Rajd "Daleko od Szosy"

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Rajd "Daleko od Szosy"

Post autor: wrzesientomek »

Wydaje mi się, że tematyka odpowiednia, więc wrzucam.

Rajd miał na celu rozjeżdżenie starych gminnych dróg. Odbył się w sobotę i niedzielę 22-23 października. Pierwszego dnia robiłem za "fotoreportera" dla naszego lokalnego portalu wNowogardzie.pl i robiłem zdjęcia na Smoczaku, naszym torze motocrossowym (nie tam, gdzie jeżdżą motocykle, szkoda było im toru :-) ). W trakcie imprezy pogadałem trochę z ludźmi i załatwiłem sobie i Górkowi miejsca w dwóch ekipach i następnego dnia wyruszyliśmy z nimi na trasę. Jazda była już nieco ponadprogramowa, ponieważ wyruszyliśmy 2 godziny przed planowym zakończeniem rajdu. Nie zbieraliśmy już nawet pieczątek, które były wymogiem ukończenia rajdu i nawet nie zrobiliśmy całej trasy, ale mimo to było warto :-)
Zdaje sobie sprawę, że wielu z was nie popiera świrów jeżdżących po lasach quadami i terenówkami. Mnie też denerwuje hałas, ale to była oficjalna impreza organizowana pod patronatem Burmistrza Nowogardu, więc chyba raz na jakiś czas można poszaleć :-)

Poniżej kilka zdjęć z pierwszego dnia i filmik z drugiego. Relację i djęcia z niedzieli dopiero dorzucę.

[center]


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
[/center]

Filmik znajdziecie TU a resztę zdjęć TU .

Miłego oglądania :-)
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

wrzesientomek pisze:Miłego oglądania
bez szans...
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ładnie upalaliście 8-)
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Zdaje sobie sprawę, że wielu z was nie popiera świrów jeżdżących po lasach quadami i terenówkami.
Bo nie mają quadów i terenówek :P Ja tez nie mam, ale jestem w stanie zrozumieć tą pasje i chętnie bym kiedyś spróbował :) Problem nie w sprzęcie, ale w kulturze i szacunku do przyrody. Korzystanie z lasu , czy wykorzystanie lasu? Jednak jeśli jest miejsce dla moich wypraw po lesie, to i dla takiej jazdy też :)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
Awatar użytkownika
aniol
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2009, 01:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Re: Rajd "Daleko od Szosy"

Post autor: aniol »

wrzesientomek pisze:Mnie też denerwuje hałas, ale to była oficjalna impreza
Tzn, że oficjalnie hałas jest inny?
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

ciekawa impreza. Sam bym chętnie spróbował takiej zabawy chodź tu to takie troszkę niepolityczne jest i wbrew trendom ;)
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

aniol pisze:Tzn, że oficjalnie hałas jest inny?
Jasne że nie jest inny. Chodziło mi raczej o to, że są tam zgodnie z prawem i nic na to nie można poradzić. Nie musisz mnie też łapać za słówka i wyrywać fragmentów z kontekstu. Co do hałasu to nie przesadzajmy, raz na rok wielkiej szkody nie wyrządzi. Przy autostradach też jest hałas a nieraz widziałem dziki na poboczu. I wcale nie były tam dlatego, że chciały przejść. Wcinały jabłka czy gruszki, które spadły z drzewa rosnącego przy jezdni. Jeśli ktoś jest ze Szczecina to powinien kojarzyć takie miejsce przy płytówce.

Wiedziałem, że pewnie podniosą się głosy jak wrzucę tu zdjęcia. Jak ktoś uważa, że temat nie trafiony to niech zgłasza do admina prośbę o usunięcie.

Jeszcze dodam, że zdjęcia pochodzą z toru motocrossowego, który znajduje się tuż obok miasta, więc o zwierzynę tam niełatwo. A jeśli już to pewnie przyzwyczajoną do ciągłego hałasu, niemal codziennie ktoś tam jeździ.
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

wrzesientomek pisze: Jak ktoś uważa, że temat nie trafiony to niech zgłasza do admina prośbę o usunięcie.
Coś się tak nastroszył ;) Jak widać kilka osób nawet by chciało tego spróbować :) a Anioł też aż taki złośliwy nie był :) Jedni lubią łazić, inni jeździć, a jeszcze inni pływać :) Nie musisz się tłumaczyć nawet jakby to nie było z oficjalnej imprezy:) Zdjęcia ok. impreza też :) Będziesz na takich imprezach, zapodawaj wątek i już :) :) :) Może ludzie będą tymi sprzętami ruszali na jakieś zloty, wyprawy :) To więcej będzie na ten temat napisać :)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

Roland pisze:Coś się tak nastroszył ;)
Chyba trochę przewrażliwiony jestem :-)
Ja na imprezie byłem jako przedstawiciel prasy i tylko dlatego, że rajd odbywał się u mnie w mieście. Wątpię, żeby był na jakimś innym poza następną edycją za rok, brak czasu i kasy :-)

Jeśli zdjęcia się podobają to wrzucę z następnego dnia. Jutro powinienem skończyć. Ci którym się nie podobały mogą zignorować wątek :-)
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Jeśli znajda się ludzie którym się to nie podoba, to też mają do tego prawo. Maja też prawo wyrazić swoją opinie, a nie tylko zachować milczenie ;) W tym wątku jest i tak miodzio ;) Chłopaki we wątku afterku w Rembertowie to zaraz sparodiowali wszystkie swoje wpisy. Zapodali ton sztucznej agresji względem siebie. Zobacz tam na postawę Anioła ;) jak rozesłał za chłopakami zdjęcie po tzw. kupie :) , a wiadomo że mordy się lubią wzajemnie na maksa. To odniesienie do tego ze tu na forum było o wiele za ostro i zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Pisząc coś na forum trzeba się przygotować na krytykę i to uszanować. A jak by ktoś to przyprawił ostrzej to dyskusja tylko smaku nabiera :) Jesteśmy wszyscy różni. Najważniejsze byś nie odbierał tego personalnie do siebie :)

Zaraz napisałeś ten wątek z pewnym kompleksem i powtarzasz to w każdym swoim wpisie :)
wrzesientomek pisze:Zdaje sobie sprawę, że wielu z was nie popiera świrów jeżdżących po lasach quadami i terenówkami. Mnie też denerwuje hałas, ale to była oficjalna impreza organizowana pod patronatem Burmistrza Nowogardu, więc chyba raz na jakiś czas można poszaleć :-)
wrzesientomek pisze: Wiedziałem, że pewnie podniosą się głosy jak wrzucę tu zdjęcia. Jak ktoś uważa, że temat nie trafiony to niech zgłasza do admina prośbę o usunięcie.
wrzesientomek pisze:Ci którym się nie podobały mogą zignorować wątek :-)
Olej to :) jak się podniosą głosy krytyki , uszanuj je :)
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
Online
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Tomek, wklejając zdjęcia postaraj się na Forum wstawiać 'prevki' z odnośnikami do zdjęć w dużej rozdzielczości. Oficjalnie moderatorzy jeszcze nie otrzymali prośby o wycinanie zdjęć wstawionych tak jak twoje, ale lada chwila zamordyzm w tej kwestii może zostać wprowadzony w życie.
Dotyczy to również innych użytkowników.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Taki buggy na podzespołach malucha to mi się się kiedyś marzył, jak widać kolesie dają radę :mrgreen: Nie ważna kasa na drogą terenówkę , ale pasja się liczy :)
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

wrzesientomek pozamazuj proszę te numerki z tablic ! bo nie mam ochoty aby ktoś oglądał mojego siepa , tym bardziej ze nie wyraziłem na to zgody ja ani reszta ekipy z Kołobrzegu !!!! :evil: :evil:
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

wolf78 pisze: wrzesientomek pozamazuj proszę te numerki z tablic ! bo nie mam ochoty aby ktoś oglądał mojego siepa , tym bardziej ze nie wyraziłem na to zgody ja ani reszta ekipy z Kołobrzegu !!!! :evil: :evil:
Wygadałeś się, wiem teraz że to Twój siep, znajdę Cię i nie wiem co dalej :-/ Skoro to oficjalna impreza to w czym problem :D
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

problem w tym że nikt mnie nie pytał o zgodę !!! numerki maja zniknąć i tyle !ale to już nie z Tobą będę rozmawiał i nie Ciebie powinno to interesować!!!!
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

Spokojnie wolf78, nie bulwersuj się tak. Gdybyś się nie odezwał nikt by raczej Cię nie poznał. Jutro pozamazuje wszystkie tablice i zaktualizuje galerie. Może być?
Online
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1075
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Problem w tym że bywają różne sytuacje, np. taka że do pewnego człowieka wpadła policja bo dostali zgłoszenie że samochód z jego numerami jeździł po wałach przeciwpowodziowych i dokonał jakichś zniszczeń. No i pojawił się problem, bo jego auto stało rozebrane w drobny mak, a na dodatek rama była wywieziona do piaskowania i malowania - zgłaszający przyznał się że spisał nr ze zdjęcia które widział w jakiejś galerii z rajdu (w lokalnej gazecie) i jak zobaczył czarnego Patrola na wale to był przekonany że to ten sam...
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

wrzesientomek ok :-)
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

No rzesz, zamiast oglądać fajne ujęcia to wypominają :-P .
Tak więc, bardzo fajne kadry Tomek :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

Dzięki Michale :-) Już myślałem, że na temat samych zdjęć nikt się nie wypowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”