Ubezpieczenie

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Ubezpieczenie

Post autor: Dragonfly »

Do tej pory, planując większe wypady w mniej zaludnionym terenie, wykupowałem dedykowaną polisę. Obecnie niczego większego nie planuję ale często bywam w terenie rekreacyjnie, sporo jeżdżę na rowerze, zdarzają mi się też krótkie, jedno, dwudniowe wycieczki o charakterze raczej turystycznym. Zastanawiam się nad jakąś formą permanentnego ubezpieczenia podczas uprawiania tego rodzaju aktywności. Znajomi polecają mi zapisanie się do PTTK, gdyż z racji samego tylko członkostwa jest się ubezpieczonym w dosyć szerokim zakresie(szczegóły na stronie tej organizacji) - rozwiązanie może niegłupie, ale dotychczas zawsze czułem pewną niechęć do wszelkich form tzw. kwalifikowanej i/lub zorganizowanej (instytucjonalnie) aktywności.

Ciekawy jestem, czy ktoś ma może jakieś doświadczenie z ubezpieczeniem przez PTTK, czy może ktoś wie coś o innych możliwościach realizacji ubezpieczenia ?
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
ODPOWIEDZ