Specshop.pl

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Specshop.pl

Post autor: Pingwiniak »

Obsługa na najwyższym poziomie.
Sprzedawca na którego trafiłem 2x jest miły , młody i pomocny.Nie owija w bawełne , rozważa aspekty praktycznego użycia różnych przedmiotów a nie tylko teorie podaną przez producenta.Indywidualnie podchodzi do klienta,chętnie pokazuje działanie działanie sprzętu.
Póki co jedynie jestem tak zadowolony z obsługi w Castoramie. Wczoraj po 15min łażenia po sklepie z drewnianymi kantówkami podeszła i spytała czy potrzebuje pomocy.Skończyło się na tym , że 1.2h chodziliśmy po sklepie aż dobraliśmy odpowiednie materiały.Przy czym PAni się uśmiechała i żartowała :mrgreen:
Poza tym ceny w specshopie są normalne.Jedynie asortyment noży i latarek mogliby powiększyć :-D
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Zaletą specshopa jest też lokalizacja, bo wystarczy przejść na drugą stronę św. Marcina, wejść w bramę i jest tam sklep noname, a ceny o 1/4 - 1/2 niższe. Mata BW używka, stan tragiczny w specshop - 39 zł, podobna ale w lepszym stanie po drugiej stronie ulicy 30 zł. iPouch (jakiś taki badziew na telefon/aparat) specshop 49, taki sam po drugiej stronie ulicy 28 ;)
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Ano raz w specshopie nie mieli gumek do nieśmiertelników.A u tego dziadka były :-)
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
rossi
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2012, 22:21
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: łubudubu,łubudubu
Płeć:

Post autor: rossi »

Robiłem kilkukrotnie zakupy w Specshopie stacjonarnym i nie mam żadnych zastrzeżeń ,faktycznie zawsze chętnie doradzą ! Faktem również jest że niektóre rzeczy po drugiej stronie na św Marcinie są tańsze i nawet klimat jest bardziej survivalowy ale co z tego skoro kilka razy pytałem się gościa o konkretną rzecz , mówił że dostarczy i efekt za każdym razem żaden! Owszem nie zrezygnowałem z wizyt w sklepie ale niesmak pozostał bo skoro sprzedawca zapomina o deklaracji to powinien sobie na kartce zapisywać i byłoby ok.
Bushcraft, survival-sposób na życie
Mokry
Posty: 39
Rejestracja: 18 lip 2013, 19:31
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mokry »

Kupowałem kilkakrotnie w sklepie internetowym. Dobrze zabezpieczone przesyłki, wszystko w terminie i zgodnie z opisami.
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Kupilem w sklepie online podrobke kukri cold steel.Mial byc orginal.Po dlugiej walce z udzialem Rzecznika praw konsumenta sklep uznal reklamacje i oddal pieniadze.Nigdy wiecej zakupow w speckopi
ODPOWIEDZ