20120128-29 Nuclear Winter Night - gra militarna

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

Grzymek pisze:Mam nadzieję, że zmienicie opinię o graczach ASG w naszym środowisku.
Tez mam taka nadzieje. Narpierw trzeba sie tam wybrac i zobaczyc jak organizacja tego wyglada.
Proponuje wyslac aniola icon_twisted
It's not a bug, it's a feature!

Survival is no fun. If it is fun, that means you are camping.
Awatar użytkownika
Grzymek
Posty: 225
Rejestracja: 26 sty 2010, 01:58
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów
Gadu Gadu: 6909467
Tytuł użytkownika: Na pohybel
Płeć:

Post autor: Grzymek »

Armat pisze:Proponuje wyslac aniola
I na wszelki wypadek dać mu granacik 8-)
"Lecą z mej gęby kumullusów kłęby..."
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2011, 19:08
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: ufoman »

Po stronie Stalkerów pozostało już tylko 50% miejsc.

[ Dodano: 2012-01-07, 12:14 ]
Nuclear Winter Night - zarządzenie przygotowawcze
Stalkerzy

Na NWN stawiamy się najpóźniej o godzinie 20:00 czyli na godzinę przed rozpoczęciem gry.
Spotykamy się na parkingu w Ossowie na przeciwko cmentarza. Parking został oznaczony na mapie.
30 min poświęcamy na doszpejowanie. Dopasowanie ubioru do warunków pogodowych, podładowanie magazynków.
O 20:30 robimy zbiórkę całością, dwa słowa od organizatora a następnie w kolejności wyczytania zespoły zgłaszają się po pakiet startowy (karta ran, los stalker/bandyta, wziątka). Kartę ran należy schować w kieszeni i nie otwierać i nie czytać. Los należy odczytać żeby sprawdzić czy w grze będzie się bandytą czy stalkerem. Nikomu nie należy mówić co się wylosowało (w przeciwnym razie gra nie miała by sensu). Wziątkę należy włożyć do worka zrzutowego - przypominam że worek zrzutowy jest obowiązkowym wyposażeniem na NWN. Zdobyte wziątki i artefakty należy zawsze wkładać do worka zrzutowego. Jeśli będziesz ranny lub zabity każda osoba może podejść do ciebie i ograbić cię ze wszystkiego co znajduje się w worku za wyjątkiem magazynków które tam wrzuciłeś.

Podczas gry nie wychodzić poza teren gry ani nie przekraczać czerwonej taśmy oznaczającej przedłużenie strefy demarkacyjnej (na północ i na południe od strefy).

Podczas wręczania pakietu startowego każdy uczestnik zostaje odhaczony na liście. Przed zbiórką końcową wszystkie osoby muszą zgłosić się ponownie żeby zostać odhaczonym z listy. Jeśli będzie brakowało kogokolwiek zarządzamy poszukiwanie. Wszyscy biorą w nim udział - Leave no man behind.

Podczas gry nie wychodzić poza teren gry ani nie przekraczać czerwonej taśmy oznaczającej przedłużenie strefy demarkacyjnej (na północ i na południe od strefy).

Jeśli ktoś zdobędzie artefakt proszony jest o wysłanie SMSem informacji na numer 790013194 ze swoim nickiem i kodem artefaktu. Ta informacja jest tylko na potrzeby organizatora i nie będzie udostępniana.
Fajerwerk wystrzelony w górę kończy grę. Powinno to nastąpić o godzinie 4:00 jeśli nie nastąpią okoliczności które skrócą grę. Na ten sygnał wszyscy zapalają oznaczenie off-game (pulsujące światło) i kierują się do ogniska medyka znajdującego się w pobliżu parkingu stalkerów. Tam odbędzie się wspomniana wcześniej zbiórka końcowa.

Telefon alarmowy to ten sam na który wysyła się SMS z kodem proszę sobie wpisać - Agapow 790013194, w razie problemów, potrzeby ewakuacji, dzwonić. Przy ognisku medyka zawsze będzie dwóch organizatorów a na parkingu samochód gotowy do wyjazdu.

Oprócz telefonu jako alarmowy proszę traktować kanał 6.00 PMR, na tym kanale będzie czuwał organizator, proszę nie używać go do komunikacji in-game.


Pod tym linkiem znajdziecie mapę.
http://www.fia.com.pl/images/download/nwn.pdf

Powodzenia w szukaniu artefaktów

Agapow

[ Dodano: 2012-01-15, 15:09 ]
Dziś ostatni dzień zapisów

Łącznie do gry zgłosiło się 130 osób. Teren jest zacny więc nie będziecie się o siebie potykać ;-) . Zapisy prowadzone są do godziny 24:00 wiec jest jeszcze szansa dołączyć.
Wczoraj byliśmy na rekonesansie w miejscu gry. Organizatorzy (w tym ja) to złośliwe szuje. Na miejsca artefaktów wytypowali miejsca które często wymagają dużego wysiłku żeby się do nich dostać.

Obrazek

Jeśli mróz nie zwiąże wody to macie poważny problem, moje buty wytrzymały ok 4 godzin (a zawsze mam je dobrze zaimpregnowane). Oprócz tego teren jest bardzo zróżnicowany, od pagórków po bagna, gęstwiny i stepowe trawy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak widać za oknem pogoda coraz bardziej dopasowuje się do NWN, mam nadzieję, że jeszcze dopada śniegu.
Kolejna szansa wzięcia udziału w naszej grze militarnej to Sneak&Shoot w połowie lipca.

FIA Agapow

[ Dodano: 2012-02-16, 18:45 ]
20120128-29 Nuclear Winter Night AAR

Obrazek

"Oświetlić ich!" - dla jednych te słowa były zwiastunem zakończenia działań, dla innych sygnałem do odwrotu. Słysząc te hasło można było być pewnym, że za ułamki sekund nastąpi kanonada.
Drużyna szybkiego reagowania tyralierą czyści perymetr swoich współtowarzyszy. Przez odcinek ledwie 80 metrów wystrzeliwują większość swojej amunicji. W oddali pojawiają się pierwsze czerwone znaczniki, świadczące o skuteczności ognia.
Pada komenda: "Zgasić latarki!" - z tą chwilą gasną obłoki światła i następuje cisza...


Zapraszamy do przeczytania krótkiego raportu z działań wojska w trakcie NWN.

[ Dodano: 2012-03-13, 00:38 ]
Obrazek
http:/www.fia.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”