Założyłem bloga

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Rojek
Posty: 328
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:50
Lokalizacja: Przemyśl
Tytuł użytkownika: PISS
Płeć:

Post autor: Rojek »

Blog bardzo ładny. Wpisy krótkie, na temat i przyodziane ładnymi zdjęciami. Mi osobiście bardzo się podoba i winszuje biorąc pod uwagę, że moje lenistwo w kwestii wrzucania czegokolwiek na internet zabija jakąkolwiek idee tworzenia. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to ta grafika z tyłu(góry), jakoś mi nie pasuje tutaj. Wolałbym coś bardziej stonowanego, lecz to tylko moje zdanie. Jako, że twoją picse oglądam już jakiś czas(co z resztą wiesz ;))to ciesze się, że wziąłeś się za bloga.

Rada na przyszłość. Niech większość wpisów wygląda jak teraz czyli:
-krótko, a na temat-brak felietonów
-ładne zdjęcia dodające wybornego smaczku właściwej treści-ułożenie ich względem tekstu bardzo mi odpowiada.

Edit.
Aha i zawsze pisz po swojemu! Zrezygnuj z wiedzy encyklopedycznej, która i tak nikogo nie interesuje.

Pozdrawiam
Potrzebuję tylko wolności
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Może faktycznie z biegiem czasu wpisy będą lepsze pod względem gramatycznym, a może i nie. Zawsze znajdzie się ktoś któremu coś nie spasuje :) Życie...
Zdeklarowany analfabeta? Nie, nie w to nie uwierzę. :mrgreen:

Pisz w Word-zie a unikniesz błędów i kompromitacji. Ja tak robię.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Gryf, Word nie poprawia błędów stylistycznych np. że zdanie jakieś jest źle sformułowane, a ortograficznych raczej nie znajdziesz na blogu.
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

soohy, dodaj może jakiś panel z boku, do szybkiego wybierania wpisów rok/miesiąc, bo jak się rozpiszesz, to będzie trzeba długo zjeżdżać na dół strony.

Fajnie jest, podoba mi się :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Michal N, no właśnie chciałbym, tylko że jak chcę to dodać, to w ustawieniach jest napisane że jest to już dodane, a nigdzie tego nie ma :| Problem właśnie z tym mam.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

soohy pisze:a ortograficznych raczej nie znajdziesz na blogu.
Wiem! :mrgreen:
soohy pisze:Może faktycznie z biegiem czasu wpisy będą lepsze pod względem gramatycznym, a może i nie.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Poprawia stylistyczne, podkreśla je na zielono. :) [zawsze to wyłączałem, bo pluł się bezpodstawnie - teraz i tak nie używam już microsoftu, więc nie wiem czy dalej to jest]
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Suchar, moje zdanie już znasz:)
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Michal N, udało mi się właśnie to ogarnąć, pozmieniałem też to czego nie mogłem wcześniej ustawić. Teraz jest według mnie idealnie :) Pewnie w przyszłości coś jeszcze wyjdzie co będzie trzeba zmienić :roll: ...
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

soohy, nie śpij, masz już dwa miesiące przerwy. Do roboty.
soohy pisze:Nie będzie takich miesięcy co nic nie wrzucę...
Od startu twojego bloga mija pół roku z hakiem i nie udało się dotrzymać słowa, słomiany zapał?
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Spokojnie, koniec roku szkolnego, pewnie chłopak ogarnia szkołe, a nie zajmuje się "pierdołami"
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Młody pisze:Spokojnie, koniec roku szkolnego, pewnie chłopak ogarnia szkołe, a nie zajmuje się "pierdołami"
Mimo obietnicy ani jednej wzmianki? Kiepawe wytłumaczenie, po za tym rok szkolny już się skończył. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Gryf pisze:Mimo obietnicy ani jednej wzmianki? Kiepawe wytłumaczenie, po za tym rok szkolny już się skończył. :mrgreen:
Jesteś z błędzie, rok szkolny kończy się ustawowo 28.06.13. ;-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Młody przez ostatni tydzień się już nic nie robiło ... to nie studia gdzie walka trwa cały czas, a dobra sesja zimowa kończy się w czerwcu ... albo za rok ;)
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

GawroN pisze:Młody przez ostatni tydzień się już nic nie robiło ... to nie studia gdzie walka trwa cały czas, a dobra sesja zimowa kończy się w czerwcu ... albo za rok ;)
Coś o tym wiem, Nasza paczka robiła "indywidualne" zakończenie w maju... potem to już tylko basen, rybki, piwo w krzakach i inne ciekawe zajęcia :mrgreen:
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Bywały kilkumiesięczne przerwy a także nie wrzucałem i nie wrzucam każdego wypadu dłuższego czy krótszego. Nie mniej jednak za miesiąc minie 6 lat odkąd otworzyłem bloga :569: :568: :568:
ODPOWIEDZ