Czy to wystarczy? Lub własne pomysły?

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

hm, ja od kiedy zacząłem jeździc rowerem to przytyłem. ups, nabrałem tężyzny fizycznej jak mawiał pewien major.
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Bo jeździć rowerem to trzeba umieć :P Jak się trochę pokulasz po parku i raz na ruski rok naciśniesz na pedały to efekty serio mizerne.

Ale jak się mieszka w okolicy, gdzie jest spora górka, albo jeszcze lepiej w górach, to pedałowanie pod górę może dać takie same efekty jak bieganie.

Choć i tak najlepiej robić wszystko, a nie ograniczać się tylko do biegania czy tylko do jazdy na rowerze :)
"Take only memories, leave only footprints."
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

uważasz że robienie codziennie ok 60 km po czarnym lub 30 km w po szutrówkach i piaszczystych drogach puszczańskich i w weekend trasę ok 100 km po czarnym i szutrze w sezonie wiosna-jesień to mało ?
Awatar użytkownika
rzuf
Posty: 188
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:24
Lokalizacja: Siemianowice
Płeć:

Post autor: rzuf »

Nie piłem do Ciebie Zirkau, tylko do któregoś tam stwierdzenia, że jazda na rowerze nic nie daje :) Daje, jak wszystko, tylko oczywiście musi mieć odpowiednią intensywność.

Wśród osób które znam oraz które widuje na takich dłuższych trasach, nikt nie ma nadwagi, a dominują raczej szczupli. To o czymś musi świadczyć ;) Fakt, niektórzy mają tendencję do zbierania kilogramów, czy ciężko im je zrzucić jeśli już są, ale rower na pewno w tym pomoże :)
"Take only memories, leave only footprints."
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

hm, ale dla mnie rower to też słabe narzędzie do zrzucenia wagi. A wręcz przy okazjonalnym użytkowaniu taki ruch może tylko pobudzić apetyt :D
Bo ktoś jeżdząc rowerem może spalić tyle co na spacerze. niby pieszkom ale bieg i spacer to jednak różnią się. Stąd rower też by nalezało rozróżnić - jazda rekreacyjna i wyczynowa a nie tylko ze wskazaniem na rower.
Awatar użytkownika
earthtraveler
Posty: 79
Rejestracja: 04 cze 2010, 09:35
Lokalizacja: Kozłowo
Gadu Gadu: 6793090
Tytuł użytkownika: Lubię sobie połazić
Płeć:

Post autor: earthtraveler »

Panowie ... otóż najlepszym sposobem na zrzucenie wagi jest tylko i wyłącznie(wg.mnie)stanąć przed lustrem spojrzeć na siebie krytycznym okiem i odpowiedzieć sobie na pytanie ,,czy naprawdę chce zmienić swój wygląd? i ,,do czego mi to potrzebne?,,Według mnie by zacząć przemianę fizyczna samego siebie trzeba koniecznie zacząć od przemiany wewnątrz naszego umysłu TO PODSTAWA PODSTAWA!,dopiero potem można korzystać z wszelkich innych sposobów.

EDYTA by MOD: OGARNIJ INTERPUNKCJE W TYM POŚCIE. INACZEJ "WYGAŚNIE" W CIĄGU 12H.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2012, 12:16 przez earthtraveler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

Jak ja miałem problem z nadwagą w klasie 1 i 2 gimnazjum to przede wszystkim chciałem schudnąć aby być zdrowszym i wgl. lepiej wyglądać. Teraz jest szczupły patyczak ;d
JaroslawSzewczy
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2022, 18:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: JaroslawSzewczyk
Płeć:

Post autor: JaroslawSzewczy »

trenuj cokolwiek co spala kalorie a efekty przyjdą. Pamiętaj by za często nie jeść.
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Wow, to się nazywa odkop!
ODPOWIEDZ