Grypa

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
zarat
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:45
Lokalizacja: Polska
Gadu Gadu: 8261459
Tytuł użytkownika: nic nie rozumiem
Płeć:

Post autor: zarat »

puchalsw pisze:O Jezu! No przecież pisałem że się nie znam Nie chcę dyskutować, ale pamiętam jak kumpel mówił mi że "długotrwała wysoka gorączka niszczy organizm". A on to na pewno z racji zawodu wie co mówi.
Pozdrawiam
Wojtas
Skoro się nie znasz to nie pisz o tym. Bierzesz na siebie odpowiedzialność za stosowanie tych rad? Jeszcze coś przekręciłeś i ktoś umrze w powikłaniach z powodu zastosowania Twoich zaleceń. Wiem, przesadzam i to cholernie grubo, ale - jaki jest sens pisania o czymś o czym nie ma się pojęcia? (skoroś napisał, że się nie znasz)

A forum służy do dyskutowania, jak się nie chce dyskutować to się nie pisze na forum...

A tak w ogóle to żyjmy w pokoju i miłości. Nie obrażaj się i nie bierz tego w 100% poważnie.
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Maciej pisze:Tak.A na polskich drogach ginie wiecej ludzi i nikt o tym nie mowi.Ale za to firmy farmaceutyczne zarobia miliony.
By powiązać powyższą wypowiedź ze statystykami i wątkiem o firmach famaceutycznych spytam ile osób rocznie umiera w wyniku powikłań spowodowanych spożyciem paracetamolu, aspiryny czy ibuprofenu ? Sam paracetamol w wyniku reakcji zapalnej wątroby powoduje w Polsce zgon blisko 100 osób rocznie i 10 tysięcy przypadków hospitalizacji. W krajach zachodnich i USA te statystyki są zbliżone. Boli główka ? Pigułka. Boli brzuszek ? Pigułka.

Dalszy komentarz zbędny.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Stalker pisze:Boli główka ? Pigułka. Boli brzuszek ? Pigułka.
Zawsze powtarzam że jak boli to dobrze, ból oznacza że to co boli jeszcze jest na swoim miejscu ;-) A to, że ból jest sygnałem ostrzegawczym od organizmu to chyba nikomu nie trzeba mówić - pigułka? ona tylko ukrywa migające 'czerwone światełko', a nie likwiduje jego przyczynę.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Post autor: Stalker »

Tanto pisze:a nie likwiduje jego przyczynę.
Reklamy chyba mówią inaczej.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
zarat
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:45
Lokalizacja: Polska
Gadu Gadu: 8261459
Tytuł użytkownika: nic nie rozumiem
Płeć:

Post autor: zarat »

puchalsw pisze:Może też ich powinieneś upomnieć?
Nie, bo z Tobą się nie zgodziłem, a Ty wyjechałeś, że się na tym nie znasz i nie będziesz na ten temat rozmawiał; jakbym się nie zgodził z nimi to zapewne podjęliby dyskusję.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Stalker pisze:Reklamy chyba mówią inaczej.
Przecież wiem że nie wierzysz materiałom reklamowym icon_twisted
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ