Internetowe Telewizja Survivalowa. TV Survival.

przyroda, turystyka, survival

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Internetowe Telewizja Survivalowa. TV Survival.

Post autor: jakub_kaczmarek »

Chciałbym wam wreszcie przedstawić internetową telewizję survivalową. Co tu dużo pisać - sami zobaczcie: www.tv.zieloneksiazki.com

Zapraszam do wypowiadania się na temat czy czegoś brakuje waszym zdaniem, co powinno zostać zmienione lub dodane.
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł, jednak zmieniłbym wygląd strony i sposób wyświetlania filmów na coś w stylu YouTube'a, byłoby wówczas więcej możliwości jeśli chodzi o przeglądanie filmów np. możliwość tworzenia list wyświetlania z filmików, które są w częściach, tak aby kolejna część ładowała się po zakończeniu poprzedniej. Można by dzięki temu powrzucać na serwis m.in. programy Raymonda Mears'a, których na YouTube jest cała masa.
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Blizbor pisze:Można by dzięki temu powrzucać na serwis m.in. programy Raymonda Mears'a, których na YouTube jest cała masa.
Po co dublować, skoro jest na Youtube. Chyba lepiej tworzyć własne filmy instruktażowe i zamieszczać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

jesli to Ty jestes na tym filmie....to lepiej wynajmij kogos, kto bedzie mowil za Ciebie....
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Post autor: jakub_kaczmarek »

Fredi Obawiam się, powiem więcej, jestem niemalże pewny że nie zrozumiałeś tematu z czego mogę wnioskować że masz ogólne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wydajemy opinię na temat strony nie konkretnego filmiku czy mojej osoby.

Tak, wiem że mam wadę wymowy, słyszałem jak to słychać, ale tworząc filmiki miałem na celu przekazać jak najwięcej przydatnej wiedzy odnośnie budowania schronienia, a nie idealnie przedstawić swoją sylwetkę.
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

po pierwsze - nie podwazaj mojej umiejetnosci czytania i rozumienia :)
po drugie - jesli chcesz przekazac jakakolwiek wiedze - to musisz miec do tego predyspozycje, na ekranie nie mozna sie zachowywac jak Ty to robisz i mowic w ten sposob - sorry, ale jak zdajesz sobie sprawe z fatalnego odbioru to lepiej zainwestuj w lektora i badz sobie niemym aktorem.

Mi wystarczy kilkanaście sekund i odechciewa się ogladania...przekazywanie wiedzy jest naprawde trudne, jesli sie chce zrobic to sensownie i dotrzec do odbiorcy.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2010, 08:13 przez Fredi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Hmm.. Dodałem obszerną recenzję filmiku o którym mowa, znajduje się ona o, tutaj: viewtopic.php?t=1166&postdays=0&postord ... art=15#top

W momencie, kiedy już tworzysz coś większego, wypadałoby jednak poprawić formę powyższego. Odstrasza. To już nie jest kolejny filmik na YT, tylko część całości. Zwłaszcza, że teraz jest to jedyny zamieszczony materiał.
Sam koncept jest świetny, ale tak jak z jedną ze stron reklamowanych ostatnio na reconie: falstart.

I pamiętaj: nie kieruje nami zawiść, a chęć pomocy koledze. Chcesz stworzyć coś fajnego, prosisz o opinię i obiektywną opinię dostajesz. Teraz tylko Twoja w tym głowa, czy wyciągniesz z tego naukę, czy stworzysz coś, co niekoniecznie będzie przyciągać ludzi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

EDIT: Pierwszy post wrzucony w aktualnościach jest do dupy. Popraw błędy powtórzeniowe i wywal twór "merytoryczna wiedza". Ostatnie co można zrobić, to rzeczywiście zacząć dodawać filmy. =P Zacznij sam, wrzucaj na potęgę, a potem zaczną pojawiać się filmy użytkowników. Tylko błagam: przed wrzuceniem skonsultuj go z nami. Nikt nie będzie chciał uczestniczyć w przedsięwzięciu, które z góry skazane jest na porażkę.. =P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

niewiem jakim cudem przegapiłem tamten wątek, ech ;)
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
Awatar użytkownika
Rojek
Posty: 328
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:50
Lokalizacja: Przemyśl
Tytuł użytkownika: PISS
Płeć:

Post autor: Rojek »

Ty się tam Jakub krytyką nie przejmuj. Weź sobie do serca kilka rad i spróbuj to poprawić. Mam nadzieje, że kilka gorzkich słów nie zniechęci cię. Tworząc coś takiego musisz wiedzieć, że zawsze znajdzie się ktoś komu będzie to albo przeszkadzać albo nie podobać. I w dobie dzieci neo, nie będą oni tak pobłażliwi jak koledzy z forum. Mi twoja wada wymowy nie przeszkadza, bardziej rzuca się w oczy plątanie w wypowiedziach. Staraj mówić się mniej a bardziej konkretnie. Pomysł jest fajny i powiem szczerzę, że można z tego zrobić coś fajnego.
Pozdrawiam
Potrzebuję tylko wolności
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

no i błąd 404 na stronie, a już chciałem pooglądać :shock:
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
ODPOWIEDZ