Windows movie maker i Pinnacle VideoSpin

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Windows movie maker i Pinnacle VideoSpin

Post autor: Kobra »

Witam. Mam problem. Tworzyłem sobie filmiki na Windows movie maker ale potem przerzuciłem się na Pinnacle VideoSpin i zaczął się problem.
To jest filmik zrobiony na Pinnacle VideoSpin
A to na Windos movie maker.
Jak widać jakość filmiku który był robiony na tym Pinnacle jest fatalna. Gdzie jest problem?
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

W formacie w jakim zapisałeś film. Zmień w ustawieniach na inny format, albo wyższą jakość filmu - jeśli nie da się - nie używaj tego programu bo po co.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
JELLOW
Posty: 23
Rejestracja: 15 wrz 2010, 09:05
Lokalizacja: Polska
Tytuł użytkownika: THE
Płeć:
Kontakt:

Post autor: JELLOW »

problem może być w kodekach. zobacz sobie jakie maja filmiki youtube i ustaw takie same. do tego zobacz tez rozdzielczość wymaganą przez serwis. Kompilacja następująca po załadowaniu może drastycznie pogorszyć jakość filmu jeśli się go źle zrobiło. Movie maker i Pinacle niestety ci niewiele dadzą. Polecam Adobe Premmiere. Jest banalny w obsłudze, pracuję z nim i mimo że jest kiepskim programem to daje spore pole manewru. Domyslam sie ze Final Cut u ciebie nie wchodzi w rachubę.

Oczywiście wiem więcej, ale nie napiszę bo jestem złośliwy. o!
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1116
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Youtube pożera prawie wszystkie formaty i rozdzielczości także to nie to. ]
Po prostu zmień sposób kompresji. Może format pliku docelowego. Może być wmv tylko jakiś dobry. YT i tak przyjmie
Obrazek
Awatar użytkownika
Kobra
Posty: 421
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin
Gadu Gadu: 5839786
Płeć:

Post autor: Kobra »

Nic nie daję. Użyłem wszystkich opcji które są możliwe i kicha. No nic zmienię program i już :D A ten film co wstawiłem będę musiał go usunąć i nowy zrobić.
ODPOWIEDZ