Guten Morgen

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Arczi
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2024, 13:43

Guten Morgen

Post autor: Arczi »

Dzień Dobry wszystkich, witam szanowne grono, kłaniam się nisko.
W końcu forum z ludźmi co podzielają moje zainteresowanie i hobby. Pochodzę ze wschodu Polski, interesuje mnie standardowo turystyka górska, piesza, survival, wszelkie bytowanie w lesie i na łonie natury. Przyszły alpinista, kierowca ciężarówki, pasjonat historii i geopolityki, chorobliwy fan marki helikon i mercedesa (jeżdżę oplem). Mam nadzieję że będzie tutaj miło i wesoło, a także znajdę kompanów do wspólnego spędzenia czasu przy ognisku w lesie, bo niestety, ale wśród moich znajomych brak chętnych :( Sorry że tak późno się przywitałem, ale jakoś nie było okazji wyskrobać coś na przywitanie.
Pozdro! :564: :564:
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Re: Guten Morgen

Post autor: Tanto »

Cześć,
miło - raczej tak; wesoło - to bardziej w czasie spotkań na żywo. Ze znalezieniem kompanów może być trudniej, Sporo osób porzuciło fora na rzecz facebooka, część 'wydoroślała' i mają inne zmartwienia na głowie, kilka osób poświęciło się rozwojowi własnych kanałów na YT. Nie ma takiego ruchu jak w czasach gdy w TV rządził Bear Grylls ;-) ale wg mnie liczy się jakość a nie ilość
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Arczi
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2024, 13:43

Re: Guten Morgen

Post autor: Arczi »

Tanto pisze: 28 sty 2024, 22:34 Cześć,
miło - raczej tak; wesoło - to bardziej w czasie spotkań na żywo. Ze znalezieniem kompanów może być trudniej, Sporo osób porzuciło fora na rzecz facebooka, część 'wydoroślała' i mają inne zmartwienia na głowie, kilka osób poświęciło się rozwojowi własnych kanałów na YT. Nie ma takiego ruchu jak w czasach gdy w TV rządził Bear Grylls ;-) ale wg mnie liczy się jakość a nie ilość
Dobrze że są spotkania co roku i czekam z niecierpliwością na szczegóły dotyczącego tegorocznego zlotu :) Może ktoś się znajdzie na wyjście do lasu na noc i ognisko. Niestety, widzę że teraz to ciężko wyjśc ze znajomymi na spacer nawet po tym mieście, bo o lesie to nie wspomnę. Ludzie wolą siąść przed tv, nażreć się, napić, fotki na insta porobić. Bear Grylls rządzi! :D nie jednego młodego zaszczepił do palenia ognisk w lesie czy budowania szałasu. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Re: Guten Morgen

Post autor: soohy »

Cześć. O, ja zaczynałem przygodę z lasem, od zobaczenia Beara :)
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1116
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Re: Guten Morgen

Post autor: mwitek »

Cześć Arczi,
Obrazek
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 789
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Re: Guten Morgen

Post autor: Parthagas »

Hej. A ten wschód Polski to mniej więcej gdzie?
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Arczi
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2024, 13:43

Re: Guten Morgen

Post autor: Arczi »

Lubelskie :) To kawałek do ciebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”