spostrzeżeń i opinii...
Hmmm... nie wiem na jakiej podstawie ferujesz takie wyroki, bo od czasu mojego wpisu nie widziałem tu żadnego nowego posta.
Nie sądze by komukolwiek z Administracji zależało na wybielaniu jakiejkolwiek firmy, bo wiele z tych osób znam osobiście.
Spróbuj może jeszcze raz umieścić swoją opinię.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Krytyczne uwagi na temat sprzedawców nie są usuwane o ile nie są to wpisy ewidentnie mijające się z prawdą lub wulgarne (ale nie przypominam sobie takiego przypadku). Kiedy przesyłałeś ten opis? Na pewno do tego tematu?
Nie chodzi przypadkiem o ten? viewtopic.php?p=123451
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
maly
Posty: 507
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:08
Lokalizacja: Mazowsze Wschodnie
Płeć:

Post autor: maly »

Ok mój błąd. Zwracam honor :) Dawno mnie tu nie było i pamięć zawodzi...
Jeśli jeden człowiek coś potrafi , to i ja mogę się tego nauczyć...!
ODPOWIEDZ