PiS chce zakazu noszenia broni białej

przyroda, turystyka, survival

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

wiesz, z prawem to jest tak, że zupełnie co innego mają na myśli pisząc przepisy, a zupełnie co innego dzieje się w praktyce. Niestety nawet jak to przejdzie to powstanie kolejne martwe prawo, których wychodząc na ulicę już teraz łamie się pewnie z 10.

A kibole jak nie nożami to siekierami będą się bili, albo kamienie do skarpet będą wkładać. Więc nie tędy droga, żeby zakazywać, tylko żeby egzekwować to co już jest - bez uchylania, bez wymówek!
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Rob170
Posty: 0
Rejestracja: 04 kwie 2011, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:

Post autor: Rob170 »

To się tak zrobi, że w lesie będzie można nosić. Im więcej wolności w jakimś kraju to więcej broni u obywateli! Bedzie O.K.
A znacie unabomber'a?
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Rob170 pisze: A znacie unabomber'a?
Osobiście (no, prawie, ale obiecał mi wódkę), mamy go tutaj na forum!
Rob170
Posty: 0
Rejestracja: 04 kwie 2011, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:

Post autor: Rob170 »

Jestem jego ojcem !
A za co obiecał wódkę?
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Panowie: OT zaczyna się. Zapraszam na shitboxa, albo PW.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Skończy się jak zwykle - policja uda, że nie widzi bandy kiboli, nawet jak będą maszerować z bejsbolami i maczetami w łapach, za to zgarnie i rozliczy przechodnia za posiadanie w kieszeni zbrodniczego narzędzia w postaci scyzoryka.

Autentyczny przypadek - w Anglii skazano Polaka, który do pracy wziął sobie w torbie pomidory i nóż do krojenia ich.
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

MlKl, zbierz ekipę i przemaszeruj się z bejsbolami i maczetami np. po Białymstoku ;-) A co do tej ustawy to zostawia ona zbyt dużą możliwość interpretacji dla organów ścigania , a to nic dobrego nie wróży.
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
abyss
Posty: 113
Rejestracja: 08 lut 2008, 23:47
Lokalizacja: całkiem duża wieś
Płeć:

Post autor: abyss »

MlKl pisze:Skończy się jak zwykle - policja uda, że nie widzi bandy kiboli, nawet jak będą maszerować z bejsbolami i maczetami w łapach, za to zgarnie i rozliczy przechodnia za posiadanie w kieszeni zbrodniczego narzędzia w postaci scyzoryka.

Autentyczny przypadek - w Anglii skazano Polaka, który do pracy wziął sobie w torbie pomidory i nóż do krojenia ich.
Dokładniej, to z tego co czytałem ŻONA włożyła mu ten nóż razem z kanapkami. Nawet nie wiedział...
Co do zakazywania - jeżeli brać pod uwagę częstotliwość przestępstw, poziom niebezpieczeństw i wyrządzone szkody - to idąc tym tokiem myślenia natychmiastowo powinno się zabronić posiadania i jazdy samochodem.
blackram
Posty: 72
Rejestracja: 15 paź 2010, 16:29
Lokalizacja: Łódź
Tytuł użytkownika: greenhorn
Płeć:

Post autor: blackram »

Projekt PiS - u utknął, ale jest już nowy:

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/2/906 ... _2012.html
"Najlepiej rozwiązać problem obracając go na swoją korzyść."
Harry Jackson
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

blackram pisze:Projekt PiS - u utknął, ale jest już nowy
Jak podaje jedna z regionalnych szczecińskich gazet znów będzie debata. Bo PIS-owcy nadal napierają.
Na moje oko, definitywny idiotyzm. Lepiej by się wzięli za zaostrzenie przepisów dotyczących psów. Pies wielkości owczarka to również spore i niebezpieczne narzędzie w ręku kretyna. Niedaleko szukać. Wczoraj włóczyłem się z kolegą po okolicy Załom - Rzęśnica i nieco leśnego szlaku. W pewnym momencie ruszył na nas Doberman. Na szczęście narobił hałasu zanim zaatakował. W ogóle nie słuchał komend jakie próbowała wydawać właścicielka. Kolega zdębiał bo nic nie miał pod ręką. Ja natomiast zdjąłem plecak i zasłaniając się niczym tarczą przyjąłem próby ataku psa. Wcześniej jednak wypiąłem bagnet i byłem gotów go użyć. Skończyło się na strachu lub inaczej to piesek miał farta, że bał się plecaka. Kobieta przepraszając nas za zajście po wielu próbach przypięła psu pejcz. Kagańca nie miała. Jak się okazało wyszła sobie z psem aby ten polatał swobodnie po okolicy. Sama natomiast siedziała na pieńku czytając jedną z kolorowych babskich gazet. Gdyby to był facet to pewnikiem dostałby od nas wpi******l. Gdyby tak dzieci buszowały po okolicy??? a szkoła raptem kilkaset metrów dalej :shock:
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
Awatar użytkownika
Hakas
Posty: 209
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:08
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Tytuł użytkownika: KAPKANCZYK
Płeć:

Post autor: Hakas »

Witam!
Powiem tak. Co takiego może zmienić ta ustawa. Fakt mogą zostać pokrzywdzeni ludzie, którzy lubią duże noże. Nikt nie zabrania noszenia małych noży i scyzoryków. A tak na prawdę jak dużego noża potrzeba aby normalnie funkcjonować w lesie. Ja mam noże o głowniach do 10cm i w zupełności wystarczą, mój znajomy przebył Sajany z nożem o długości głowni ok 6cm, nóż można poprzeć siekierą lub składaną piłą i już mamy komplet narzędzi, który pozwoli nam spokojnie funkcjonować w lesie. Poza tym te ograniczenia są przewidziane w miejscach publicznych. A na szlaku i w lesie lub na rybach można posiadać nóż, przynajmniej tak zapewniał poseł PiS, że ta ustawa ma uderzyć w kiboli i inny elemen.
Hakas
Ps. Nie bronię ustawy tylko próbuję uspokoić nastroje.
Wędruję poprzez świat polując, walcząc
i uzdrawiając

Przeklęty, kto miecz swój trzyma z dala od krwi - Bellicosa anima
Damnatus, qui gladio suo ab sanguem reservat - Bellicosa anima
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Hakas
Jestem przeciwny zakazowi ponieważ nie podoba mi się to, że będę musiał chować nóż kiedy mój szlak przetnie wieś czy miasteczko. W porze "zimnej" nie ma problemu bo nożyk i tak spoczywa pod kurtką. Natomiast bagnet który mi służy właśnie do obrony przed wiejskimi czy miejskimi burkami będę musiał jakoś ukryć. Pewnikiem uszyję pokrowiec typu "komin" i tak zawieszę pod plecak. Pewnie nie jeden z nas który używa maczety będzie musiał pomyśleć podobnie. Czy to coś zmieni :?: nie sądzę...
zawsze powtarzam słowa kolegi - daj mi ołówek to cię zabiję...
Bywaj Hakas, leśny druhu :D
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Post autor: erwinw »

Idąc naostrzyc nóż do garażu przechodzę przez osiedle bloków. Czyli mój sąsiad, policjant z którym mam osobisty konflikt będzie mnie mógł zamknąc za maszerowanie z kuchenniakiem 30cm w miejscu publicznym...
Awatar użytkownika
Razowiec
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2011, 18:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Razowiec »

Nie bardzo rozumiem w czym problem erwinw. Jeśli wrzucisz go do torby czy czegokolwiek to nikt się nie przyczepi a nawet nie zorientuje. A za bieganie po osiedlu z obnażonym nożem (i to dużym) ma prawo się przyczepić nawet jeśli ustawa nie wejdzie w życie i choćby osobistych konfliktów nie było.
rybak
Posty: 66
Rejestracja: 28 mar 2011, 18:53
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: żołnierz wolności
Płeć:

Post autor: rybak »

Dowodzi to jednego, a mianowicie tego że PIS jest całkowicie lewicową opcją polityczną i wzoruje się na PRLu. Jak Kaczyński był w Sosnowcu, to w pełni to potwierdził, mówiąc że "Gierek był patriotą, mimo że był po tamtej stronie", jak komunista może być patriotą, skoro komunizm jest systemem bezpaństwowym?
Niestety ale lewactwo nas wykończy, pomysł z zakazywaniem noży znów nadchodzi:
http://www.rp.pl/artykul/649597.html
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

rybak, to niczego nie dowodzi.
Dążenie do centralnej kontroli społeczeństwa, kontroli nad środkami produkcji, wnikania w każdą sferę prywatności i działalności obywatelskiej, odbieranie inicjatywy lokalnym społecznościom, wcale nie jest tylko przejawem PRLowskiego socjalizmu.
Jeśli PIS był by organizacją lewicową, inne były by poglądy Jotk-Ka na pewne kwestie społeczne... A w tych tematach, wykazuje się on fundamentalizmem katolickim.
Tak więc IMHO PIS-owi bliżej jest do innej opcji politycznej, która też miała socjalizm w nazwie, ale nic wspólnego z socjalizmem jaki znamy z PRLu... Jest to ideologia która podpaliła już pół świata.

Słowa Jot Ka z wiecu w Katowicach, czy inicjatywa ustawodawcza odnośnie broni białej to przejaw populizmu, i politycznego oportunizmu, a nie jakichkolwiek poglądów politycznych.
Jestem pewien, że jeśli grupa młodzików z młodzieżówki SLD, ostrzelała by jakieś biuro poselskie PIS puszkami z karbidem, w wyniku czego Pani Marysia z recepcji straciła by słuch w prawych uchu, to Kaczyński nazwał by to atakiem terrorystycznym. Następnie zażądał dymisji Tuska, zakazu sprzedaży farb w puszkach większych niż 1litr, a plucie na białe bryłki przypominające karbid mogło by być uznane za zamach na Konstytucję RP.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

rybak pisze:Niestety ale lewactwo nas wykończy
Wiesz co Rybak, Twoje poglądy polityczne zostaw dla siebie. Do tego są inne fora, tam można sobie pluć jadem w oczy i każdy jest zadowolony. I nie próbuj mi znowu wyrzucać, że zabranianie jest domeną faszystów, a moje poglądy faszystowskie, bo już raz mnie w ten sposób obraziłeś.

Nie wiem czy doczytałeś w tym artykule, że noszenie noża w celu zgodnym z prawem, czyli np. rekreacyjnym będzie dozwolone. Ustawa ma zapobiec szwendaniu się gówniarzy z kosami nocą po ulicach, a nie polegać na czepianiu się facecików w moro. Zasadnicza kwestia będzie taka jak jak do ustawy podejdą policjanci, prokuratorzy i sędziowie. Jak wiemy ustawa o przeciwdziałaniu narkomani zaostrzona została po to by można było przeciwdziałać handlowi narkotykami. Po prostu złapany diler nie mógł się już wyłgać, że ma na własny użytek. Policjanci woleli jednak łapać dzieciaki i studentów, robiąc np. łapanki pod dyskotekami. Jeżeli teraz także pójdą tą drogą to będą łapać survivalowców jadących do lasu, żeby sobie podnieść statystyki. Bo do bandy pijanych wyrostków będą się bali podejść. I tyle. Sama ustawa nie jest zła, tylko jej interpretacja musi być dobra.
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
rybak
Posty: 66
Rejestracja: 28 mar 2011, 18:53
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: żołnierz wolności
Płeć:

Post autor: rybak »

BRAT_MIH, Szkoda że nie zauważyłeś, że przy nazwaniu cię faszystom dodałem ikonę z przymrużeniem oka.Niby szczegół, a zmienia cały sens mojej wypowiedzi w stosunku do ciebie. Jeśli ktoś nie zgadza się z poglądami lewaków, to oni od razu takiego kogoś wyzywają od nazistów czy faszystów. U nich istnieje albo lewak albo faszysta. Więc robię to samo, czyli jak ktoś nie zgadza się z moimi poglądami to sugeruję mu faszyzm, z tym że zawsze robię to w tonie żartobliwym w sensie"kto mieczem wojuje to od miecza ginie". Szkoda że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, to była taka ironia z tym faszyzmem w stosunku do ciebie. Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam.
Wracając do tematu, to chyba słabo znasz nasz kraj i nasze prawo. Ten kto interesuje się np strzelectwem, to wie co mam na myśli. Nie tak dawno temu też była pewna ustawa dotycząca broni. Ludzie legalnie kupowali broń, wszystko zgodnie z prawem i ustawą, kupowali do niej również amunicję i później byli ścigani przez prokuratora i skazywani prawomocnymi wyrokami, za to że posiadali amunicję, kupioną zgodnie z prawem w legalnych sklepach z koncesją. Takie były jaja kilka lat temu w Polsce. Więc z tymi nożami będzie to samo. Będzie 80 mm, a mój scyzoryk będzie miał 85 mm i zostanę przestępcą z wyrokiem. A jak dobrze wiesz to dzisiaj scyzoryki potrafią być naprawdę duże. Po za tym po czym poznasz kibola od nie kibola? Oni są jakoś znaczeni? Bo ja tego nie poznam. Kibolem nigdy nie byłem, nawet na żadnym meczu nie byłem bo piłka mnie nie interesuje. Więc po czym gliniarz rozróżni kibola od nie kibola? A po za tym myślisz że kibole będą przestrzegać te przepisy? Przestępcy też przestrzegają prawa? Więc wytłumacz mi jakikolwiek sens ten przepis? Spowoduje to to,że uczciwi ludzie będą przestrzegać prawa a przestępcy nie, a tym samym uczciwi ludzie będą pozbawieni obrony a ten kto się zapomni i będzie miał nóż, to ma kłopoty. Zrozum że ten przepis jest po prostu śmieszny i kompletnie bez sensu.
Wszelkie zakazy posiadania broni, były domeną zaborców. Każdy zaborca bał się dawać uzbrojenie cywilom. Tak było za PRLu i tak jest teraz. Więc o ile w poprzednim systemie to zakaz był logiczny i zrozumiały, w końcu byliśmy pod zaborami ZSRR, więc idiotami musieli by być, gdyby dali nam broń.Bali się nawet wiatrówek. Jednak nawet komuchy nie mieli takiego durnego pomysłu, żeby się obawiać noża. Mało tego, starsi ludzie pamiętają że uczeń miał wręcz obowiązek mieć nóż(scyzoryk) aby naostrzyć ołówek(ostrzałek nie było). Więc prawie każdy uczeń miał scyzoryk, i komuszki się jakoś nie bali że dzieciaki się w szkole zadźgają. Po za tym ustawa nic nie będzie mówić o śrubokrętach, a śrubokręt jest może nawet lepszy od noża to zadania ran kłutych, wystarczy końcówkę przerobić. Więc jakim trzeba być idiotą żeby wpaść na taki pomysł z tą ustawą?
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Za dużo państwa w państwie, za mało wolności.

rybak dobrze gada. Socjalista rozmodlony (pis) to taki sam lewak jak socjalista ateistyczny (sld), centro-socjalista (po), agro - socjalista (psl) i inne odmiany czerwonej hołoty. Lewaka się poznaje po podejściu do kwestii WOLNOŚCI, której pochodną jest gospodarka. Objawy czerwonki to:
- wysokie podatki,
- biurokracja,
- prawne rozwolnienie (duża ilość przepisów),
- wszelkiego rodzaju ograniczenia (decyzje, pozwolenia, koncesje, licencje i Bóg wie co jeszcze).

Kwestie wiary, seksu itp. itd. to są kwestie wtórne, a większość z nich w ogóle nie powinna być przedmiotem jakiejkolwiek dyskusji.

Sprawa noży jest bulwersująca ze względu na fakt, że jest to temat zastępczy nr 128764320. Zadłużenie Polski rośnie o około 5.000 zł na sekundę. Kiedyś trzeba będzie to albo spłacić, co wiąże się z kontrolowanym zaciskaniem pasa do tego stopnia, że część społeczeństwa może nie wyżyć, albo zbankrutować, co wiąże się ze skutkami takimi samymi jak przy zaciskaniu pasa, tylko zupełnie niekontrolowanymi albo też stopniowo staczać się w przepaść zadłużenia jak to się odbywa teraz, co również nie wróży najlepiej tym, którzy są zbyt słabi by o siebie zadbać, a nie mają czym za pomoc zapłacić bo im ich oszczędności zwyczajnie rozkradziono. Jakkolwiek na sprawę nie patrzeć, chyba każdy się zgodzi, że jest źle i robi się coraz gorzej. To nie jest dobry czas do zastanawiania się jaka długość noża jest bezpieczna, jaka krzywizna banana jest doskonała lub też czy ślimak to ryba, a marchewka jest owocem. Właściwie żaden czas nie jest na to dobry, ale ten jest wyjątkowo zły.

BRAT_MIH, jeszcze na studiach miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć jako praktykant w sprawach sądowych gdzie gówniarzy pociągano do odpowiedzialności za zapalenie skręta w bramie i najprawdopodobniej rujnowano albo przynajmniej znacząco utrudniano im tym samym start w dorosłość. Jeśli ktokolwiek sądzi, że z nożami jest inaczej i policja, prokuratorzy, sędziowie, ławnicy i cała reszta maszynki do mielenia statystyk będą okazywać zrozumienie, wyrozumiałość i w ogóle wykazywać się zdrowym rozsądkiem to ja nie boję się nazwać zjawiska po imieniu - ten ktoś jest ciężkim przypadkiem frajera.

P.S. Pisałem tego posta 4 minuty, w tym czasie zadłużenie kraju wynikające z fatalnego zarządzania wzrosło o 1,2 mln zł ale to jest nieważne. Sejm powinien się koniecznie w trybie pilnym zająć aborcją, krzyżem, nożami i w ogóle ... :roll: .
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

dużo racji jest w tym co piszesz Ciek, Mnie jeszcze do tego drażni cytowanie statystyk ,że ile to ran kutych zadano itp itd. Ale zapomina się dopowiedzieć o tym ile z tych ran została doznana w domowych pieleszach, w zaciszu domowego ogniska , i przy użyciu jakich noży Tak samo jest z chóralnymi okrzykami ze złapanymi nietrzeźwymi kurującymi dlaczego nikt nie mówi jaki % to rowerzyści ? Co do noży. Nigdy nie zdarzyło mi się mieć interwencji wobec "złej" młodzieży która by miała przy sobie jakieś porządne nożyska, raz mieli ramboidy a przeważnie to różnego rodzaju kuchenniaki. A jeśli już politycy chcą się zajmować nożami to niech zajmą się wprowadzeniem noża do obowiązkowego wyposażenia takich służb jak policja
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Dzięki, Prowler. Jest też kwestia myślenia perspektywicznego, które może ktoś wcześniej wspomniał ale na serio nie chce mi się przebijać przez tyle stron. Praw mamy coraz mniej a obowiązków coraz więcej. Coraz więcej też trzeba z nas wydoić kasy by państwo sobie funkcjonowało. Problem w tym, że jeśli nam zakażą noszenia noży to sprawa nie będzie wcale zamknięta. Przecież zabić kogoś można równie dobrze np. dłutem. Czy dłuto też będzie kiedyś zakazane? Kamień? Co się stanie gdy już wszystko będzie zakazane i ktoś dojdzie do wniosku, że zabijają właściwie ręce i najbezpieczniej byłoby je poobcinać? Niemożliwe? Przecież są znane takie przypadki w dziejach, że się męskiej części populacji obcinało dłonie. Może to mało prawdopodobne ale ja się boję, że za jakiś czas każdy dostanie czipa z GPSem i monitoringiem w d..., a jedyne protesty jakie to wzbudzi będą się wiązały z tym, że ktoś dostał model starszy niż sąsiad bo dzisiejsze społeczeństwo bardziej przypomina mi stado owiec i baranów niż ludzi. Totalitaryzm ma jedną niezwykle istotną cechę; im bliżej zarodka tym łatwiej go udusić.
Awatar użytkownika
Pratschman
Posty: 214
Rejestracja: 01 gru 2009, 13:31
Lokalizacja: Jarocin/Poznań
Płeć:

Post autor: Pratschman »

Święta racja Ciek, dołączam się do popierających Twoje przemyślenia.

Bardzo mnie boli brak zaufania do człowieka, jaki obserwuję w tej naszej zachodniej cywilizacji. Zastanawia mnie też niesamowita kariera sformułowania "dla bezpieczeństwa" w ustach polityków. Tyczy sie to i tej ustawy z nożami, i całej polityki Polski i UE.

Kiedy to człowiek konsekwencje będzie ponosił za swoje decyzje, a nie tylko możliwość? Czy nie tak powinno być?

Aha, to co mówi Ciek, Hiskiasz (notabene działacz UPR) i wielu innych to są poglądy prawicowe. Nikt ich za nie nie tępi. Bo dość już mam marudzenia rybaka o tępieniu prawicowców. A pomyśleć, że na koncie rumcajs wydawał się takim fajnym chłopem, jeszcze to pamiętam...
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Po pierwsze, to odniosłem wrażenie, że rybak tępi lewicowców Pratschman, po drugie, skończcie pisać na tematy nie związane z ustawą, bo "Czerwonka" z ową bezpośrednio związana nie jest.

To nie jest forum o tematyce politycznej. Jeśli pojawi się ktoś, o innych poglądach i zrobi się z tego kłótnia o zabarwieniu politycznym, to wywalę wszystkie posty, od którego owa dyskusja się zaczęła.

W dodatku jesteśmy na tym forum, aby dzielić się doświadczeniami z innych dziedzin życia niż polityka. Proszę zatem, abyście nie obrażali się nawzajem nawet przez przypadek. Założę się natomiast, że kilka osób po przeczytaniu Twojego postu Ciek, może poczuć się urażona..
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Odmykam na chwilę, żeby na prośbę MichalaN wkleić link do:

"Ogólnopolskiej Akcji Przeciwko wprowadzeniu zmiany do ustawy o broni i amunicji nr 4028"
L.I.N.K.

... i zamykam!
F..k it, I'll Do It Myself!
Zablokowany