Siemanko

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
bufcik
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 17:18
Lokalizacja: WLKP
Płeć:

Siemanko

Post autor: bufcik »

Witam wszystkich! Od czego by tu zacząć... Od początku...

Survivalem zacząłem się interesować w liceum, jednak ograniczało się to do oglądania programów o tej tematyce. Bear Grylls, Les Stroud, Ray Mears i inni. Później parę książek jednak też czysto teoretycznie. Myślałem nawet kiedyś o nocce w lesie ale zwyczajniej miałem "pietra", że ktoś mnie nakryje... Także nie doszło do wypadu ale widzę, że Wy takie rzeczy uskuteczniacie a nawet zbieracie się na zloty. Super!
Postanowiłem w tym roku, że coś trzeba zorganizować. Na razie wypad do lasu jest w planach a ja zaczynam sobie powoli zbierać przydatne sprzęty. Pochwalę się niebawem co mam ;)

Trafiłem w sumie na forum przez przypadek ale cieszę, że już jestem. Widzę, że działacie już długo w sumie i mam co nadrabiać bo jest tu sporo ciekawych rzeczy do przeczytania. Powoli będę nadrabiał zaległości i postaram się udzielać jak tylko czas pozwoli.

Pozdrawiam, bufcik.
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Cześć
Awatar użytkownika
Kapitan Apteka
Posty: 196
Rejestracja: 09 sty 2013, 19:26
Lokalizacja: Tychy/Kielce
Tytuł użytkownika: kundelbury
Płeć:

Post autor: Kapitan Apteka »

Witaj Bufcik

Przeglądając kolejne działy znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań i nie mniej mongolskich teorii użytkowników, niemniej każdą warto sprawdzić w terenie osobiście.

Powodzenia

KA
„Maszerować to prześcignąć własny cień. To móc wyprzedzić samego siebie, pozdrawiając się uprzejmie."

https://plus.google.com/photos/10564546 ... qIusitLKOQ
Larnaka
Posty: 0
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Larnaka »

Witam :)
Awatar użytkownika
konradraku
Posty: 137
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:34
Lokalizacja: Żyrardów/Warszawa
Tytuł użytkownika: Leśny MacGyver
Płeć:

Post autor: konradraku »

Siemanko, jak będziesz miał pytania/wątpliwości to wal śmiało (tylko w odpowiednich działach) i pokaż graty jak już je zgromadzisz - na pewno doradzimy. ;)
Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”