Tanie noclegi?

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Tanie noclegi?

Post autor: Tanto »

Przygotowuję wakacyjny wyjazd z córką i potrzebuję informacji o tanich, sprawdzonych kwaterach w wymienionych miastach: Elbląg, Frombork, Pieniężno, Orneta, Pasłęk, Morąg, Małdyty.
Nie mam wielkich wymagań co do luksusów, istotniejsza jest lokalizacja w okolicy dworców PKS/PKP, no i niestety cena, a biorąc pod uwagę że będzie to obiazdówka, to wolę za dużo nie improwizować (przynajmniej w kwestii noclegów :mrgreen: ).

Czy ktoś nocował w schroniskach młodzieżowych w tym rejonie? czego można się spodziewać?
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
sharkey
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2008, 13:08
Lokalizacja: Pieniężno
Gadu Gadu: 11541226
Płeć:

Mówisz-masz

Post autor: sharkey »

no proszę, jednak po tym zadupiu jeżdżą ludzie... :lol: ;-)

mogę Ci się sporo wypowiedzieć o Pienieżnie, ponieważ tam mieszkam :mrgreen: :lol: :mrgreen:


trochę, nie po kolei, ale sie połapiesz

Pienieżno: co do nolegów to za dużego wyboru nie masz, wydaje mi się, że tu będzie najtrudniej spośród tych wszystkich miast(eczek) po ktorych sie wybierasz, o schronisku, to nawet nie masz co marzyć... :-|

Elbląg: duże miasto,ze znalezieniem schronienia nie będzieszmiał najmniejszego wyboru, wręcz będziesz mógł wybierać w tych najtańszych

Frombork: miasto kopernika więc hoteli/hotelików/moteli/kwater prywatnych jest tam od zaje...nia, co do schronisk to nie słyszałem (co nieznaczy, że ich niema).

i tu sie koczy pomoc zmojej strony, ponieważ bardziej się orientuję w stronę morza niż w głąb kraju,ale postaram ci się jeszcze ornetę trochkę scharakteryzować...

Orneta dość spore miasto, myślę, że ze znalezieniem schronienia nie bedzieszzał problemu,

www.zumi.pl - to powinno ci bardzo pomóc
a o Braniewo nie zachaczasz?
Jakbyś miał jakieś pytania, to chętnie ci na nie odpowiem.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2008, 00:56 przez sharkey, łącznie zmieniany 2 razy.
Rób to czym by to nie było, ale wkładaj w to serce, a bedzie twoja siłą
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

sharkey, Mysle, ze Tanto chodzilo o konkrety.... :evil:
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

jak najbardziej o konkretne namiary, ale ze wzgędu na miejsce zamieszkania Sharkey może być dobrym źródłem innych informacji :-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
sharkey
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2008, 13:08
Lokalizacja: Pieniężno
Gadu Gadu: 11541226
Płeć:

Post autor: sharkey »

Valdi, wiem, że ogólnie przestawiłem sprawę, ale, żeby przejśc do konkretów trzeba mieć dobrze naświetlaną sytuację, teraz się zabieramy za szczególowe pytanie, nie Tanto? :mrgreen: :mrgreen:

:arrow: co chcerz wiedzieć?
Rób to czym by to nie było, ale wkładaj w to serce, a bedzie twoja siłą
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Re: Mówisz-masz

Post autor: Tanto »

sharkey pisze:no proszę, jednak po tym zadupiu jeżdżą ludzie... :lol: ;-)
Sharkey, nie bluźnij bo całkiem apetyczne lasy tam masz, i to blisko miasta. Co prawda tylko przejazdem z okna autobusu, ale bacznie obserwowałem.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ