Borne Sulinowo koniec listopada - chętni?

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

boshmen
Posty: 205
Rejestracja: 18 paź 2012, 07:08
Lokalizacja: z lasu
Płeć:

Post autor: boshmen »

A może Tobie okularów już trza ? ? ! Czy teraz jest to w miarę czytelne ? Pozdrawiam .
Druid.1
Posty: 34
Rejestracja: 08 mar 2012, 07:59
Lokalizacja: Deszczno
Płeć:

Post autor: Druid.1 »

Jak bym się z robotą ogarnął trochę, to na 30 byłbym wstępnie chętny :) Tym bardziej, że pogoda robi się coraz lepsza :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2012, 23:59
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Dagna »

O prosze! Druid.1! Ogarniaj się, ogarniaj :mrgreen: co do pogody, to wiesz... może się zepsuć i poprawić jeszcze z 5 razy :-P
Zszywacz, jasne że nie mamy nic przeciwko! Jak najbardziej zabieraj się z nami. Termin niebawem się określi, wraz ze szczegółami pobycia.
Jak to Pingwiniak ?! do 4 grudnia to zrozumiem icon_twisted ale do 4 listopada..., jeszcze plecaków nie ruszymy z szafy
Zdjęcia i relacja, spokojnie zrodzą się po powrocie ;-) zrekompensuje Ci to trochę brak obecności, choć boshmen czytanie a bycie toż to nie to samo :-P
a Ty coś taki czepliwy birken1 :-P Wszystko w porządku z nóżką? Nie chodzisz już jak cyborg? :mrgreen: w pełni sił na Borne?
Awatar użytkownika
krzyk
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Stettin
Płeć:

Post autor: krzyk »

Witam !!!

Ja już wiem 10-11.11.12 jestem w J. Górze na turnieju a 23.11- 25.11.12 turniej "Puchar Polski" w Sz-n piłki siatkowej na siedząco inne terminy jak na razie wolne ;-) .

pozdr. KK
Awatar użytkownika
Qazimodo
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Gdańsk
Tytuł użytkownika: Qazimodo
Płeć:

Post autor: Qazimodo »

Hej!
Czy znacie już konkretny termin? 23 czy 30 listopada. Bo muszę sobie zaplanować wszystko, a bardzo chcę odwiedzić z Wami Borne Sulinowo.
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

23 zdecydowanie
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Wróbel
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2011, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Wróbel »

Ja mogę jechać 30.

Jak ze spaniem? W pierwszym poście była mowa o spaniu stacjonarnym w BS.
Ja będę jechał z Warszawy, jak będzie z Warszawy kilka osób to można jechać autem. Bilet do Szczecinka PKS to 75 zł. PKP około 60 w jedna stronę, także dla kilku osób to auto wychodzi ekonomiczniej (chyba, że ktoś ma Porsche Cayenne).
Według mnie warto zobaczyć Kłomino/Gródek (jak zwal tak zwał) - opuszczone miasto. Opuszczoną bazę rakiet z głowicami atomowymi w Brzeźnicy, oczywiście Borne i bunkry walu pomorskiego. Z tym, że bunkry są w zupełnie inna stronę.

Dla rozjaśnienia podam namiary Google maps do tych miejsc.

53.486054,16.551243 - Kłomino/Gródek (różnie to ludzie nazywają)

53.429933,16.580021 -Brzeźnica Kolonia - stara baza rakietowa, bunkry z głowicami atomowymi itp.

53.623263,16.537893 - Góra Śmiadowska, bunkry Wału Pomorskiego. Około 250 m korytarzy podziemnych.

W googlach jest sporo informacji o tych miejscach.
Jeśli chodzi o Kłomino to w skrócie opuszczone miasto ale już zarośnięte trawą i krzakami. Ale nadal robi wrażenie. Można się tam przespać w budynku lub w okolicy. Niby nie mieszkają tam ludzie aczkolwiek mieszka tam garstka ludzi, może dwie rodziny. Wiem, że pilnują jednego budynku. Bardzo trudno do niego podejść niezauważenie, zaraz pojawia się ktoś kto tego pilnuje. Ale jest to jedyny budynek, który ma szyby itd. Wygląda jak by ktoś z niego dopiero wyszedł. Wiem, że jest na sprzedaż, dlatego tak jest.

Brzeźnica to tylko kilka bunkrów i schronów, ale robią wrażenie. Zdecydowanie potrzebna dobra latarka, buty i jakaś lina by się przydała bo nie ma schodów w bunkrach. Czasem są prymitywne drabinki ale i tak trzeba pokonać jakoś około 4 m w dół. Kilka lat temu były tam jeszcze zabudowania obsługi tegoż miejsca, niestety już są rozebrane i nie ma po nich praktycznie śladu. Można tam spać, daleko do ludzi. Pełno starych okopów i drutów kolczastych.

Góra Śmiadowska, jest położona na północ od BS. Tez można tam spać. Bunkry to po prostu tunele pod ziemią. Ciekawe ale na godzinkę łażenia.

Więcej info w googlach.
Druid.1
Posty: 34
Rejestracja: 08 mar 2012, 07:59
Lokalizacja: Deszczno
Płeć:

Post autor: Druid.1 »

Ja niestety raczej odpadam. Chyba, że w dwa tygodnie zrobiłbym konstrukcje dachu i pokrycie dachówką :mrgreen: ale to niewykonalne :evil:
Awatar użytkownika
Qazimodo
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Gdańsk
Tytuł użytkownika: Qazimodo
Płeć:

Post autor: Qazimodo »

Druid.1 pisze:Ja niestety raczej odpadam. Chyba, że w dwa tygodnie zrobiłbym konstrukcje dachu i pokrycie dachówką :mrgreen: ale to niewykonalne :evil:
Dwa tygodnie to u mnie samie opierzenia robią..............:)
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Trzeba było zlot na budowie zrobić :mrgreen:
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Druid.1
Posty: 34
Rejestracja: 08 mar 2012, 07:59
Lokalizacja: Deszczno
Płeć:

Post autor: Druid.1 »

Qazimodo Nieduży dwuspadowy to da radę w takim czasie :) ale nie takie cudactwa jak mam do zrobienia ;)

yoger To zapraszam, :mrgreen:
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

czy coś ustalono ? jeśli idzie o termin
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Do tej pory był 23, wczoraj Dagna mi dała znać, że lepiej będzie jednak 30. Nikt nie potwierdzał obecności 23, więc poczekamy jeszcze tydzień.
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

Potwierdzam obecność na 30tego.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

Ok czy zainteresowany dostanei lokalizacje grupy na np godzine 12:00 01.12.2012 ? Tz miejsce na ktore mozna dobic ?
Awatar użytkownika
yoger
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2010, 06:43
Lokalizacja: Drammen
Płeć:

Post autor: yoger »

Pewnie, roześlemy namiary kilka dni wcześniej.
survivalist.pl - portal dla ludzi kochających naturę, survival i ambitniejszą turystykę
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

po prostu moze uda mi sie wbic na jakies ustalone miejsce w terenie na jakas godzine, albo sie miniemy :)
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2012, 23:59
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Dagna »

Trochę zaniechaliśmy sprawy organizacyjne odnośnie ogółu. Do 30tego każdy zdąży uporać się z cudactwami dnia codziennego :-P Ustalimy dokładnie gdzie i o której główna zbiórka (szczegóły zapewne na priv) Myślę że najwyższy czas na listę chętnych osób. Pytanie, czy dokładamy ją do tego wątku, czy tworzymy nowy.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

nie mnocie watkow jesli nic to nie da ( o ile moge sugerowac ), dajcie an prv dane wrzuce do kalendarza, wazne podajcie mijesce na PRV punktu zbornego na 1 i 2 grudnia, lub choc na 1 !
Awatar użytkownika
Dagna
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2012, 23:59
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Dagna »

makaron pisze:nie mnocie watkow jesli nic to nie da ( o ile moge sugerowac ), dajcie an prv dane wrzuce do kalendarza, wazne podajcie mijesce na PRV punktu zbornego na 1 i 2 grudnia, lub choc na 1 !

makaron Tobie na priv podamy spoko, nie bój się, tu chodzi o osoby, które będą 30stego, byśmy nie ruszali z miejsca zbiórki zanim się wszyscy nie zbiorą
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 141
Rejestracja: 05 kwie 2011, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: Być jak Tarahumaras
Kontakt:

Post autor: makaron »

ja na sieci jestem czwartku wiec to max termin bedzie - jak na mnie
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Dagna, podrzuć i mnie szczegóły na priv. Wątpię, abym dał radę dojechać, ale nie zaszkodzi spróbować. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
krzyk
Posty: 15
Rejestracja: 08 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Stettin
Płeć:

Post autor: krzyk »

Witam !!!
Będę 01.12.12 na cały dzień o rana bo niedziela zajęta imprezą rodziną proszę na priva :-) namiary 8-) .

Pozdr.Kk

PS. Mogę wziąć kogoś z SZ-n na wycieczkę wolne miejsca w aucie :lol: chętni na priv-a.
Awatar użytkownika
johnson
Posty: 146
Rejestracja: 20 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: NW
Gadu Gadu: 6318866
Tytuł użytkownika: Rebel Inside
Płeć:

Post autor: johnson »

e no! termin się zbliża a tu cisza jakaś.. Mamy zadeklarowane 3 os od piątku jak na razie i 2 na sobotę. Zanosi się że będzie to zlot z jedną bazą wypadową aby "sobotniacy" się znaleźli. yoger znasz treny to obmyślaj miejscówe i dawaj znać. Ludzie odzywać się!
Roland
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:31
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5012876
Tytuł użytkownika: Roland
Płeć:

Post autor: Roland »

Organizatorzy chyba poza netem bo też nie dostałem żadnej odpowiedzi na priva.
W życiu przechlapane są tylko chwile :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”