BARDO Stowrzyszenie- wnioski opinie

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

darecki577954
Posty: 0
Rejestracja: 29 kwie 2010, 17:16
Lokalizacja: bardo
Tytuł użytkownika: Darecki
Płeć:

BARDO Stowrzyszenie- wnioski opinie

Post autor: darecki577954 »

W dniu wczorajszym odbyła się ciekawa dyskusja na temat działalności dotychczasowej Akademii Przygód i Survivalu. Grupa młodzieży spotkała się w sztabie dowództwa tej jednostki by móc zaproponować i przedstawić propozycję związania na stałe instytucji prawnej zrzeszającej te jednostki / wolne niezorganizowane grupy miłośników przygód i przetrwania , która byłaby w stanie zagospodarować czas wolny młodzieży z miasta i gminy Bardo. Jednostki Która mogła by wypełnić pustkę w codziennych zmaganiach losowych tej grupy społecznej. Na tej naradzie padły propozycje zdyscyplinowania jednostki istniejącej lokalnie i powołania do życia dodatkowych grup zainteresowanych, chcących w tej formie działać, funkcjonować. Powołania działającej na stałe legalnie samodzielnej jednostki Survivalu i Akademii Przygód.
Przeanalizowałem te wypowiedzi i opinie w sposób ciekawy .Uważam iż propozycja przedstawiona przez młodych ludzi jest dość interesująca, stwierdzam iż istnieje szansa na powołanie do życia stowarzyszenia mogącego ulegalizować i znormalizować działalność takich grup zainteresowań i zamiłowań które w ostatnim okresie ujawniły się w szerokim gronie młodzieży...
W następstwie refleksji i wniosków postanowiłem na forach Survivalowych poszukać rad i opinii osób które być może stworzyły takie stowarzyszenie i mogłyby przyjąć nas do swojego grona lub chciałyby wspólnie z nami takie stowarzyszenie założyć. Zapraszam do dyskusji i przedstawienia własnych sugestii które pozwolą mi adekwatnie zdecydować co z tym „fantem” uczynić. Czekam na ciekawe wypowiedzi.

Z upoważnienia dowódcy
p/o opiekuna Darek M.
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

W życiu nie byłem dobrowolnie członkiem żadnej organizacji i nie mam zamiaru być, tak samo jak uczestniczyć w wyborach i innych wykwitach tzw. życia społecznego, ale jeżeli chcecie działać niezarobkowo w sposób związany z przyrodą i potrzebujecie pomocy prawnika bo np. jest problem z napisaniem statutu albo wredny sąd wam odrzuca wnioski, możecie śmiało rzucić mi wiadomość przez PW i zobaczymy co się da zrobić.

Dotyczy to również innych osób udzielających się na niniejszym forum.

Pozdrowienia
(ś)Ciek
darecki577954
Posty: 0
Rejestracja: 29 kwie 2010, 17:16
Lokalizacja: bardo
Tytuł użytkownika: Darecki
Płeć:

Post autor: darecki577954 »

W imieniu Bardeckiej młodzieży z góry Dziękujemy za zainteresowanie się naszą sprawą.

Darek M.
ODPOWIEDZ