Broń

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Driver pisze:i tu się nie zgodzę nie potrzeba zezwolenia tylko trzeba przejść badania psychologiczne nie tak dokładne jak na broń palną i wystarczy zarejestrować taki karabinek na komendzie
Racja. Badania, 5 dni na rejestrację i wyłącznie pykanie na koncesjonowanej strzelnicy.
(szafa pancerna, wywiad środowiskowy i gwarantowana wizyta smutnych panów jeśli ktoś na mieście postrzeli kogoś śrutem). Dlatego wolę pozostać w limicie. :-)

I coby nie było off-topic: Kobra, zrób sobie procę. W czasach szczenięcych zapewniała mi funkcje plastików ASG, markerów paintballowych i... sprzętu do varmintingu.
Fakt, że ojciec przetrzepał mi tyłek za wycięcie języka z jego skórzanego buta, ale warto było ;-)
Strzelałem z kamieni, nakrętek, kulek z łożysk, śrutu z "rozpracowanych" nabojów myśliwskich, niedojrzałych i dojrzałych małych owoców (agrest, śliwki, jarzębina), żołędzi, kasztanów, wypalanych kulek glinianych, kulek szklanych, kredy...
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Kobra pisze:Aby sprzęt był dość tani i dość dobry może być używany. Może wy macie coś do sprzedania?
http://reconnet.pl/viewtopic.php?t=2165 ... 5bc6ce9ac3 :mrgreen:
wilk4561
Posty: 182
Rejestracja: 04 sty 2010, 20:44
Lokalizacja: Okolice Kępna
Gadu Gadu: 8847874
Tytuł użytkownika: Wędrowiec
Płeć:

Post autor: wilk4561 »

Jeśli już chodzi o poprawienie nazewnictwa jakiego użył kolega Kobra to jest replika broni ostrej. Powiem Ci tak. Dopiero gdy kupiłem replikę za 2000 zł czułem się zadowolony w pełni. Więc dopisuję się do przedmówców. Poczekaj. Kup coś porządnego. Żeby potem nie żałować.
Kup se Morę
ODPOWIEDZ