Czy wszyscy ludzie na quadach to idioci?

przyroda, turystyka, survival

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Lisu
Posty: 160
Rejestracja: 15 wrz 2007, 09:11
Lokalizacja: Puszcza Knyszyńska
Gadu Gadu: 8563757
Tytuł użytkownika: Parła nist !
Płeć:

Post autor: Lisu »

Awatar użytkownika
MaciekK84
Posty: 119
Rejestracja: 07 lut 2008, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: MaciekK84 »

Haha, wesoło się zrobiło w temacie widzę ;) Mnie też denerwują ujeżdżający pojazdami silnikowymi po lesie, nieważne jakimi. Czy to lenie, którzy chcą zrobić piknik w lesie i muszą na polankę wpakować się samochodem, czy to crossy/quady. Hałasu narobią, spalinami śmierdzi, relaks innym psują i trują. Choć patentów typu druty kolczaste nie polecam, zresztą to karalne. A jeśli chodzi o "leśnych ruchaczy", to moim zdaniem najlepiej poprzeszkadzać złośliwie :D Kiedyś ze znajomymi byliśmy na spacerze w lesie i taką podejrzaną parkę (pani na panu okrakiem siedząca dziwnie zdyszana, choć raczej ubrana) przyuważyliśmy - chcieliśmy podejść spytać się o godzinę, ale wcześniej się zmyli icon_twisted
Pozdrawiam!
Maciek

Obrazek
Awatar użytkownika
orety
Posty: 402
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:50
Lokalizacja: z innej bajki
Tytuł użytkownika: Podróże kształcą
Płeć:

Post autor: orety »

MaciekK84 pisze:A jeśli chodzi o "leśnych ruchaczy", to moim zdaniem najlepiej poprzeszkadzać złośliwie
nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe

pozdrawiam
maciek
Odmiana: orety oretego oretym poproszę.
Jestem wolny jak konik polny
Awatar użytkownika
MaciekK84
Posty: 119
Rejestracja: 07 lut 2008, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: MaciekK84 »

Ja kobiety bym w krzaczory nie zabierał, to takie nawet bez szacunku... i niewygodnie :P Zresztą niech nie śmiecą ;)
Pozdrawiam!
Maciek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

To jeszcze Recon, czy Forum przejęły młodzieżowe bojówki moherowych beretów?
Jeśli ktoś ma ochotę na seks na łonie natury to ... wam do tego. ...no chyba że wy jak przysłowiowe psy ogrodnika - sami nie mogą to i innym nie dadzą.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
-chilli-
Posty: 73
Rejestracja: 27 lut 2009, 09:40
Lokalizacja: wolomin
Płeć:

Post autor: -chilli- »

Tanto pisze:To jeszcze Recon, czy Forum przejęły młodzieżowe bojówki moherowych beretów?
Jeśli ktoś ma ochotę na seks na łonie natury to ... wam do tego. ...no chyba że wy jak przysłowiowe psy ogrodnika - sami nie mogą to i innym nie dadzą.
+100
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Tanto pisze:no chyba że wy jak przysłowiowe psy ogrodnika - sami nie mogą to i innym nie dadzą.
Uff! Musi boleć... icon_twisted
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
MaciekK84
Posty: 119
Rejestracja: 07 lut 2008, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: MaciekK84 »

Mogą mogą, tylko w lesie nie lubią zużytych kondomów oglądać :P
Pozdrawiam!
Maciek

Obrazek
Awatar użytkownika
Darayavahus
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2011, 14:19
Lokalizacja: Szczecin
Tytuł użytkownika: Dziki Kvik
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Darayavahus »

Idioci to zbyt delikatne określenie.
Wszystkim, którzy smrodzą i hałasują po lasach spalinowymi pojazdami - obojętnie, czy to quad, motocykl czy samochód - powinno się konfiskować pojazdy (oczywiście czasowo), tak samo jak zabiera się prawo jazdy za prowadzenie po pijaku! A dla tych, co zostawiają w lesie śmieci - posprzątanie paru hektarów lasu!
Kolce przebijające opony na leśnych ścieżkach byłyby również niezłym rozwiązaniem...
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Darayavahus pisze:Kolce przebijające opony na leśnych ścieżkach byłyby również niezłym rozwiązaniem...


Chyba kpisz... nie wiem czy wiesz, ale po lesie jeżdżą również rowerzyści. Wszystkich pozamykać ? a co z rodzinami które chodzą na niedzielne spacery po lesie w celu ułożenia treści pokarmowej w żołądku ? Aa kij z nim...to tylko ludzie, niech sobie pokaleczą stopy.

A wiesz co się dzieje z motocyklistą który przy prędkości 50 km/h nagle traci przyczepność któregokolwiek z 2 kół ?. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe.

Ps: Pozatym przy dobrych simexach kolce musiałyby być zrobione z gwoździ krokwiowych :mrgreen:
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Panowie! Wiem że w tym wątku musimy sobie wzajemnie przypominać od czasu do czasu: na tym forum bez eko-terroryzmu prosimy!
Poczytajcie dzisiejsze wiadomości. Zobaczycie jak kończą terroryści :lol:

EDYTA: nius z Gazeta Bielsko-Biała: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... adach.html
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Darayavahus
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2011, 14:19
Lokalizacja: Szczecin
Tytuł użytkownika: Dziki Kvik
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Darayavahus »

puchalsw pisze: Zobaczycie jak kończą terroryści :lol:
l
Jak Osama icon_twisted - czy tylko banem?
"Ekspansja jednego gatunku zawsze musi skończyć się katastrofą, gdyż żaden nie może żywić się własnymi odpadami"
- Lynn Margulis
Awatar użytkownika
rob30
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2010, 23:18
Lokalizacja: Sosnowiec/Spojené kr
Płeć:

Post autor: rob30 »

Darayavahus pisze:Kolce przebijające opony na leśnych ścieżkach byłyby również niezłym rozwiązaniem...
A..., gdyby to Twoja matka tym quadem jechała, żeby komuś na przykquad obiad dostarczyć (myśliwemu albo rybakowi, którego ceni swoim sercem)... to też byś kolce jej podquadał???
Z głupim człowiekiem nie warto gadać, więc stulcie pyski i proszę siadać!
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

rob30, Masz u mnie 10 punktów w programie lojalnościowym :-o :-o
F..k it, I'll Do It Myself!
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

rob30 pisze:
Darayavahus pisze:Kolce przebijające opony na leśnych ścieżkach byłyby również niezłym rozwiązaniem...
A..., gdyby to Twoja matka tym quadem jechała, żeby komuś na przykquad obiad dostarczyć (myśliwemu albo rybakowi, którego ceni swoim sercem)... to też byś kolce jej podquadał???
Rob30, przejdź się po Szczecińskiej Puszczy Bukowej i poobserwuj, jak Ci quadowcy i crossowcy "fajnie" orają ściółkę na terenie rezerwatu i dopiero wtedy się wypowiadaj. To jest u Nas prawdziwa plaga, stanowią oni zagrożenie nie tylko dla fauny i flory ale także dla ludzi którzy wybierają się do Puszczy na spacery, bardzo często spacerują po Puszczy kobiety z małymi dziećmi w wózkach - po tych samych traktach, po których jak wariaci śmigają crossowcy i quadowcy, mimo że zupełnie niedaleko mają specjalnie dla nich wybudowany tor na którym mogą się wyszaleć. Dziwnym jednak trafem - wolą orać ściółkę w rezerwacie przyrody i stanowić zagrożenie dla ludzi.
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Blizbor pisze:przejdź się po Szczecińskiej Puszczy Bukowej
Zapomniałeś dodać Blizbor, że całkiem niedawno Nadleśniczy próbował wytoczyć wojnę rowerzystom. Chciał wprowadzić zakaz poruszania się rowerami po Puszczy Bukowej. Tak jakby nie widział innych jedno czy dwuśladów a do tego hałasu i spalin...
a dwuślady, to nie tylko miałem na myśli quady...
:mrgreen:
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Blizbor pisze:...zupełnie niedaleko mają specjalnie dla nich wybudowany tor na którym mogą się wyszaleć.
O jakim miejscu piszesz?
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Darayavahus
Posty: 8
Rejestracja: 28 kwie 2011, 14:19
Lokalizacja: Szczecin
Tytuł użytkownika: Dziki Kvik
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Darayavahus »

Blizbor pisze: przejdź się po Szczecińskiej Puszczy Bukowej i poobserwuj, jak Ci quadowcy i crossowcy "fajnie" orają ściółkę na terenie rezerwatu i dopiero wtedy się wypowiadaj. To jest u Nas prawdziwa plaga
(...)
Przejdź się też po lesie, który nie jest rezerwatem. Mam to szczęście mieszkać, co prawda, jeszcze w mieście, ale pod samym lasem. Wprawdzie to bardziej "plantacja drzew" niż las, ale zawsze to lepsze, niż beton :-) Spędzam tam niemal każdą wolną chwilę (o ile akurat nie siedzę przy komputerze), i -?-
Przyznaję, z tymi kolcami trochę przegiąłem, zapomniałem o nieszkodliwych rowerzystach, ale jak widzę zachowanie "człekokształtnych" w lesie, nie tylko quadowców, ale także "śmieciarzy" i wydrzyjmordów, to...
nie dokończę, bo zaraz na początku spotka mnie los BinLadena :diabel2:
"Ekspansja jednego gatunku zawsze musi skończyć się katastrofą, gdyż żaden nie może żywić się własnymi odpadami"
- Lynn Margulis
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

Tanto pisze:
Blizbor pisze:...zupełnie niedaleko mają specjalnie dla nich wybudowany tor na którym mogą się wyszaleć.
O jakim miejscu piszesz?
No, może z tym "zupełnie niedaleko" to troszkę przegiąłem, ale chodziło mi o Wołczkowo - wiem że jest tam teren po którym mogą śmigać na crossach legalnie.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

O Wołczkowie nie słyszałem, ale spróbuję się popytac. Na pewno jest prywatny tor motocrossowy w Rosówku. Tylko na tego typu obiekty nie wpuszcza się quadów i samochodów, wiąże się to ze specyficznym układem 'kolein' na takim torze, a przejazd np. quada niszczy to ukształtowują motocykle.
Ciekawą inicjatywą jest otwarcie toru off-roadowego obok toru motocrosowego w Nowogardzie, no ale tam jest bardzo silny ośrodek sportów motocyklowych i mają dużą siłę przebicia w gminie. Podobny tor offroadowy działa w okolicach Goleniowa, nie wiem czy to teren prywatny, czy udostępniony przez gminę, ale pewne jest to że jest to dobry sposób na pogodzenie konfliktu interesów. Jak ktoś chce się pobawic mechanicznymi zabawkami ma do tego udostępnione miejsce.
Niestety pozostaje jeszcze problem buractwa które ma wszystko w d... i chocby mieli tor pod domem, to i tak polecą do lasu, "bo tor to dla lalusiów jest".
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

Jakiś czas temu, jak jeszcze jeździłem do Wołczkowa na treningi z kolegami to widzieliśmy nie raz i nie dwa ludzi zarówno na quadach jak i crossach, jak śmigali po nieźle przeoranym torze w miejscu który mi osobiście wyglądał na jakiś były poligon - tak więc jestem pewien że jakiś tor tam mają.
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Pewnie chodzi o poligon. Za komuny taki tam był. Mam na myśli lata 1981 - 83 kiedy to ja "służyłem". Mieliśmy na owym szkolenia...
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

aaa.... poligon... miejsce fajne do zabawy w sporty motorowe ...ale oficjalnie zakazane
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
aniol
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2009, 01:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: aniol »

Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Ręce opadają, a nóż się w kieszeni otwiera.
Obrazek
ODPOWIEDZ