Yeti w polsce ??????

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

gruspecnaz
Posty: 56
Rejestracja: 14 kwie 2009, 16:53
Lokalizacja: Katowice
Gadu Gadu: 2856035
Tytuł użytkownika: ....
Płeć:

Yeti w polsce ??????

Post autor: gruspecnaz »

Słyszał ktoś o Tym ? Jak myślicie, kolejny marny fotomontaż, żeby zrobić sensacje i przyciągnąć turystów ?
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /133957141
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2009, 07:54 przez gruspecnaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 894
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:19
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 9281692
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Młody »

Gryf coś mówił że lubi po tatrach chodzić :mrgreen:
Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !

Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad Twoim grobem zesrały się z wrażenia.
https://www.fasttrans.com.pl/
Awatar użytkownika
Okruch
Posty: 238
Rejestracja: 14 wrz 2007, 17:30
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska
Tytuł użytkownika: Czciciel BK-7
Płeć:

Post autor: Okruch »

Jak ludzie piją, to nie takie rzeczy widują. Jak mawiał Wysz: mój drogi, białe myszki widzą tylko amatorzy....

QED
Awatar użytkownika
Pablo666
Posty: 166
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:43
Lokalizacja: Olsztyn
Gadu Gadu: 4097251
Płeć:

Post autor: Pablo666 »

Damm...... nakryli mnie... :evil: :evil: :evil: :evil:
Kaziu
Posty: 11
Rejestracja: 07 sie 2009, 13:01
Lokalizacja: Zduńska Wola
Płeć:

Post autor: Kaziu »

Nie słyszałem ale szczerze to jaki polak takich słów używa (a właściwie rozchodzi mi się o to jakich słów ten polak nie użył :P). Nie wiem z jakiej gałęzi mógłby urwać się yeti (chodzi o pokrewieństwo gatunku) ale nie wydaje się żeby to był jakiś dziki zwierz :P Nie mówię, że neguję istnienie yeti (bo i jak dopiero hobbitów odkryliśmy gdzieś tam na filipinach czy cuś to czemu nie ogromne małpy śnieżne) ale uważam że to jest jakaś prowizorka. Zobaczymy czy ekspedycja coś odkryje :P
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Panowie, panowie. Przecież to klasyczna kaczka dziennikarska. Gazeta "The Sun" jest tym samym na rynku angielskim co "Fakt" czy "Skandale" u nas, więc o jej "poziomie" można podyskutować. A film to ewidentna inscenizacja - takie futra można kupić an wyspach w większych sklepach poświęconych komiksom, grom planszowym, kolekcjonerskimi gadżetami z filmów, sam o mało nie kupiłem futra Chewbacci, tylko cena ( 599 funtów ) okazała się zaporową.

Co następne ? Nessie w Morskim Oku ? Paskuda nam wystarczy.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Chester
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2009, 11:26
Lokalizacja: Sieradz
Płeć:

Post autor: Chester »

A ja podejrzewam, że to Bin Laden chciał przedostać się przez nasze góry w przebraniu, żeby nikt go nie rozpoznał ;) i teraz wszyscy szukają Yeti, a nikt Bin Ladena
Awatar użytkownika
Hillwalker
Posty: 271
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Hillwalker »

To tylko wychudzony niedźwiedź. Chodzi tak dziwnie, bo słaby, jak ten nietoperz, który zemdlał i stanął głową do góry.
" YOU create your own reality "
Awatar użytkownika
nordwest
Posty: 100
Rejestracja: 28 sie 2007, 10:27
Lokalizacja: WLKP
Płeć:

Post autor: nordwest »

Tak jak pisze Stalker, typowa kaczka dziennikarska tzw. sezonu ogórkowego i w ogóle nie warto się tym zajmować. Chyba dwa lata temu był wieloryb w Wiśle, a w ostatnich latach komuny potwór w Zalewie Zegrzyńskim ("Paskuda") i rzekoma krzyżówka lisa z królikiem tzw. królis. "Yeti w Polsce" to "fakt" z tej samej kategorii. W odróżnieniu np. od pum z Opolszczyzny, które były naprawdę.
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

Z pum też się ludzie śmiali ;)
Także, jak pojawi się drugi filmik to radzę uważać ;)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2009, 08:38 przez Wedrowycz89, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nordwest
Posty: 100
Rejestracja: 28 sie 2007, 10:27
Lokalizacja: WLKP
Płeć:

Post autor: nordwest »

Tak, ale jest parę subtelnych różnic
1. Pumy - jako gatunek - w ogóle istnieją.
2. Od lat 60-tych XX w. w Europie Zachodniej są znane przypadki dużych kotów (pum, lampartów i in.) zbiegłych z hodowli lub wręcz wypuszczonych z prywatnych hodowli
3. W Polsce oraz w sąsiednich krajach istnieją ogrody zoologiczne, cyrki a także jak się domniemuje, nielegalne menażerie z których taka puma mogła by uciec (co się okazało prawdą)
Jednym słowem, pojawienie się pum w Polsce od początku nie było nieprawdopodobieństwem

1. Yeti (i inne hominidy-kryptidy czyli oficjalnie nie uznawane przez naukę zwierzęta człekokształtne) być może istnieją, ale jest to co najwyżej możliwe, a nie udowodnione
2. Wszystkie informacje o występowaniu tego rodzaju stworzeń pochodzą spoza Europy i to z bardzo oddalonych regionów - Himalaje (yeti), Zachodnie Wybrzeże USA i Kanady (Bigfoot), Syberia i Pamir (ałmaz), Amazonia itd.
Do tej pory nie było żadnych informacji o występowani tego typu stworzeń w Europie.
Trzeba by więc założyć, że takie zwierzę nie tylko w ogóle istnieje na świecie, ale też w jakiś sposób zdołało dostać się do Polski pokonując po drodze tysiące kilometrów, ewentualnie że zdolna do rozmnażania się populacja tych stworzeń żyje w Tatrach od setek tysięcy lat tyle że nikt jej dotąd nie zauważył...

Jestem skłonny uwierzyć w yeti w Himalajach jeśli zobaczę przekonujące dowody, albo w Bogfoota w amerykańskim Oregonie, ale nie w coś takiego w Polsce.
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

A ja myślę, że to jakiś Troll wyszedł z pod ziemi na rekonesans przed wielką inwazją... ;)

Chyba trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować ekspedycje reconu xD
Hmm... trzeba pomyśleć nad polską nazwą tego stworzenia :D
Awatar użytkownika
Hillwalker
Posty: 271
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Post autor: Hillwalker »

Może FUTRZAK? Każdy chce mieć swojego Futrzaka.
Eee, to już gdzieś było...
" YOU create your own reality "
Awatar użytkownika
Fred
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2009, 14:20
Lokalizacja: Goczałkowice
Gadu Gadu: 2055469
Tytuł użytkownika: Bad to the bone ;)
Płeć:

Post autor: Fred »

To pan Hilary który szuka swoich bryli :D
A w fakcie napiszą, że to pani Jadzia, która chciała kupić kartofle :D
Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać - Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Vendetta
Posty: 25
Rejestracja: 31 paź 2009, 18:04
Lokalizacja: Zewsząd:)
Tytuł użytkownika: Killer pop-culture
Płeć:

Post autor: Vendetta »

ahahaha, mój kumpel szukał naszynki do golenia którą zgubił tam na początku zesonu a był to prezent od ojca:)
Gdy kiedyś spotkam jakiegoś survivor-szczyla wycinającego pół lasu- ZABIJE K***A!! nie żartuję!!!!
ODPOWIEDZ