Witam i pozdrawiam

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

krzychu
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2010, 18:15
Lokalizacja: mirków
Płeć:
Kontakt:

Witam i pozdrawiam

Post autor: krzychu »

Witam wszystkich, na imię mam Krzychu, jestem z małej miejscowości Mirków koło Wieruszowa. Od lat interesuje się militarką i surviwalem, lubię majsterkować. Gram w paitball w drużynie Yamakasi.
Często odwiedzałem to forum w poszukiwaniu informacji i ciekawostek, wiele bardzo pomocnych i za to dziękuje wszystkim użytkownikom.
Jako że jeden obraz wart jest tysiąca słów, może więcej o mnie powie moja skromna galeria:
http://picasaweb.google.com/krzychu1975
pozdrawiam wszystkich i obiecuję się udzielać. :-|
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Czołem Krzychu
Myślę że spodoba Ci się u nas.
Pozdrowienia dla taktycznego terierka (czy czasami nie ma w sobie coś z jamnika szorstkowłosego?) i podstawki pod browca :-)

PS: zdjęcie 13 w katalogu Wyprawiak. Mam to coś owinięte paracordem. Udało Ci się kiedyś naostrzyć ten nóż? Mi.... nigdy. U mnie służy do batonowania drewna na kominek :-)
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Puchalsw, przyznaj się, czujesz nić porozumienia, bo Krzychu też krzesło trójnożne zmajstrował ;-)

Cześć, Krzychu!
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Krzychu: nie daj się sprowokować Thrackanowi. Tutaj ludzie którzy takie krzesła robią spotykają się z ostracyzmem :-(. Może kiedyś założymy swoje forum dla budowniczych takich krzeseł :-)
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Witaj. Fajnie, że strzelasz z wiatrówek, dużo mniej fajnie, że w ten sposób produkujesz stłuczkę szklaną w lesie... Butelki znalezione w lesie się z tegoż lasu wynosi, a nie rozstrzeliwuje.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Witaj

Jako że od niedługiego czasu mieszkam w tych stronach liczę na parę informacji o miejscówkach.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Mr.Sloth
Posty: 144
Rejestracja: 02 sie 2010, 16:40
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: leń leśny
Płeć:

Post autor: Mr.Sloth »

Szkło nie wpływa na skażenie środowiska -za to ołów owszem...
także jak chcemy się czepiać to nie tak wybiórczo :P
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Wlazłeś kiedyś w potłuczone butelki? Albo twój pies? Ołów sobie zaśniedzieje i poleży tak nieszkodliwie setki lat. Szkło też se poleży setki lat, ale i po tych setkach lat będzie się nadal można nim pokaleczyć.

Rozmaite środowiska wykształcają sobie własne tabu. Tutaj obowiązujące to np "nie ścinać zielonego". Wśród wiatrówkowiczów obowiązuje "nie strzelać do szkła". Chyba, że się je po rozstrzelaniu dokładnie co do drobinki wyzbiera.
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

krzychu, witaj
MlKl pisze:Rozmaite środowiska wykształcają sobie własne tabu. Tutaj obowiązujące to np "nie ścinać zielonego". Wśród wiatrówkowiczów obowiązuje "nie strzelać do szkła". Chyba, że się je po rozstrzelaniu dokładnie co do drobinki wyzbiera.
A ja akurat poważnie traktuję oba tematy. Już kilka razy lądowałem u weta z psem, który poharatał łapy na szkle. :-|
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Pies, dziecko, nawet dorosły w lekkim obuwiu, albo przewracający się w krzakach, gdzie ktoś wcześniej zutylizował sobie radośnie kilka flaszek czy słoików, narażeni są na poważne okaleczenie.

Chyba warto stworzyć taki dekalog tego, co w lesie robić stanowczo nie wolno.
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

Też ostatnio miałem nie przyjemność odwiedzać weterynarza :-( z Psiakiem który pokaleczył sobie łapę tłuczona butelka :evil: , a i sam kilka krotnie poharatałem kończyny ,o zgrozo w jeziorze :cry: . Taka Polska mentalność , i jeszcze wiele lat minie nim to się zmieni :evil: :-)
krzychu
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2010, 18:15
Lokalizacja: mirków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: krzychu »

Odp; winny zarzucanych czynów :oops: trochę nas wtedy poniosło
zgadzam się z Wami że nie powinniśmy rozbijać tej butelki, stało się, przeważnie jeżdżę postrzelać na strzelnicę

... no to się przywitałem :-/

puchalsw, co do nożyka o którym wspomniałeś to kiedyś oba te nożyki wyglądały jednakowo, kupiłem dwa takie i jakiś czas później postanowiłem jeden przerobić i wyszedł taki custom ;-)
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Po prostu nie rób tego więcej i zwracaj uwagę innym, gdy zechcą tak las czy inne miejsce publiczne zaśmiecić. Na twoim miejscu usunąłbym te fotki rozstrzelanych butelek z galerii. Albo przynajmniej opatrzył odpowiednim podpisem.
Awatar użytkownika
Offtime
Posty: 350
Rejestracja: 09 paź 2010, 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: niedzielny harcerzyk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Offtime »

puchalsw pisze:Krzychu: nie daj się sprowokować Thrackanowi. Tutaj ludzie którzy takie krzesła robią spotykają się z ostracyzmem :-(. Może kiedyś założymy swoje forum dla budowniczych takich krzeseł :-)
Nie gramaturyzuj ;-) Przeca Ci nawet pomagałem ;-)
Moja kolekcja militariów

Casual Survival Blog
_________________
Forum internetowe nie służy dyskusji, co najwyżej wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
kapa
Posty: 41
Rejestracja: 09 lis 2010, 19:42
Lokalizacja: Lębork
Gadu Gadu: 26133623
Tytuł użytkownika: Półtora komandosa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: kapa »

Witaj!
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który nie wiedział że się nie da....i to zrobił.
Odwiedź mojego bloga http://kapalebork.blogspot.com
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Witamy :)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”