Nalgene za grosze!

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Nalgene za grosze!

Post autor: miśka »

Temat oczywiście jak w naszej polskiej prasie - miał tylko sprawić że zajrzysz dalej ale...

ostatnio przypadkiem wpadłam na dystrybutora Nalgene (i Arcteryx) i wytargowałam zniżkę w wysokości o której jeszcze nie wiem ;) Tzn. trudno im było się określić, więc jak chętni napiszą niżej na co mają chętkę, to ja załatwię atrakcyjne ceny, o ile oczywiście ilość będzie jakaś sensowna.

https://www.nalgene.com - nie wiem czy od ręki załatwią z serii "Marvel" :mrgreen: ale w katalogu, który dostałam jest całkiem bogato.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja bym 1 klasyczną + ATB Cap chętnie zakupił, jeśli cena oczywiście będzie rozsądna ;-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Miśka - to ja tak trochę nietypowo i z prośbą - spytaj proszę jakim typem kleju skleić ich butelkę z serii flexible (bo nigdzie nie znalazłem co to jest konkretnie za materiał) i jeden klej mi nie chwycił a pękła samoistnie na załamaniu. A przy okazji z chęcią poznałbym ceny butelek serii stainless steel i HDPE Orange bottle with blue cup.
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

Te nalgenki są naprawdę za grosze, bo litrowe kosztują 26 zł netto!

Smile Twoja odpowiedź:
Ze stalowych mamy tylko 1778-1001 Backpacker, Stainless Steel 32oz jego cena to 75 pln netto

Butelek z HDPE nie mamy (nie zamawiamy ich, ponieważ słabo się sprzedają)

Nie wiem co to za butelka z serii flexible (ja nie kojarzę takich butelek w kolekcji Nalgene) i nie wiem czy można ją w jakiś sposób naprawić klejem.

Mają dostawę w przyszłym tygodniu więc w następny weekend zamawiam jakby ktoś chciał miał chętkę.
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

miśka pisze:Te nalgenki są naprawdę za grosze, bo litrowe kosztują 26 zł netto!

Smile Twoja odpowiedź:
Ze stalowych mamy tylko 1778-1001 Backpacker, Stainless Steel 32oz jego cena to 75 pln netto

Butelek z HDPE nie mamy (nie zamawiamy ich, ponieważ słabo się sprzedają)

Nie wiem co to za butelka z serii flexible (ja nie kojarzę takich butelek w kolekcji Nalgene) i nie wiem czy można ją w jakiś sposób naprawić klejem.

Mają dostawę w przyszłym tygodniu więc w następny weekend zamawiam jakby ktoś chciał miał chętkę.
Co do stalowej akurat 32oz mam, liczyłem na 38oz, swoją drogą polecam wszystkim, fajne ale nie lekkie (i cena dobra).

A butelka z serii flexible z jaką mam problem wygląda tak: http://store.nalgene.com/Cantene-48oz-p/2575-0048.htm
Niestety zapodział mi się gdzieś paragon i nie mam jak reklamować - a szkoda bo była fajna.
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
ODPOWIEDZ