Powitać

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Jaca
Posty: 401
Rejestracja: 13 maja 2009, 16:06
Lokalizacja: okąd
Płeć:

Powitać

Post autor: Jaca »

Mam na imię Jacek, aktualnie mieszkam w Warszawie (praca), pochodzę z Końskich woj. Świętokrzyskie. Las jak i survival kręci mnie odkąd pamiętam. Zacząłem przygodę z survivalem parę lat temu biegając po lesie z grupką militarystów ale to jednak nie było to czego szukałem. Potem grupka się wykruszyła i nastąpiła pauza. Teraz gdy jednak człowiek trochę dorósł i przestał się wreszcie bać chodzić samemu do lasu ;] zacząłem na poważnie swoją przygodę z survivalem. Teraz praktycznie każdy weekend staram się przeznaczyć na explorację koneckich lasów, okolic Warszawy za dobrze jeszcze nie znam. Moim problemem jednak jest to że działam sam, wiec jeśli ktoś chętny z okolic jednego bądź drugiego miasta to chętnie wybiorę się na jakiś wypad, nockę i ogólnie wiadomo o co chodzi.

Pozdrawiam.
...smelling the air when spring comes by raindrops reminds us of youthful days...
Awatar użytkownika
bogdan
Posty: 160
Rejestracja: 15 mar 2008, 11:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: bogdan »

Witaj, Jacku. Widzę że trafiłeś jednak na forum.
Nie wycinaj lasów bo i ty możesz zostać partyzantem.
Awatar użytkownika
jaco
Posty: 53
Rejestracja: 01 mar 2009, 00:00
Lokalizacja: Ostrowiec Św
Płeć:

Post autor: jaco »

Witaj Ziomalu!!!
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Siemasz Jaca !
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Siemasz ;-) jak coś zapraszam na wspólny wypadzik na rybki w sobotę w okolice pd Warszawy :-D w planie bagna, smród i zło :mrgreen: jak gdzieś się bedziesz wybierał przy weekendzie kiedyś, to dawaj znać bo teraz będę miał więcej czasu, to połazimy po bgnach trochu :-D pozdro
Awatar użytkownika
Jaca
Posty: 401
Rejestracja: 13 maja 2009, 16:06
Lokalizacja: okąd
Płeć:

Post autor: Jaca »

@slaq ten weekend już zarezerwowałem na wypadzik w okolice rodzimego miasta bo mam łatwy transport, ale przy następnych już nie będzie tak kolorowo więc można się zawsze jakoś ugadać.
...smelling the air when spring comes by raindrops reminds us of youthful days...
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

No to fajniutko. Ja jak się będę gdzieś wybierał to pewnikiem się odezwę :-D
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Witam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”