Witam

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

biper
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2011, 10:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Witam

Post autor: biper »

Witam wszystkich stałych (i niestałych także) bywalców tego forum.

Pokrętną nieco drogą (airsoft -> częstszy kontakt z lasem i naturą -> a co to survivial? -> a co to bushcraft? -> strona Kriska -> ) trafiłem na to szacowne forum :)

Na razie zielony totalnie, jak pierwsze, młode listki na drzewach, zaczynam od podstaw: literatury (już zgromadzone bestsellery Mears'a, Wiseman'a itp.) i obecnych tu przepastnych zasobów wiedzy.

Podobnie pokrętną drogą wlazłem nieopatrznie na ścieżkę prowadzącą na drugą stronę lustra stworzonego przez... pięknie wypolerowaną głownię.. i czuję jak i ten magiczny świat noży zaczyna mnie wciągać (wciągając przy okazji co rusz jakieś zakamuflowane przed źle ubraną kobietą i głodnymi dziećmi zaskórniaki ;) ).

P.S.
Od czasu jak czytuję różne źródła i w ten sposób poznałem dzieła Tlima, to postanowiłem sobie kiedyś taki suwenir sprawić. Ale to dopiero tutaj "odkryłem", że Tlim osiadł był także nad Motławą :)
Awatar użytkownika
siux
Posty: 374
Rejestracja: 19 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: ŚNIEŻYCOWY JAR, Wlkp
Tytuł użytkownika: Karol
Płeć:

Post autor: siux »

Cześć. :-) Niby zwykłe powitanie, a wydaje mi się, że posiadasz waść nie gęsto widziany, specyficznie odziany dar gawędzenia? :-)
"nikt jeszcze nie wie, czy stare słońce zarysuje nowy dzień..."
https://picasaweb.google.com/traper.w
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1031
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

hejka
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

- Witajcie leśni ludzie !
- Witaj Robin Hoodzie !!! :D

Cześć, wpisz sobie datę urodzenia w profilu, chyba, ze zgadywanka - ja stawiam, ze masz lat 31 i pół :)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
biper
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2011, 10:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: biper »

BRAT_MIH pisze:- Witajcie leśni ludzie !
- Witaj Robin Hoodzie !!! :D

Cześć, wpisz sobie datę urodzenia w profilu, chyba, ze zgadywanka - ja stawiam, ze masz lat 31 i pół :)
Blisko.. nawet bardzo :) (profil uzupełniony jak widać - heh forum odmładza - liczy lata do danego miesiąca i dnia, a nie tylko rocznikowo :) )
No ale po kimś kto pisze o przychówku, rzadko można się spodziewać mniej niż 30 ;) (choć w duszy to mam 18.. no może 24 - bardziej odpowiedzialny już człowiek :) )

Przez zgubny wpływ tego forum, a dokładnie temat "Jakie macie vicki.." już (bardzo okazyjnie) dopadłem jednego (chyba Camper porównując funkcje, ale za to ze skórzanym futerałkiem w cenie niżej niż sam futerał) na alledrogo, a kusi mnie jeszcze jakiś większy: Hercules albo WorkChamp :D
Nie miałem jeszcze ich w ręku, więc nie mam pewności, czy są tak poręczne, jak to sobie wyobrażam ze zdjęć :)
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

biper pisze:no może 24
Ja też mam 24, jeno na jednym boku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Witaj
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Witamy :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

Witaj :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”