Witam!

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Walker95
Posty: 52
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:01
Lokalizacja: Poland
Płeć:

Post autor: Walker95 »

Ło jezu, ło jezu.
Temat chyba do przenosin (a nie mam na myśli mogilnika...)

Słysząc strzały w mojej okolicy nie będę rozglądał się, kto to strzela (w pierwszej kolejności) aby zabić tego kogoś, najpierw znajdę szybkie i dobre schronienie. Jeżeli będzie możliwość bycia bohaterskim - zgarnę kogoś kogo spotkam na mojej drodze do kryjówki...
(Nie znalazłem się jeszcze w strzelaninie, tylko raz mieliśmy małą eksplozję fajerwerek w okolicy sylwestra...)

Mam ojca myśliwego i strzelca. Mam kontakt z dwoma byłymi żołnierzami jednostek specjalnych.
Nie strzela się, żeby obezwładnić, ale tylko po to, aby zabić człowieka. Dlatego broń palna jest bronią ostateczną. Wbrew temu, co pokazują media i filmy hollywoodzkie, broni nie wyciąga się aby kogoś nastraszyć czy uspokoić.
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Offtime pisze:W rzeczową dyskusję wklejasz takie pierdy
To raczej pierdy wy piszecie Panowie.
Oftime, lubię czytać Twoje posty, bo prawisz z głową, ale SORY nie w tym wątku.
Dziwnym zresztą, aby nie powiedzieć, że głupim.
Walka wręcz z przeciwnikiem to wynik kilku zbieżnych chwil/ sytuacji które nastąpiły KRÓTKO po sobie. Alternatywa ( w przenośni oczywiście ) kolego.
Daj mi ołówek a w wyniku zdarzeń i przypływie chęci przeżycia zabiję...
Mam ojca myśliwego i strzelca. Mam kontakt z dwoma byłymi żołnierzami jednostek specjalnych
i cóż z tego kolego ??? czy to ci daje siłę - sory, nie sądzę...
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”