Proszę o zidentyfikowanie spodni BDU.

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
cyntelfuga
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2008, 22:53
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Gadu Gadu: 5673246
Płeć:

Proszę o zidentyfikowanie spodni BDU.

Post autor: cyntelfuga »

Witajcie.
Właśnie wróciłem z miasta, gdzie zaszedłem do ciuchbudy i za grosze nabyłem nowe, nieśmigane spodnie BDU w woodlandzie, materiał ny-co 50/50 z siateczką.
Nie orientuję się w tych numerach wszystkich dlatego prosiłbym o sprawdzenie czy są to kontrakty, czy jakieś kopie.

Podaję to co widnieje na obydwu metkach:

Mała wszyta pod listwę przy pasie:

MEDIUM - REGULAR
INSEAM: 29 1/2 to 32 1/2 IN.
WAIST: 31 to 35 IN.
STOCK NO. 8415-01-390-8948
NATO SIZE 7583/7989

Duża, naszyta na prawym pośladku:

TROUSERS, HOT WEATHER,
WOODLAND CAMOUFLAGE
PATTERN; COMBAT
SP0100-00-D-0306
50% NYLON 50% COTTON
AMERICAN APPAREL. INC.

Pomijam informacje dotyczące użytkowania spodni, ale oczywiście są one na tej większej metce.
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1116
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

No niech mnie drzwi p.i.e.r.d.o.l.n.ą

google gryzie jak pies sąsiada i bije kijem po głowie jak slaq

http://amappinc.com/
Obrazek
Awatar użytkownika
Lisu
Posty: 160
Rejestracja: 15 wrz 2007, 09:11
Lokalizacja: Puszcza Knyszyńska
Gadu Gadu: 8563757
Tytuł użytkownika: Parła nist !
Płeć:

Post autor: Lisu »

Spodnie są oryginalne jeśli są takie napisy na metkach, gwarantuję.
Awatar użytkownika
cyntelfuga
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2008, 22:53
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Gadu Gadu: 5673246
Płeć:

Post autor: cyntelfuga »

A niech Cię [...] co tam chcesz, widzę, że na tym forum też już nie warto o nic zapytać, bo cię do googli odeślą.
Wyobraź sobie że wpisałem obydwa numery w google i do niczego konkretnego mnie to nie doprowadziło, a na stronie którą podałeś też niewiele znalazłem, chyba że chodziło ci o rozwiniecie skrótu BDU ...

Nie jestem obeznany w tej tematyce, dawno się tym nie zajmowałem.

Aciepk, liczę na to że tu zajrzysz i przynajmniej ty nie okażesz się burakiem, tylko w najzwyklejszy sposób mi pomożesz, bo wiem że się na tym znasz.

EDIT.

O, jednak można po prostu odpowiedzieć na proste pytanie. Dziękuję.
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

W tym przypadku na język nasuwa mi się treść sygnatury Młodego
Co do tematu jedynie mogę potwierdzić, że spodnie są oryginalne mając takie napisy.
Awatar użytkownika
cyntelfuga
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2008, 22:53
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Gadu Gadu: 5673246
Płeć:

Post autor: cyntelfuga »

soohy pisze:W tym przypadku na język nasuwa mi się treść sygnatury Młodego
Co do tematu jedynie mogę potwierdzić, że spodnie są oryginalne mając takie napisy.
Jak najbardziej to rozumiem i nie zaprzeczam wcale wspomnianej treści, ale panowie... Założyłem temat w hyde parku, żeby nie jęczeli że spamuję czy co, kulturalnie zapytałem, podałem potrzebne informacje i oczekuję kulturalnej odpowiedzi, a nie rzucania się o tak drobne sprawy.
Trochę szacunku i cierpliwości dla laików polecam.
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1116
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

cyntelfuga pisze:O, jednak można po prostu odpowiedzieć na proste pytanie. Dziękuję.
Można
i to forum nie jest z tych "odsyłających" do googla.

Po prostu wpisałem nazwę firmy produkującej twoje spodnie i zobacz cóż się ukazało. Firma zaopatrująca amerykańską armię więc wniosek nasuwa się dość prosty.
cyntelfuga pisze:Aciepk, liczę na to że tu zajrzysz i przynajmniej ty nie okażesz się burakiem, tylko w najzwyklejszy sposób mi pomożesz, bo wiem że się na tym znasz.
Wypraszam sobie nazywania mnie burakiem. Czy w mojej wypowiedzi jest coś co personalnie obraża ciebie?

Nazwałem cię śmierdzącym leniem? Czy może gamoniem nie potrafiącym korzystać z wyszukiwarki? Nie


Poza tym podałem Ci odpowiedź na pytanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
cyntelfuga
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2008, 22:53
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Gadu Gadu: 5673246
Płeć:

Post autor: cyntelfuga »

Pośrednio, przypisałeś mnie do tej grupy, tak samo jak ja nie nazwałem Cię bezpośrednio burakiem. Mimo wszystko odebrałem twoją wypowiedź jako w pewien sposób obraźliwą i nie wmówisz mi, ze taka nie miała być.
Mogłeś wprost napisać że są to spodnie 'oryginalne' i potwierdzić to linkiem.

Przepraszam, że Cię obraziłem moim postem.
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

cyntelfuga, Jonek koleś leniwy jesteś albo nie wiem :wpale: patrz po skopiowaniu pierwszego numeru ze spodni moim oczom ukazało się to http://www.google.com/search?q=8415-01- ... f8&oe=utf8

zobacz link 2 i 3 po tym już powinieneś zakumać ja szukałem starszego śpiwora starszego od Ciebie raz tyle i doszedłem po tym numerze. Tam wszystko jest napisane jak nie kumasz ichniej mowy to proszę http://www.translate.pl/ wszycho w temacie.
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1061
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Dobra kończymy z docinkami w tym i innych wątkach. Przyjmujemy od dziś zasadę, nie chcę nie pomagam. Uważam , że ktoś jest za leniwy, głupi czy co tam jeszcze, nie pomagam, ale też NIE DOCINAM. Temat umiera śmiercią naturalną, wtedy zbyt leniwy delikwent albo taki który ma bana na Google żyje dalej w niewiedzy, ale NIE DOCINAM. Budzi to niezdrową atmosferę i nie potrzebne nerwy. Pora z tym skończyć. Dlatego od dziś za osobiste wycieczki będą lecieć ostrzeżenia.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
ODPOWIEDZ