Łódzkie spotkania

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Pomyślimy. Mnie niedziela by powiedzmy pasowała ale od późniejszej do późniejszej godziny, tj nie wcześniej myślę, niż jakoś w południe
Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

No ja muszę dojechać. W sobotę pracuję do 14-tej. Jednak jak macie plany na sobotę to nie oglądajcie się na mnie. Może być tak, że w ostatniej chwili coś wypadnie. Lać ma na weekend porządnie.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

No właśnie prognoza pogody nie napawa optymizmem :/
Obrazek
sebalodz
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2010, 14:32
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: sebalodz »

ja ewentualnie sobota :-)
w niedzielę mam ognicho na działce a to będzie próba rozpalenia mokrego drzewa hehe
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Zatłukę tego kreta. Od niedzieli zapowiada odwilż. A jak patrzę właśnie za okno to ja tu żadnej odwilży nie widzę. W ogóle nic nie widać bo śnieg tak ... .
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
slaq
Posty: 675
Rejestracja: 20 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: slaq »

Kopek pisze:Zatłukę tego kreta
:mrgreen: :mrgreen:

Widzę nie tylko ze mną ma ów on na pieńku :-D
Najgorszy to ten jego uśmieszek.
Awatar użytkownika
marcino1982r
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:09
Lokalizacja: Rąbień
Płeć:

Post autor: marcino1982r »

A bo trzeba oglądać Zubilewicza w TVN :-P on o pogodzie pół żartem pół serio ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Mnie plany się zmieniły trochę i Sobota mi wypada.

Jednakowoż proponuję niedzielę, jeśli pogoda dopisze to gdzieś koło południa może koło 13 jakoś, start na przystanku 51 Okólna-Łagiewniki
Obrazek
Awatar użytkownika
yoshi
Posty: 60
Rejestracja: 04 mar 2010, 10:24
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Płeć:

Post autor: yoshi »

Panowie.. szkoda czasu na wróżby z TV. Pogodę sprawdza się tylko na new.meteo.pl
http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... 0u&id=2392
Testuję tą pogodę od roku, sprawdzalność 98%, sprawdza się prawie co do godziny.
Przy okazji można poobserwować pogodowe zależności - cisnienie, wiatr, temp., wilgotność, chmury.
Polecam
Jak widać jutro w dzień nie będzie padać :) przynajmniej w Zgierzu.

Co do jutra, to zaplanowałem sobie małe strzelanie. Tydzień temu rozbierałem i czyściłem mój karabin wyborowy QB78 :) i muszę go wykalibrować.
..
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

A niedziela?
Obrazek
Awatar użytkownika
yoshi
Posty: 60
Rejestracja: 04 mar 2010, 10:24
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Płeć:

Post autor: yoshi »

50/50
..
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

No taaa... I nic z tego nie wynika. Zresztą - ponieważ sam nic nie zaplanowałem - sobotnie przedpołudnie rozplanowała mi żona. Zostało mi popołudnie - na dojazd do Łodzi zdecydowanie za późno, bo przy tej pogodzie koło 16-tej będzie praktycznie ciemno już a dużo wcześniej bym nie dojechał. W sobotnie popołudnie zostanie więc rodzime Sherwood...
Niedzielę mogę mieć wolną, ale żeby Łagiewniki zaliczyć, to musiałbym jakoś rozwiązać problem: gdzie i o której spotkanie i jak tam na wymaganą godzinę dotrzeć. Grotniki są dla mnie zdecydowanie prostszą opcją - wysiadam z pociągu i jestem na trasie. :-)

A teraz pod rozwagę w dalszej perspektywie - następująca propozycja: "grupa warszawska" zaliczyła ładny spacerek w Puszczy Rominckiej, można zrobić podobny na trasie Włocławek - Płock. Spokojnie trzy dni, dwa noclegi. Las fantastyczny, piękne jeziorka, ciekawe miejsca... Jestem w stanie zaplanować ładną trasę, jeżeli komuś zależy - legalne miejscówki na nocleg, ewentualnie bezproblemową ewakuację w razie potrzeby. A w jeszcze dalszej przyszłości - można i dalej: Włocławek - Warszawa, przez Płock, Sanniki, Kampinos... :-) Więc ? :-)
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Ja jestem jak najbardziej za jutrem. Pasowała by mi 13 na przystanku o którym pisałem wcześniej. W Łagiewnikach. Myślę, że traska którą mam na myśli w sam raz przypasuje do pory dnia- możemy odbyć przyjemny spacerek po lesie idąc wraz z korytami rzeczek Łagiewnickich,a mniej więcej na zapadnięcie zmroku dotrzemy na miejsce "biwakowe" zorganizujemy jakieś małe gotowanie itp :D

Tylko pytanie czy Wam pasuje?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Wstępnie się pisze.

Mogę być o 11:55 lub 10:25 na dworcu PKS. Nigdy w Łodzi nie byłem. Więc czy zdążę dojechać na czas i jak najlepiej dojechać? Myślę, że z powodu tego ronda w Wadlewie to może być opóźnienie choć na razie roboty są wstrzymane i podobno jeździ się ok.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

O którym dworcu mówisz? bo możemy się na przykład umówić na fabrycznym z tamtąd jedzie 51 do Łagiewnik.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

[Ksawerów] KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI/PARKOW
[Łódź] ŁÓDŹ PABIANICKA/CHOCIANOWICKA
[Łódź] ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI/RONDO L.L
[Łódź] ŁÓDŹ MICKIEWICZA/CENTRAL
[Łódź] ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY

Wg. rozkładu internetowego tymi przystankami kończy się trasa.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

To jest Łódź Fabryczna. Czyli dworzec autobusowy centralny. :)
Zastanawiam się, może się uda też dołączyć. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Centralny to Fabryczny czyli pasuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Do Łodzi autobus jedzie (wg rozkładu internetowego) 1:40.
8:10, 10:25, 11:55, 13:55 o tych porach mogę być na dworcu. Sprawdzę jeszcze na tablicach jak będę wracał z pracy. No i czeka mnie jeszcze rozmowa z żonką :mrgreen:

Napiszcie jak wam pasuje. I gdzie się spotkamy. Mogę być też wcześniej. Na 100% napisze wieczorkiem.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Spoko wcześniej nie ma sensu myślałem że możemy pojechać autobusem o 12.44. wcześniejszy jest 11.39 więc do tego 12.44 masz i tak mniej czekania. poza tym mogę byćkapkę wcześniej także sobie pogadamy czy coś
Obrazek
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Ok, w takim razie wstępnie po dwunastej na dworcu Łódź Fabryczna :-) Wieczorem odezwę się czy na pewno i na priw. nr tel. podrzucę
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Spoko, wstępnie tak ustalamy.
AP postaraj się :D Wreszcie byśmy się spotkali!

Pomyślcie jeszcze kto chce dołączyć, nie musimy na fabryce się umawiać może być już w Łagiewnikach na przykład itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonfly
Posty: 313
Rejestracja: 06 wrz 2010, 20:53
Lokalizacja: Mazowsze
Tytuł użytkownika: Sceptyk
Płeć:

Post autor: Dragonfly »

Jeżeli miałbym być, to nie bardzo pasuje mi Fabryczny, bo pociągi z Kutna lądują na Kaliskim, więc pół miasta dalej. Z kolei mogę wysiąść w Zgierzu, ale wówczas musiałbym kombinować jak dotrzeć do Łagiewnik w ogóle a jak i gdzie Was znaleźć - w szczegółach. Najlepsze rozwiązanie to wsiąść w samochód, podjechać Okólną na parking koło szpitala, zostawić wóz i iść w las. Ale gdzie i o której Wy będziecie, konkretnie ? :-)
Odszedł Jon Lord, jeden z największych herosów rocka, mistrz organów Hammonda. Ku pamięci - http://tinyurl.com/yzbkwyk
Mistyk wystygł, wynik - cynik...
Awatar użytkownika
yoshi
Posty: 60
Rejestracja: 04 mar 2010, 10:24
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Płeć:

Post autor: yoshi »

Dragonfly wysiądź z pociągu w Zgierzu, dojdź ze stacji do ulicy Długiej i wsiądź w autobus 51 w stronę Łagiewnik, ~4 przystanki i jesteś na Okólnej, tam gdzie się chłopy spotykają.
..
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Tak jak pisałem, o 12.44 autobek jedzie do Łagiewnik i tak możemy się umówić około 13tej. Oby tylko deszcz nie przeszkadzał

[ Dodano: 2011-02-06, 19:18 ]
Wróciłem cały i zdrowy.
Co prawda umowna nazwa spotkania brzmi: Dzikie spotkanie, a to dla tego że spotkaliśmy kilka dzików, a jednego nawet udało nam się przez przypadek skutecznie wypłoszyć, no przeleciał z 10 m od nas i sam nas też wystraszył :D

Niech Ci których nie było żałują bo pogoda można powiedzieć, że nawet dopisała i wszystko było jak trzeba.\
Fotki w trasie
http://www.trasygps.com/trasy/pokaz/728 ... ewnicki_3/
Ostatnio zmieniony 06 lut 2011, 22:20 przez mwitek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”