www.gikon.pl (Wrocław)

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

gizburn
Posty: 0
Rejestracja: 09 maja 2012, 11:37
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 1369127
Płeć:

www.gikon.pl (Wrocław)

Post autor: gizburn »

www.gikon.pl
Sprzet outdoor'owy.
Cały czas się rozwijamy.
Wystarczy zajrzeć. :)

Pozdrawiam
Piotr

Kod rabatowy dla forumowiczów: Kongo (-3%). Kod zmieniam co jakiś czas. ;)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, 12:48 przez gizburn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1050
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Poczyściłem , niestety aby temat nie wydawał się bełkotem musiałem usunąć większość postów. Jak się coś komuś nie podoba to się to zgłasza a nie bije pianę.
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Panowie, spokojnie, kolega swoją informacją idealnie wpasował się w obowiązujące zasady.
10. Sklepy mogą się zareklamować umieszczając LINK i parę słów (dosłownie!) o ofercie w dziale SKLEPY (oferta oczywiście powinna być związana w tematyką forum).
Fakt, mógłby napisać coś o sobie w 'przywitalni' ale nie ma takiego obowiązku.

Dział 'giełda' jest bardziej rygorystyczny właśnie dlatego żeby nie zrobił się z tego portal aukcyjny dla różnych przypadkowych ludzi, to ma być miejsce wyłącznie dla użytkowników Forum. O kwestii bezpieczeństwa napisał już Armat.

W przypadku sklepów zezwalamy na zamieszczenie krótkiej informacji żeby uniknąć sytuacji w których przedstawiciele sklepów będą udawać że nie są tymi którymi są ;-)
Jak poczyta się stare tematy, to można przekonać się że zamieszczenie takiej informacji może skończyć się boleśnie jak ktoś ma tandetną ofertę lub ceny z kosmosu. ...i zamiast reklamy jest krytyka.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Kamilx
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:23
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków
Płeć:

Post autor: Kamilx »

Kupiłem jakiś czas temu w tym sklepie plecak wisport sparrow. Pytałem wcześnie o Fakturę VAT przy zamówieniu poprosiłem o nią ale dostałem paragon, jednak po napisaniu maila przysłali fakturę, cena była korzystna i sam plecaczek bardzo fany, więc ogólnie jestem raczej zadowolony.
gizburn
Posty: 0
Rejestracja: 09 maja 2012, 11:37
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 1369127
Płeć:

Post autor: gizburn »

Z okazji powrotu wiosny zmieniamy kod (jak wcześniej wspomniałem).
Rabat w dalszym ciągu -3%.
Promocja nie obejmuje Fiskarsa.
Natomiast można zbić trochę ceny w wyprzedażach. :)
Kod: Recon

Good hunting.
Piotr

[ Dodano: 2014-02-24, 10:55 ]
Mamy troche MORY w ofercie, gdyby ktoś szukał. ;)

MORA w gikon.pl

Jeśłi akurat nie mana stanie, to da sie sprowadzić.

PS.
W ramach wymiany wrzucam info o Ryś - Nocny Maraton z Przygodami dla Służb Mundurowych i ich Sympatyków

Good hunting
ODPOWIEDZ