Poradnik GOPR "w górach bezpiecznie"

Kącik złotych porad

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

HansP
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2009, 11:07
Lokalizacja: Górny slask
Gadu Gadu: 9686218
Płeć:

Poradnik GOPR "w górach bezpiecznie"

Post autor: HansP »

Chciałbym wam przedstawić fajną stronke, którą odkryłem dzieki pani z PO ;-) Są tam 3 poradniki w górach bezpiecznie latem, zimą i góry wysokie. Jest to w formie filmików które w każdym momencie możecie sobie zatrzymać a reszte oglądnąć np. na następny dzień. Na końcu jest test a jak zdacie to dostajecie certyfikat ;-)

http://www.gopr.com.pl
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

To fajnie ale jak je włączyć bez rejestracji?
HansP
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2009, 11:07
Lokalizacja: Górny slask
Gadu Gadu: 9686218
Płeć:

Post autor: HansP »

Musisz być zarejestrowany chłopcze :mrgreen: to nic nie kosztuje
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

To kosztuje czas, a po drugie nie bardzo mam ochotę by bliżej nieokreślone podmioty dysponowały moim adresem email, tym bardziej, że nikt nawet nie raczył napisać po co zamierzają je właściwie zbierać więc zakładam, że Patron Medialny chce poprzesyłać reklamówki swoich programów dla debili i towarów, które mnie zupełnie nie interesują.

Poroniony pomysł, myślałem, że GOPR dba o wszystkich, nie tylko o tych, którzy się zarejestrują. Chętnie bym sobie zobaczył ale będę musiał zaczekać aż się pojawi na youtube.

EDYTKA:

"Jakakolwiek korespondencja przesłana do niniejszych stron (www.gopr.com.pl) w Internecie lub do jakiegokolwiek adresu mailowego w części serwisu "kontakt" za pośrednictwem poczty elektronicznej, jest przesyłana jako korespondencja nie mająca w żadnym przypadku charakteru prywatnego lub poufnego, a GOPR nie jest zobowiązany do powstrzymania się od odtwarzania, publikacji lub jakiegokolwiek innego działania w wykorzystaniu otrzymanej tą drogą korespondencji. GOPR ma zapewnioną pełną swobodę w wykorzystaniu zawartości jakiejkolwiek korespondencji otrzymanej drogą elektroniczną, włączając w to wykorzystywanie prezentowanych pomysłów lub koncepcji, metod oraz wiedzy w tej korespondencji zawartej w jakimkolwiek celu, także w celu rozwoju, wytwarzania lub/oraz marketingu swojej działalności, produktów i usług, jak również realizacji swojej działalności statutowej."

Aha ...
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Ciek pozwolisz, że zaofftopuję..
Naprawdę nie masz spam-maila do niezaufanych witryn? :P
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
ODPOWIEDZ