Beskid Sądecki - maj

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
nicco
Posty: 109
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:43
Lokalizacja: Lubelskie
Tytuł użytkownika: ....................
Płeć:

Beskid Sądecki - maj

Post autor: nicco »

Weekend majowy spędziłem w Beskidzie sądeckim, traska ciekawa - Jaworzyna Krynicka - bacówk pod Wierchomlą, dalej Cyrla, zejście do Rytra, zwiedzanie Piwnicznej.
Kolejny nocleg w schronisku pod Niemcową. Następnie przez Wielki Rogacz, Radziejową, Prehybę do Bereśnika. I ostatni dzień, zejście do Szczawnicy, stamtąd na Palenicę i potem pasmem przez Durbaszkę, Wysokie Skały i do Wąwozu Homole. Następnie do Jaworek, powrót busikiem do Sczawnicy, i wejście na Bereśnik (nocleg).
Łatwo nie było, zwłaszcza, że plecaki spore, spanie w namiotach więc cały dobytek na plecach a wiek robi swoje.
Nie umiem opisywać tak barwnie jak koledzy, trochę to takie chaotyczne i w wielkim skrócie, ale tych widoków nie da się opisać- to trzeba zobaczyć na własne oczy, myślę, że wszyscy tam już byli, więc potraktują mój wpis jako przypomnienie sobie własnych wypraw.
Podziwiałem też ludzi, którzy jeździli tam rowerami, a rowery mieli odpowiednie i przygotowane na tak ciężkie warunki terenowe.


Obrazek
Pozdrawiam wszystkich
Nicco

[ Dodano: 2012-05-06, 09:55 ]
Mały błąd, Bacówka nad Wierchomlą a nie pod
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

No to może się minęliśmy, bo 1 maja ruszyłem z Piwnicznej do Nowego Targu, część trasy się pokrywała ;)
Może jakieś zdjęcia? ;) Jak ogarnę to wrzucę coś na picasę.
Awatar użytkownika
nicco
Posty: 109
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:43
Lokalizacja: Lubelskie
Tytuł użytkownika: ....................
Płeć:

Post autor: nicco »

Ja niestety zdjęć nie robiłem bo i tak miałem za dużo gratów, ale koleżanka robiła i jeżeli wyrazi zgodę to też coś zamieszczę.
Stryjon
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2010, 22:56
Lokalizacja: Legionowo
Płeć:

Post autor: Stryjon »

to możliwe, że minęliście się też zemną :-) w weekend majowy Turbacz, Radziejowa i okolice
Awatar użytkownika
nicco
Posty: 109
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:43
Lokalizacja: Lubelskie
Tytuł użytkownika: ....................
Płeć:

Post autor: nicco »

I tak oto dochodzimy do wniosku, że należy używać "reconowych" naszywek w widocznym miejscu, byłaby okazja porozmawiać.
Stryjon
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2010, 22:56
Lokalizacja: Legionowo
Płeć:

Post autor: Stryjon »

u mnie niestety takiej brak... :cry: ale postaram się to kiedyś nadrobić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”