Majowe Bieszczady

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Majowe Bieszczady

Post autor: Prowler »

trochę późno ale lepiej niż wcale ;-) . Fotki z majowego pobytu w Bieszczadach ,a dokładniej w m.Wetlina.

klik
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Hmmm, nie podoba mi się kolejność w albumie :-P na jednym ze zdjęć "walisz kuflowe" a na następnym prowadzisz motor :-P

Tak na poważnie, gdzie zostawiałeś środek lokomocji podczas pieszych wędrówek :?: czy to tylko tak wygląda na zdjęciach...
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

w sumie to ja tam chyba 8 dni byłem (chyba bo nie pamiętam) :-). "Kufel' to waliłem codziennie po zejściu z gór. Za punkt honoru postawiłem sobie odwiedzenie wszystkich barów w Wetlinie :mrgreen: . Ba nawet jeden cały dzień poświęciłem na takie "zwiedzanie" :mrgreen: . A winą obarczam za to swoją połowicę bo chodząc z nią nie mogłem się wyhasać więc po zejściu trzeba było zrobić coś z nadmiarem energii :mrgreen: (dostałem jeden dzień "wolnego" na pobieganie po górach - tylko jeden i aż jeden ;-) ) A pojazd stał sobie spokojnie w garażu tam gdzie wynajmowaliśmy pokoik. Jedynie jeden dzień jeździliśmy trampkiem nie licząc przyjazdu i wyjazdu.
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
wilk
Posty: 34
Rejestracja: 13 sty 2010, 23:37
Lokalizacja: z lasu
Płeć:

Post autor: wilk »

Ah, piękne okolice... Nie mogę się doczekać aż sam się tam wybiorę:)
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Biesy, Biesy :) Jedno z ładniejszych i bardziej urokliwych miejsc w Polsce :)
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

Apo pisze:Jedno z ładniejszych i bardziej urokliwych miejsc w Polsce :)
no fakt plasuje się zaraz za Podlasiem :-D
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Plecaczek na zdjęciach to Inov-8? Jak tak, to który model i jak się bukłak poziomy sprawuje?
Obrazek
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

zgadza się. A dokładnie jest to inov-8 Race Pro 22. I poziomy bukłak jest dedykowany właśnie do serii race pro. Ja mam starszą wersję. Teraz jest nowsza. Ma parę innych rozwiązań niektóre lepsze (możliwość mocowania specjalnej torb z przodu, lepiej rozwiązane siatki z boku) inne gorsze (system wkładania bukłaka, plecy,sporo wyższa waga) niż w starszej wersji. Dla mnie plecak jest rewelacyjny ale należy pamiętać ,że nie jest to plecak typowo turystyczny i jest okrojony ze wszelkich zbędnych elementów ;-) . Jest to plecak przystosowany do rajdów gdzie ważna jest masa plecaka i gdzie niesiony sprzęt również jest bardzo lekki. Trzeba umieć go pakować gdyż plecy są miękkie ,a od bagażu oddziela nas kawałek materiału i wyjmowanej 3-4 mm gąbki. Do tej pory niosłem w nim najwięcej coś około 12 kg i mimo cienkich ramion bez żadnych zmiękczaczy było wygodnie i byłem w stanie nawet podbiegać z takim obciążeniem ,ale optymalna waga to ok. 5kg. Co do bukłaka to jest to rewelacyjne rozwiązanie jak dla mnie. Praktycznie nie czuje różnicy w wadze plecaka czy bukłak jest pusty czy zalany po brzegi - cała masa wody rozkłada się niewyczuwalnie na biodra. Podsumowując w letnie miesiące czy idę na 2 dni czy na 7 inov idzie ze mną i mieszczę się w niego bez problemu. Zimą troszkę gorzej ale na 2 dni mieściłem się spokojnie :-) Z typowo turystycznym czy surfifalowym szpejem będzie już ciężko ;-). Jak chcesz z tym plecakiem biegać czy chodzić "na szybko i lekko" będziesz zadowolony tylko pamiętaj ,że plecak ten wymusi wówczas na Tobie posiadanie konkretnego sprzętu od ciuchów po gary. Jak chcesz chodzić na posiadówy przy bunkrze, rybki czy spokojne poszwędanie się po lasach z kiełbachą flachą i ogniskiem to lepiej go sobie odpuść nie jest on do tego stworzony ;-) uffff ale się rozpisałem :mrgreen: ale mam nadzieje ,że pomogłem ;-)
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”