Survival Skills

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
KnockeR
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:48
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Survival Skills

Post autor: KnockeR »

Pomysł siedział w mojej głowie od lat i w końcu udało mi się go zrealizować.
Trochę czasu mi to zajęło ale w końcu odpaliłem własne forum :)
www.survival-skills.pl
Strona z założenia ma być turystyczno outdoorowa z lekką nutą survivalu a mniej taktyczna. Może komuś spodoba się nowa przestrzeń do pisania w necie :) Miejsca mamy sporo! Gorąco zapraszam!
Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy.
Survival Skills
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Hmm... Taki troszkę jakby wtórny ten pomysł. Jest Reconnet, jest Tactical... i jest Twoje puste forum, którego tematy pokrywają się już z wyżej wymienionymi. Trochę późno wziąłeś się za realizację, szczerze mówiąc.

No i jeszcze ten "aktywizujący" zapis z regulaminu:

"15. Użytkownik musi się zalogować do serwisu co najmniej jeden raz na 99 dni, oraz raz na 99 dni napisać przynajmniej jeden post. W przeciwnym przypadku Konto Użytkownika zostanie usunięte automatycznie."

:roll:

Cóż. Powodzenia na obranej drodze.
Awatar użytkownika
KnockeR
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:48
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: KnockeR »

Wiesz na tego typu tematykę nikt nie ma monopolu. Nie chciałem robić konkurencji dlatego forum ma być bardziej turystyczne. Czasami tak jest, że w człowieku siedzi coś w środku jakby bestia i dopiero kiedy to wypuści na świat to może odetchnąć. Forum to tylko przestrzeń, jeśli ktoś będzie chciał to mi pomoże w tworzeniu a jeśli nie to przecież nikogo nie zmuszę :) Ja udzielam się na kilku forach na tych co wymieniłeś także. A co do regulaminu to trzeba dopracować ten punkt jest po to aby nie było pustych kont, często ludzie się rejestrują zobaczą co jest i nigdy więcej nie zaglądają :) Mam nadzieję, że nikt się nie obraził za moją propozycję.
Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy.
Survival Skills
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

KnockeR pisze:Mam nadzieję, że nikt się nie obraził za moją propozycję.
Chyba nie. Ja przynajmniej obrażony się nie czuję. I nie chciałem, byś tak to odebrał.
KnockeR pisze:A co do regulaminu to trzeba dopracować ten punkt jest po to aby nie było pustych kont, często ludzie się rejestrują zobaczą co jest i nigdy więcej nie zaglądają
Też udzielam się na kilku forach, przy czym na jedno nie logowałem się przez pół roku, mimo że wcześniej byłem dość aktywny (jakieś 2300 postów). Ot, stwierdziłem, że chwilowo idę na odwyk. Ale kiedyś powrócę. I dość głupio bym się poczuł, gdyby ktoś mi skasował konto w tym czasie. Nie żebym się przywiązywał do licznika postów, ale jednak miło jest być kojarzonym z poglądami zawartymi w zamieszczonych postach.

Przyjaźniejszym byłby zapis o automatycznym kasowaniu kont, które mają poniżej 1,2 lub 10 postów i nikt się na nie nie zalogował od pół roku. To sprawi, że odsiejesz tych, którzy na serio nie mają zamiaru korzystać aktywnie z forum, a nie będziesz tak zmuszał użytkowników do patrzenia na kalendarz i silenia się na nowe posty o pierdołach, albo rezygnacji z półrocznego urlopu w mongolskim stepie ;-) :-P
Awatar użytkownika
KnockeR
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2010, 13:48
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: KnockeR »

Słuszna uwaga! Tak jak już pisałem nie chcę być konkurencją ze wszystkimi forami jestem bardzo związany. Człowiek czasami tak ma, że musi coś zrobić tak samo miałem z zombie zone... pomysł tkwił w głowie i musiałem go w końcu wypuścić bo nie mógłbym spać spokojnie.
Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy.
Survival Skills
Awatar użytkownika
Jaca
Posty: 401
Rejestracja: 13 maja 2009, 16:06
Lokalizacja: okąd
Płeć:

Post autor: Jaca »

Sam layout całkiem w pytkę. Rażą mnie tylko te duże żółte tematy przy każdym poście. Wystarczył by tylko przy pierwszym, poza tym życzę sukcesów i zrzeszenia jak największej ilości użytkowników. Jak jakieś ciekawe treści się pojawią to i sam pewni zajrzę.
...smelling the air when spring comes by raindrops reminds us of youthful days...
ODPOWIEDZ