Strona 1 z 1

Witam Serdecznie

: 24 paź 2009, 10:35
autor: ban
Witam Was,
Mam na imię Eryk, mam 20 lat, mieszkam w Legionowie - 20km od centrum Warszawy. Survivalem interesuje się od dosyć dawna i swego czasu szukałem takiego forum jak to :-) Ale wiecie jak to jest, praca, szkoła, obowiązki, kobieta, inne zobowiązania i po jakimś czasie człowiek niema czasu na swoje własne zainteresowania i przyjemności ;-) Co jeszcze o mnie... Zainteresowania poza Survivalem - przede wszystkim Sport ( prawie w każdej możliwej postaci ;-) Obecnie posiadam uprawnienia Instruktora Fitnessu - nowoczesnych form gimnastyki - w najbliższym czasie będę się starał rozwijać swoje "skills" w kierunkach sportu ), Motoryzacja ( raczej jako hobby, dla własnej przyjemności ), Film, Informatyka, Muzyka, no i może trochę języki obce.

Myślę, że to z grubsza wszystko, ale w razie pytań pisać 8-)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam.

: 24 paź 2009, 10:50
autor: Stalker
Servus ! O to może pomożesz jakąś radą naszemu koledze, który walczy z kontuzją kolana i spowalnia nocne patrole, a potem musimy słuchać biadolenia. Chyba utnie mu się kulasa i upiecze w sosie curry.

: 24 paź 2009, 21:52
autor: ban
Jakieś szczególne objawy? Bo z kontuzjami kolan to różnie bywa, a tak się składa, że jest to jeden z najczęściej nabywanych urazów - głównie przez sportowców ;]

: 25 paź 2009, 14:29
autor: Stalker
A to już musiałbyś przeprowadzić z nim rozmowę, nie obchodzi mnie jego noga bo to szubrawca i nygus ;) Ale pewnie gdzieś ją leczy. Jeśli mu nie pomogą to skieruję go do ciebie.

: 25 paź 2009, 23:35
autor: Rzez
Hej!

Stalker - przeca mówiłem tobie, że mu zrobimy terapię ciekłym tlenem ;)

: 27 paź 2009, 23:43
autor: Robert Jurszo
Cześć!

: 28 paź 2009, 08:40
autor: slaq
Witam serdecznie 8-)

Nie słuchaj tych podłych plugawców. Kolano czasem boli czasem nie. Życie.
Marsz to już nie powiem kto spowalnia podły Judoszu :-P

: 28 paź 2009, 11:52
autor: Driver
Powitać :mrgreen: