www.zombie-zone.pl - Moj blog i forum o przetrwaniu!

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
KnockeR
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:48
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

www.zombie-zone.pl - Moj blog i forum o przetrwaniu!

Post autor: KnockeR »

Tych którzy jeszcze nie zawitali chciałbym serdecznie zaprosić na mojego bloga, na którym staram się opisywać taktyczny sprzęt i wyposażenie.
www.zombie-zone.pl
Naszym zamiarem jest stworzenie w Polsce profesjonalnego mini portalu zawierającego esencję przetrwania, metodykę oraz strategię postępowania podczas kataklizmów. Nie ważne czy to będzie trzęsienie ziemi, atak terrorystyczny, wahania klimatu czy inwazja Zombie. Dopiero to rozkręcamy i niestety nie mogę poświęcać stronie tyle czasu ile bym chciał ale cały czas coś się rozwija, od wczoraj ruszyło forum:
www.zombie-zone.pl/forum
Mam cichą nadzieję, że zainteresuje Was taka tematyka i się zarejestrujecie, gdyż jak wiadomo forum to ludzie, a bez Waszej pomocy sami nie damy rady i zjedzą nas zombie ;)
Obrazek
Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy.
Survival Skills
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Wow! Polski Zombie Squad? :-D W USa to już prawie ruch społeczny...

Chociaż podchodzę do sprawy z dużą rezerwą, i mam nadzieję że uczestnicy Zombie Squad'ów traktują tą działalność, jako formę żartu, to książka Max Brooksa - "Wojna Zombie" wciągneła mnie. Ma facet wyobraźnie.
A Wam... no cóż. Życzę powodzenia i udanych recenzji i testów sprzętu.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
KnockeR
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:48
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: KnockeR »

Hehe można powiedzieć, że wyrosłem na Zombie Squadzie gdyż jestem tam chyba od początku istnienia tego "ruchu", do tego dołączyła się miłość do filmów Georga Romero, od których się wszystko zaczęło. Zombie Squad to nigdy nie będzie... tam przeraża mnie fanatyzm użytkowników u mnie Zombiaki mają być tylko dodatkiem. Temat nijako wrósł we mnie i w sumie strona powstała przez to, że jestem strasznym gadżeciarzem i z czasem nie umiałem usprawiedliwić już swoich zakupów... mówiłem, że to na wypadek ataku zombie:) Skoro w Stanach się przyjęło to może u nas też się uda zrobić coś porządnego :) ale uda się to tylko z Waszą pomocą :) bo bez Was walczę w pojedynkę a przyda nam się cała armia ;)
A co do Maxa Brooksa to polecam Zombie Survival też fajna książeczka :)
Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy.
Survival Skills
ODPOWIEDZ