Moje błędy.

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Omomierz
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2009, 00:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Omomierz »

Proponowałbym żeby jakiś mod wywalił ten temat w trzy dupy(czyli do mogilnika ;) ). Fajnie, że Kobra szukasz pomocy, ale wnioskuję, że istnieję wąskie grono ludzi, które darzą cię sympatią i dlatego postanowiłeś ten temat założyć na forum survivalowym... Internet jest duży i jest mnóstwo portali, gdzie mogłeś taki temat umieścić, ale nie - lepiej robić z siebie pośmiewisko...

W gruncie rzeczy twoim największym problemem nie jest ortografia czy stylistyka, ale niesamowita infantylność, której chyba nie zauważasz. Fakt, że po 14 latku nie ma, co się spodziewać rewelacji, ale muszę przyznać, że ja w tym wieku byłem o wiele większym ''bad assem'' niż ty. I nie byłem wyjątkiem, bo pokuszę się o stwierdzenie, że największa ciota, jaką znałem w tym wieku była o wiele bardziej dojrzała od ciebie. Także tutaj tkwi problem - zacznij wreszcie dojrzewać, a myślę, że większość cię tutaj(jak i w innych miejscach) zaakceptuje.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Kobra pisze:... że znalazłem te forum...
Tu mamy przykład często spotykanego błędu, 'te' to mogą być dziewczęta, ale forum jest 'to'.

OK, Kobra został już pogłaskany po główce i zglanowany, dostał również kilka dobrych rad - teraz jego ruch. Dyskusję proponuję z lekka wygasić, a przynajmniej nie iść w kierunku kółka wzajemnej adoracji.

PS. Kobra, to już kolejna deklaracja z twojej strony, następnej już nie umieszczaj na Forum tylko zastosuj zasadę 'mniej słów, więcej czynów'.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
KuKu
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2009, 18:29
Lokalizacja: Kluczbork
Gadu Gadu: 2181302
Tytuł użytkownika: Uczę się :)
Płeć:

Post autor: KuKu »

Tanto pisze:
Kobra pisze:... że znalazłem te forum...
dziewczęta
A dziewczęta ładne są :D
ODPOWIEDZ