Ciemna noc

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Ciemna noc

Post autor: wolfshadow »

Spędzasz ciemną bezksiężycową noc w lesie. Jak na złość wysiadła Ci latarka a ognia juz nie chciało Ci się rozpalić. W pewnej chwili odnosisz wrażenie, że nie jesteś sam.
Po cichu wyciągasz z plecaka aparat aby chociaż błysnąć fleszem:
BŁYSK
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 17:26 przez wolfshadow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pablo666
Posty: 166
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:43
Lokalizacja: Olsztyn
Gadu Gadu: 4097251
Płeć:

Post autor: Pablo666 »

dobre.... akurat tego sie nie spodziewalem, wszelkie chore scenariusze do glowy mi przychodzily :-P
Awatar użytkownika
Rojek
Posty: 328
Rejestracja: 01 lut 2008, 15:50
Lokalizacja: Przemyśl
Tytuł użytkownika: PISS
Płeć:

Post autor: Rojek »

spoczko :-D
Potrzebuję tylko wolności
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Interesujące :)
Awatar użytkownika
Okruch
Posty: 238
Rejestracja: 14 wrz 2007, 17:30
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska
Tytuł użytkownika: Czciciel BK-7
Płeć:

Post autor: Okruch »

Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? Ale faktycznie, niezwykłe...
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

dobre :)
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

No zatkało mnię :-P Szkoda że sobie tego zdjęcia nie zrobiłeś zanim nie dowiedziałeś się co to wokół Ciebie robi tyle chałasu, bo mina musiała być niezła :mrgreen:
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Wedrowycz89 pisze:Szkoda że sobie tego zdjęcia nie zrobiłeś...
To nie moje zdjęcie. :-D Prawdopodobnie był to aparat z czujnikiem ruchu przy "lizawce" (bloku soli). Niemniej jednak udało mi się zbudować odpowiednie napięcie :lol:
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

A już myślałem :-D
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

Niezłe :) oczekiwałem tam upiorów i innych wiedźm :P
jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Post autor: jakub_kaczmarek »

Hm... fotka nieaktywna.
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Cebab - dostaniesz saperkę roku ;)
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Cebab, na osłodę masz TUTAJ inną fotkę tego typu. :lol:

Szkoda, że haluze.sk wywala foty. Szukałem via google ale nie znalazłem tej z pierwszego linku.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 893
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

wolfshadow, te zdjęcie w porównaniu z tym pierwszym to pryszcz 8-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Znalazłem to zdjęcie w innym miejscu. Sorry za ordynarnego linka, zdjęcie jest widoczne na samym dole strony poprzedzone innymi interesującymi fotografiami. Ale jest bezcenne to fakt.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Zdjęcie z pierwszego postu viewtopic.php?p=5396#5396 . Umieściłem na swoim koncie imageshack.
Jak jakiś mod będzie łaskawy to podmieni niedziałający link. EDIT: AP tnx

Przy okazji:
Od czasu do czasu przeglądam statystykę swojego bloga. No i czasem via google trafiają do mnie takie kwiatki (zapis oryginalny):
gdzie wpolsce isc na przetrwanie(survival). z mozliwoscia polowania
:-)
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 17:28 przez wolfshadow, łącznie zmieniany 1 raz.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Podmienione. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Hiskiasz
Posty: 272
Rejestracja: 29 gru 2010, 19:44
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Rafał
Płeć:

Re: Ciemna noc

Post autor: Hiskiasz »

wolfshadow pisze:Spędzasz ciemną bezksiężycową noc w lesie. Jak na złość wysiadła Ci latarka a ognia juz nie chciało Ci się rozpalić. W pewnej chwili odnosisz wrażenie, że nie jesteś sam.
Po cichu wyciągasz z plecaka aparat aby chociaż błysnąć fleszem:
BŁYSK
Zamiast błysku słyszysz jednak tylko cichy trzask migawki. Okazuje się, że aparat jak na złość też wysiadł (piepszone chińskie dziadostwo). Oblewasz się zimnym potem, po plecach przebiegają ci ciarki wzdłuż i wszerz. Bezwiednie przełykasz ślinę ściśniętym ze strachu gardłem. Po chichu wyjmujesz nóż. Skradasz się od drzewa do drzewa, drżąc jak ryba w galarecie na świątecznym stole. Nagle słyszysz sapiący oddech za wielkim grubym drzewem, za którym akurat się zaczaiłeś. I wtedy:
1) Budzisz się rano do pracy zlany zimnym potem, robisz sobie kawę, oddychając z ulgą i obiecując sobie solennie, że nigdy więcej nie pójdziesz do lasu.
2) Zadajesz na oślep kilka ciosów nożem, wrzeszcząc w niebogłosy. Słyszysz tylko jak wielkie cielsko osuwa się z dzikim pomrukiem na ziemię. Rano znajdujesz w niewielkiej odległości od obozowiska sporych rozmiarów misia, leżącego w zastygłej kałuży krwi. Zabierasz się do przyrządzenia pysznych niedźwiedzich łap na obiad, ale wcześniej robisz sobie pamiątkowe zdjęcie z nogą na niedźwiedziej głowie. Na szczęście komórka nie wysiadła (nie była chińska)
3) ???
Survival to sztuka przetrwania w przyrodzie, ale to czy przetrwamy ostatecznie zależy od Wszechmogącego Stwórcy i Pana tej przyrody (Psalm 121)
-------
www: http://rafaldlugosz.prv.pl/ZD/ZD.html
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

Hiskiasz pisze:Zamiast błysku słyszysz jednak tylko cichy trzask migawki. Okazuje się, że aparat jak na złość też wysiadł (piepszone chińskie dziadostwo).
To jest ten moment w którym należy sobie przypomnieć wszystkie horrory jakie w życiu się obejżało ;)
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Wedrowycz89 pisze:
Hiskiasz pisze:Zamiast błysku słyszysz jednak tylko cichy trzask migawki. Okazuje się, że aparat jak na złość też wysiadł (piepszone chińskie dziadostwo).
To jest ten moment w którym należy sobie przypomnieć wszystkie horrory jakie w życiu się obejżało ;)
A jak rano wstanie słońce, to okaże się, że jesteśmy w najbardziej "zaminowanym" lesie świata :D
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Raz tak miałem.
To był styczeń zeszłego roku. Bieszczady, Dydiówka. Doczu już smacznie chrapał w swoim śpiworze, a Wołoszanski czule szeptał mu do uszu tajemnice Twierdzy Szyfrów :->
Leżałem na skrzyni przy stole która stoi tuż przy wejściu, głową praktycznie przy framudze drzwi wejściowych. W pewnej chwili usłyszałem skrzypienie śniegu pod czyimiś butami. Myślę sobie; Straż Graniczna, a może jakiś spóźniony wędrowiec...
Kroki w miarę zbliżania się do wejścia stają się coraz wolniejsze i ostrożniejsze...
W pewnej chwili zamierają tuż pod drzwiami... Jednak nikt nie chwyta za klamkę, nie otrzepuje butów ze śniegu, tylko stoi w ciszy...
Teraz już nie jestem pewien czy to ktoś przyszedł w odwiedziny...
Raz po raz, co chwilę która wydaje się wiecznością słyszę tylko delikatne przestępowanie z nogi na nogę i ciężki oddech... Praktycznie przy moim uchu, z drugiej strony drewnianej ścianki...
"Nasłuchuje pewnie czy my już śpimy" - podpowiada mi wyobraźnia.

Ja chłop trzydziestoparoletni, zaczynam lekko wątpić w dobre intencje Nocnego Wędrowca, który czai się praktycznie na wyciągnięcie mojej ręki...
Zaczynam się zastanawiać gdzie jest mój nóż, i czy mam budzić Docza...

Wtedy usłyszałem ten dźwięk... szeleszczenie plastikowej torby, i ... mlaskanie :-)
:oops:
Poprzedni lokatorzy Dydiówki wystawili przed chatkę torbę ze śmieciami, która zawierała jakieś resztki z ich posiłków. Okazało się że jakiegoś zwierza to zwabiło, i biedna rogacizna (rano widać było ślady kopyt) cała w strachu, zwabiona zapachem, lecz wystraszona naszą obecnością nie mogła powstrzymać się przed pomyszkowaniem w tej darmowej stołówce.

Kiedy wysupłałem się ze śpiwora żeby obejrzeć sobie tego śmiałka, szybko się oddalił słysząc moje odgłosy. Pewnie w większym strachu niż ja na początku. :-D
Ot co, jakie figle wyobrażnie może spłatać dorosłemu facetowi :-D
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1115
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Dla mnie bomba :D
Obrazek
ODPOWIEDZ