Lubań, Gorce

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Lubań, Gorce

Post autor: soohy »

Nie było chętnych na podłączenie się. Wybrałem się z kumplem na Lubań celem złapania zachodu i wschodu słońca. Warunki dopisały, mimo przeziębienia udało się zrealizować plan. Wypad typowo fotograficzny. Ostatnio Mogielica a teraz...

Tylmanowa - Lubań - Krościenko nad Dunajcem.

Kilkanaście minut przed zachodem słońca....

Obrazek


Wprawne oko dostrzeże budynek obserwatorium na Łomnicy oraz lekkie, odbijające się światło

Obrazek

Nocleg pod gołym niebem, z takim widokiem. Aż nie chciało się zamykać oczu...

Obrazek

Pobudka o świcie!!

Obrazek

Pierwsze promienie słońca oświetlają szczyty Tatr Bielskich i Wysokich

Obrazek

Szerzej

Obrazek

Jesień a raczej jej barwy przeminęły

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Radość

Obrazek


Jak ktoś chętny na podobny wypad to można pomyśleć :arrow:
Jakub_P
Posty: 90
Rejestracja: 19 wrz 2018, 22:24
Lokalizacja: Dolny śląsk
Płeć:

Post autor: Jakub_P »

Ładny wypad, ładne widoczki i ładne góry ;-) . Odnośnie widoczków to spaliście na wieży, czy gdzieś obok ?
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Jakub_P pisze:Ładny wypad, ładne widoczki i ładne góry ;-) . Odnośnie widoczków to spaliście na wieży, czy gdzieś obok ?
Na wieży nie spaliśmy, bo tam spało 6 osób, poza tym na noc zapowiadano, że ma się wzmocnić wiatr i sprawdziło się. Spaliśmy na polanie przy bazie namiotowej, chcieliśmy mieć ciszę oraz nie przeszkadzać innym.
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Jakub_P, skąd Ty się chłopaku wziąłeś? :D Tak po cichutku, między nas, że chyba nikt się nie zreflektował, że jesteś młody na forum :D (i nie tylko na forum?)

Szukałam Twojego wątku powitalnego, by parę słów o Tobie przeczytać... A tu nie ma? W każdym razie, zaintrygowałeś. Młody, nowy, a ogarnięty. Ciekawy kompan lub forumowy znajomy się z Ciebie zapowiada... (obejrzałam Twoją galerię, a przede mną mój facet, on mi Ciebie wytknął palcem, że ktoś tu ciekawy rośnie ;)). Weź zapodaj parę słów w wątku o sobie, co? :)

soohy - sorry za offtop :D Ale... Ty też byłeś kiedyś bardzo młody i patrz, co z Ciebie wyrosło. :-P
:lol:


;-)

[ Dodano: 2018-10-23, 22:09 ]
P.S. I jeszcze Jakub_P powiedz, że ponczo kupiłeś na aukcji allegro czy tam fb i jak przyszło, to śmierdziało icon_twisted


(miałam takie samo i też się chwilę pod nim rozbijałam :) ale człowiek na starość robi się wygodny... :oops: )
Jakub_P
Posty: 90
Rejestracja: 19 wrz 2018, 22:24
Lokalizacja: Dolny śląsk
Płeć:

Post autor: Jakub_P »

Niszka-Jak niema jak jest :) viewtopic.php?t=7723 A ponczo kupiłem na armyworldzie lecz pranie je smrodu pozbawiło ;-) .
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

niszka pisze:soohy - sorry za offtop :D Ale... Ty też byłeś kiedyś bardzo młody i patrz, co z Ciebie wyrosło. :-P
:lol:
Byłem bardzo młody, a teraz jestem tylko młody? :roll: :roll: A dopiero co na Mogielicy byliśmy przed moją 18-nastką :)
A co do powitalnego wątku Jakuba, to szanowna Kasiu musisz częściej na forum zaglądać w takim razie icon_twisted
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Jakub_P pisze:Niszka-Jak niema jak jest :) viewtopic.php?t=7723 A ponczo kupiłem na armyworldzie lecz pranie je smrodu pozbawiło ;-) .
soohy pisze:A co do powitalnego wątku Jakuba


No masz, przegapiłam - a szukałam! Tylko gdzieś niżej, bo myślałam, że jak się natrzaskało 30 postów to będzie tu dłużej... ;) Coś mało widać się ludzi rejestruje, był taki moment, że z tygodnia na tydzień po kilka nowych przywitań było. W każdym razie zwracam ewentualnie wzięty honor. :)


(P.S. użyłam też funkcji "wyświetl wszystkie posty użytkownika" i w nich właśnie też nie znalazłam powitalnego, nie wiem jak :566: )



soohy - do dziś pamiętam, jak gadałam z Twoją mamą gdzie jesteś, jak Cię nie ma ;) Wtedy, co wracałeś z Krk... Noo, poczułam w tamtym momencie, żeś kurła naprawdę młody :D ale zawsze byłeś świetnym kompanem i nie czułam się przy Tobie nigdy nazbyt staro :)

Może zimą uda się jakieś Gorce zrobić? Jak Ci się w ślunsk jeździć nie chce?
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

A wiesz, że kilka dni temu szukałem właśnie tego tematu, w którym piszemy i też go nie było? Czary mary magia :) Chcę mi się jeździć na ślunsk, głównie na wyspę w sezonie i na Junglę wiadomo kiedy :)
No dzięki, dzięki :oops: Jak najbardziej chętny na Gorce, jak tylko się zgramy to jedziemy! :)
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

No to zapodam Ci termin dla mnie osiągalny (czyt. mogę go sobie wysępić w pracy) na fb :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”