[ciekawostka] Medistick Outdoor USB

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

[ciekawostka] Medistick Outdoor USB

Post autor: Tanto »

Jak na to trafiłem to miałem ochotę to wyśmiać, no bo po chu'steczkę komuś USB z poradnikami medycznymi jak jest się na górskim szlaku czy w środku puszczy.
Okazuje się jednak że dałem się zwieść na manowce, a rzecz wcale nie jest taka głupia bo to nie poradnik, a baza informacji o stanie naszego zdrowia, alergiach, kontaktach z rodziną itp.
Więcej info na http://www.medistick.ch/en/ (polecam demo)

Pomysł ciekawy byle by tylko służby medyczne wiedziały co zrobić z danymi zawartymi na takim USB. Popuszczając wodze fantazji - informacje na tym USB powinny być synchronizowane z danym z naszej 'karty' u lekarza (historia chorób, przyjmowane lekarstwa, skany prześwietleń itp.), ale takie luksusy to tylko w "Ostrym dyżurze" ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Fredi
Posty: 1015
Rejestracja: 07 kwie 2008, 09:42
Lokalizacja: Skierniewice
Tytuł użytkownika: Fredne Zło..
Płeć:

Post autor: Fredi »

obawiam się że w Polsce nikt niewiedziałby co z tym zrobic :), albo wzywaliby informatyka by to uruchomil, a potem jeszcze tlumacza by to odczytal (skoro miedzynarodowa baza to z jezyku tysz angielskim byc powinno albo w kilku na raz).
"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć."
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

jeśli dobrze pamiętam to program automatycznie tłumaczy dane na kilka języków - oczywiście na polski nie tłumaczy ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ