Bear Grylls fan club

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Gulipin
Posty: 14
Rejestracja: 02 gru 2010, 20:34
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Bear Grylls fan club

Post autor: Gulipin »

Coraz więcej tematów na forum o Miśku! Najfajniejsza strona jaką znalazłem o nim w Polsce to Bear Grylls fan club Coś tam się dzieje może się rozwinie.
Awatar użytkownika
przeszczep
Posty: 364
Rejestracja: 10 lut 2009, 14:57
Lokalizacja: warszawa
Gadu Gadu: 9000624
Tytuł użytkownika: zagorzały turysta
Płeć:

Post autor: przeszczep »

O kurde, teraz muszę nazwać wszystkie produkty w swoim sklepie Beer Grill :D
Zaczynam lubić tego człowieka :)
Awatar użytkownika
Jaca
Posty: 401
Rejestracja: 13 maja 2009, 16:06
Lokalizacja: okąd
Płeć:

Post autor: Jaca »

przeszczep pisze: Beer Grill
No powiem Ci że to mogło by chycić :mrgreen: Idealnie oddaje program, jak nic dla takich co to siedzą z piwem przy grillu przed tv :-P
A mnie z całej strony urzekła bransoleta survivalova Beara Gryllsa. Ciekawe ile się cenią za tak niezwykle użytkowy gadżet.
...smelling the air when spring comes by raindrops reminds us of youthful days...
Awatar użytkownika
przeszczep
Posty: 364
Rejestracja: 10 lut 2009, 14:57
Lokalizacja: warszawa
Gadu Gadu: 9000624
Tytuł użytkownika: zagorzały turysta
Płeć:

Post autor: przeszczep »

Bez nazwy surwiwalowa idzie gdzieś po 10-15zyli :) Nawet Swarog ją sprzedaje ;) ale nie wiem czy orydżinal :P
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Co do bransolety to faktycznie może być użyteczna. Patent znany od dawna. Sam mam, nie taką jak tamta- inny mniej "drapiący" splot. Sznurka w lesie nigdy za wiele.

Mnie najbardziej urzekła puszka survivalowa własnej roboty:
zestaw wędkarski – zestaw ten nie zajmuje zbyt dużo miejsca, gdyż jego elementy są malutkie powinien zawierać on: (żyłke, krętliki, agrafki, haczyki, kilka ołowianych oliwek 1 i 2gr, 3 świetliki, mini spławik)
i jeszcze wdzięczny bym był, gdyby mnie ktoś uświadomił po co opaski elektryczne? One są wymienione, a kawałka linki ni widu ni słychu...
Gulipin
Posty: 14
Rejestracja: 02 gru 2010, 20:34
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: Gulipin »

Rzeczy, które wymieniłem skompletowałem sam, jeżeli macie jakieś inne pomysły podzielcie się nimi dodając komentarz :)
On tam pisze, że tego używa w swoim zestawie przetrwania, Ty rzuf możesz dołożyć linkę. Ale to tej puszki nie używa Bear tylko ten autor wątku na tej stronie. A opaskami elektrycznymi możesz naprawić dużo różnych rzeczy... zależy co Ci się popsuje :)
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

No faktycznie tego nie doczytałem. Mój błąd, sry :) Ale tak czy tak agrafki i krętliki są niezbędne przy budowaniu zestawu wędkarskiego-survivalowego. I dalej uważam, ze sznurek jest dużo bardziej uniwersalny niż "trytytki" :P
ODPOWIEDZ