Off-topic - mała statystyka po obserwacji tego działu :-)

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Hiskiasz
Posty: 272
Rejestracja: 29 gru 2010, 19:44
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Rafał
Płeć:

Off-topic - mała statystyka po obserwacji tego działu :-)

Post autor: Hiskiasz »

Sorry za off-topic, ale nie mogłem się powstrzymać, małe zboczenie zawodowe :-D

http://cygnus.et.put.poznan.pl/~dlugosz/rec/stats1.png
http://cygnus.et.put.poznan.pl/~dlugosz/rec/stats.txt

Widać jak na dłoni pewną prawidłowość panującą na tym forum, kiedy pojawiają się piki. Celowo dobrałem skalę logarytmiczną w osi Y, aby zmieścić zarówno liczbę komentarzy (niebieska linia) jak i liczbę odwiedzin (czerwona linia) dla danego wątku z powitaniem. Mała sugestia. Może by tak kolejne rejestrujące się panie podawały swój stan matrymonialny, ewentualnie najbliższe plany w tej materii hehe. Może pozwoli to wygładzić nieco te piki

Zaskakujące są tylko dane dla Kosy i Razowca, które mimo iż prezentują jednak niższe wartości niż dla każdej z pań, to jednak zbliżają się do nich. Jakieś pomysły na wyjaśnienie tej anomalii? :-D
Survival to sztuka przetrwania w przyrodzie, ale to czy przetrwamy ostatecznie zależy od Wszechmogącego Stwórcy i Pana tej przyrody (Psalm 121)
-------
www: http://rafaldlugosz.prv.pl/ZD/ZD.html
Awatar użytkownika
kalyk3
Posty: 270
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:51
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: kalyk3 »

Hiskiasz pisze:Zaskakujące są tylko dane dla Kosy i Razowca, które mimo iż prezentują jednak niższe wartości niż dla każdej z pań, to jednak zbliżające się do nich. Jakieś pomysły na wyjaśnienie tej anomalii?

Razowiec oraz Kosa zainteresowali czymś publikę. Np. Inscenizacją wczesnośredniowieczną lub nietypowym na forum spojrzeniem na temat sprzętu ;-)


Co do prawidłowości pojawiającej się przy pozostałych powitaniach to nie jestem specjalnie zaskoczony. Na forum jest bardzo mało pań i jest to oczywiste, że będą wzbudzały większe zainteresowanie niż kolejni mężczyźni. Stan matrymonialny nie ma w tym wypadku nic do rzeczy.
“All good things are wild and free.” Henry David Thoreau
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

:-)
Jako walcząca i zdeklarowana emancypantka, wypraszam sobie, aby mówiono o moich siostrach w kontekście jakiś pików czy innych męskich, szowinistycznych, i seksistowskich symboli!
Domagam się wręcz wprowadzenia parytetów do rejestracji na tym forum....
Domagam się też założenia wątku: Sprzęt surwiwalowy który na co dzień nosisz w swojej torebce
:-D
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

puchalsw pisze:Domagam się też założenia wątku: Sprzęt surwiwalowy który na co dzień nosisz w swojej torebce
Literatura do tematu: http://openlibrary.org/books/OL6596477M ... _for_women
:D
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Myślę, że większe wzięcie mają osoby, które przedstawiają wraz ze swoim wejściem galerię dotychczasowych wypadów itp. lub napiszą o sobie coś więcej niż tylko witam to mój pierwszy raz na forum :p

No, a dziewoje to wiadomo, każdy ciekaw czy ona Rusałka czy Rumcajs raczej :)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

kalyk3 pisze:Na forum jest bardzo mało pań i jest to oczywiste, że będą wzbudzały większe zainteresowanie niż kolejni mężczyźni. Stan matrymonialny nie ma w tym wypadku nic do rzeczy.
Ja kiedyś wzbudziłem takie poruszenie jak dołączyłem do forum o diecie, gdzie prawie same kobity siedzą :lol:
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Hiskiasz, spróbuj proszę wygenerować taką statystykę z ShitBoxa, odnośnie aktywności forumowiczów. Powoli odnoszę wrażenie, że co po niektórzy tylko tam siedzą :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Hiskiasz
Posty: 272
Rejestracja: 29 gru 2010, 19:44
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Rafał
Płeć:

Post autor: Hiskiasz »

Michal N pisze:Hiskiasz, spróbuj proszę wygenerować taką statystykę z ShitBoxa, odnośnie aktywności forumowiczów. Powoli odnoszę wrażenie, że co po niektórzy tylko tam siedzą :mrgreen:
Jest coś takiego? Daj linka :-) Nie bójcie się, statystyk nie będę więcej robił. Ta była wybrykiem chwili i odpowiedniego nastroju :-) Swoją drogą można by się pokusić o jakąś głębszą analizę krzywych jakie mi wyszły, np. Fast Fourier Transform, albo wavelet transform hehe Może wyjdzie jakiaś ukryta prawidłowość, ale to trzeba by chyba zrobić obserwację w dłuższym okresie czasu i wziąć więcej niż tylko ostatnich 50 próbek. Może jest jakiś trend sezonowy. Dobra może koniec, bo zostanę uznany za kreta i wywalony z forum haha
Survival to sztuka przetrwania w przyrodzie, ale to czy przetrwamy ostatecznie zależy od Wszechmogącego Stwórcy i Pana tej przyrody (Psalm 121)
-------
www: http://rafaldlugosz.prv.pl/ZD/ZD.html
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Hiskiasz pisze:Jest coś takiego? Daj linka :-)
Myślałem, że masz jakiś patent :-)
Chyba można porównać dobową aktywność użytkowników na SB w porównaniu z ich aktywnością na forach tematycznych :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
babajaga
Posty: 23
Rejestracja: 21 sie 2010, 20:51
Lokalizacja: okolice Mielca/UK
Płeć:

Post autor: babajaga »

puchalsw pisze:Domagam się też założenia wątku: Sprzęt surwiwalowy który na co dzień nosisz w swojej torebce
http://www.bialelaki.pl/photogallery.php?photo_id=87 :-D
Awatar użytkownika
Hiskiasz
Posty: 272
Rejestracja: 29 gru 2010, 19:44
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Rafał
Płeć:

Post autor: Hiskiasz »

Czy lusterka są dostępne w bardziej zaawansowanych modelach Victorinox? Zaintrygowała mnie ta suszarka do włosów. Czy do jej zasilania służy mini reaktor jądrowy lub anihilacyjny, czy raczej może jest zwykła standardowa mała prądniczka na korbkę?
Survival to sztuka przetrwania w przyrodzie, ale to czy przetrwamy ostatecznie zależy od Wszechmogącego Stwórcy i Pana tej przyrody (Psalm 121)
-------
www: http://rafaldlugosz.prv.pl/ZD/ZD.html
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

OT: babajaga, Ha! Ale zbieg okoliczności, osiedle, którego to forum dotyczy znajduje się baaaardzo blisko mnie :-)
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Piękna przeróbka. :D Właśnie Vicka z tej serii mam zamiar zakupić mojej kobiecie (jeno nie różowego, bo mnie zagryzie).
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Niesamowite, dzięki za świetny pomysł na prezent, zawsze miałem problemy z wyborem :)
Abscessus Perianalis pisze:Właśnie Vicka z tej serii mam zamiar zakupić mojej kobiecie (jeno nie różowego, bo mnie zagryzie).
No, też bym wolał kanarkowy seldyn.
Awatar użytkownika
Jaca
Posty: 401
Rejestracja: 13 maja 2009, 16:06
Lokalizacja: okąd
Płeć:

Post autor: Jaca »

Ciek pisze:No, też bym wolał kanarkowy seldyn.
A byłem przekonany, że jesteś facetem :-P
...smelling the air when spring comes by raindrops reminds us of youthful days...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”